Подкатегорија:
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор 265 м2 Куманово

Вo центарот на Куманово,под поранешен ресторан "Рим Парис",на "Трета...


1.111.111 €
или предлог цена
13 дек 14:39Се изнајмува деловни простории / delovni prostorii

Се изнајмува деловни простории. Едната е 45м2 Другата 90м2 Дел...


По Договор
или предлог цена
06 дек 19:08ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО ARCHOME

Во тек е продажба на деловни простории во комплексот ArcHome - Кумано...


По Договор
или предлог цена
06 дек 08:45SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA KUMANOVO LOKALITET ,,STAR P...


1 €
или предлог цена
28 ное 14:07Iznajmuvanje na prostor

Se iznajmuva prostor od 60m2. Lokacija 150m nad pazar na ulica Tode M...


1 €
или предлог цена
13 ное 10:39СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
07 окт 22:49Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 42м2 и магацин од 14м2 на Ул. Браќа Ри...


1 €
или предлог цена
02 окт 19:52KOMERCIJALEN OBJEKT

Povolno prodavam deloven prostor vo centar, po cena za stanben kvadra...


1 €
или предлог цена
14 сеп 13:27Izdavam deloven objekt

Izdavam deloven objekt od 150m2 vo kumaovo vo naselba babin dol, mest...


250 €
или предлог цена
18 авг 00:33SE IZNJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO

SE IZNAJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO NA UL.GOCE DELCEV BR....


250 €
или предлог цена
30 јул 11:43SEprofava ilisedv sokirij

LSeproava objeka voindustriska zona bedinje kumanovo 65% idadenso kir...


300 €
или предлог цена
30 јун 17:40Izrabotka na Hali , Magacini , Garazi

Vrsime izrabotka na metalni konstrukcii za Hali magacini so sendvic p...


По Договор
или предлог цена
23 јун 09:03se izdava dukan

Se izdava dukan na mnogu dobra lokacija vo nas.Dobrosane


300 €
или предлог цена
17 јун 11:45Se iznajmuva/prodava deloven prostor vo centar na Kumanovo

100 m2 deloven prostor - za iznajmuvanje ili prodavanje. Adresa: N...


1 €
или предлог цена
04 јун 14:34Се Издава или Продава Деловен простор 1000м2

Се Издава или Продава Деловен простор 1000м2 на само 2км од центар на...


1 €
или предлог цена
15 апр 09:51Се изнајмува Стан-Деловен Простор во центар на Куманово

Се изнајмува Стан- Деловен Простор во центар на Куманово на улица До...


1 €
или предлог цена
04 апр 18:14Deloven prostor od 3900m2 vo Kumanovo

Se izdava deloven prostor od 3900m2 vo Kumanovo. Delovniot prostor...


По Договор
или предлог цена
29 мар 09:51Se izdava objekt za servis

Se izdava objekt pod kirija(iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo...


По Договор
или предлог цена
19 мар 16:34Se izdava deloven prostor od 100m2 vo Kumanovo

Se izdava deloven prostor od 100m2 vo Kumanovo. Delovniot prostor ...


850 €
или предлог цена
09 мар 14:19se izdava deloven objekt- prodava

Se izdava deloven objekt od 400 m2 . Koj e pogoden za razni dejnosti....


1 €
или предлог цена
20 фев 20:49Deloven prostror i plac

Delovniot prostror od 50m2 i Placot so 230 m2 se nsodjat na ul. I.L.R...


80.000 €
или предлог цена
10 фев 09:18Objekt

Se prodava objekt vo industriska zona vo kumanovo cena po dogovor 200...


200 €
или предлог цена
18 јан 20:01Se izdava deloven prostor 70 m2 vo n. Pero Cico (KOŠAR)

Se izdava deloven prostor od 70 m2 vo n. Pero Cico (KOŠAR), pogoden z...


1 €
или предлог цена
29 ное 22:20Se iznajmuva kancelariski deloven prostor - centar, Kumanovo

Se izdava kancelariski prostor vo centar na Kumanovo, zgrada Rim Pari...


По Договор
или предлог цена
13 окт 13:00DELOVEN PROSTOR VO KUMANOVO

IZDAVAM MNOGU SOLIDNO OPREMENI KANCALARI SO ITALIJANSKI MEBEL I GARN...


400 €
или предлог цена
01 окт 16:10SE IZDAVA DELOVEN/STANBEN PROSTOR

Se izdava 60m2 deloven prostor - ducan k Ducanot se naogja na nagori...


3 €
или предлог цена
16 сеп 14:13Dukanot se izdava

Pogoden za market povrsina 200 m2 vo naselba igo tričkovik na glaven ...


1 МКД
или предлог цена
10 сеп 07:44dukan

se prodava plac od 468m so deloven prostor1 od 85m i podrum 50m i duk...


115.000 €
или предлог цена
13 јул 09:17Se izdava pogoden za mal restoran za proslavi

078 246 475 Blagoja Se izdava objekt od 300m2 pogoden za mal res...


По Договор
или предлог цена
29 јун 09:08Se izdava Deloven Objekt - Centar, Kumanovo

Se izdava deloven objekt na Mosa Pijade br. 41 pogoden za sekakva nam...


400 €
или предлог цена
11 јун 10:31Se izdava pogoden za mal restoran za proslavi

Se izdava objekt pod kirija od 300m2 pogoden za mal restoran za pros...


По Договор
или предлог цена
06 јун 16:39Се издава плац во централно градско подрачје

Издавам плац од 380 метри квадратни на нагорички сокак веднаш до дубо...


По Договор
или предлог цена
31 мар 14:242000 m2 Objekt so Dvorno mesto

Se prodava objekt so dvorno mesto sproti Zeleznicka Stanica Kumanovo....


1 €
или предлог цена
03 фев 09:20Izdavam ducan bez nadomest vo centar na Ku-Vo

Izdavam razraboten ducan 22m2 bez kirija vo centar na Ku-Vo vednas sp...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 19:15Se izdava Hala, magacin, objekt 130m2

070 236 687 info.na ovoj broj VO KUMANOVO 300m2 so dvor od 450 m2 ...


3 €
или предлог цена
18 јан 19:45Deloven prostror i plac

Deloven prostor 50 m2 KP 13958 i Plac od 230 m2 KP 13959/1 so markica...


80.000 €
или предлог цена
13 јан 21:07Деловен простор во Куманово

Се продава деловен простор во Куманово, во станбено деловен објект ,...


60.000 €
или предлог цена
14 ное 12:35Се продава плац со станбен и деловен простор

Се продава цел или пола плац со комплетна инфраструктура (ПОРАНЕШНО С...


68.000 €
или предлог цена
17 сеп 13:20Поволен простор спроти главен влез на ОУ Крсте Мисирков

Поволно се издава деловен простор на приземје погоден за училница или...


1 €
или предлог цена
01 сеп 19:10Se Izdava

se izdava deloven podzemen prostor na ul. 3 Makedonska Udarna Brigada...


По Договор
или предлог цена
09 авг 11:39Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам