Подкатегорија:
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ili iznajmuva deloven prostor

Se prodava voedno i iznajmuva deloven prostor vo nas.Karpos Kumanovo ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 21:09SE PRODAVA DUKJAN

Se prodava dukjan na ulica srecko puzaljka 10m2 ima dozvola od opstin...


99.999.999 €
или предлог цена
19 јун 23:00Deloven prostor na ul.Done Bozinov

Se izdava deloven prostor na ulica Done Bozinov 18a, pogoden za advok...


1 €
или предлог цена
03 мај 12:57Deloven prostor za proizvodsvena dejnost / magacin

Se prodava ili iznajmuva deloven prostor pogoden za proizvodstvena de...


1 €
или предлог цена
22 мар 13:00Se Iznajmuva Deloven Prostor

Se Iznajmuva deloven prostor na 3 nivoa, so vkupna povrsina od 160m2....


1 €
или предлог цена
19 мар 22:10Гостилница во центар на Куманово!

Се отстапува или изнајмува разработен бизнис, односно гостилница во ц...


По Договор
или предлог цена
23 јан 23:11Deloven prostor

Se iznajmuva deloven prostor pogoden za kancelarija frizerski salon i...


По Договор
или предлог цена
03 јан 19:20SE IZDAVA POD KIRIJA DELOVEN PROSTOR MAGACIN

80 m2 so dva vleza i wc Informacii samo na viber:077656108 Viber 0...


120 €
или предлог цена
03 јан 13:37Се продава или издава индустриски објект

Деловен приземен простор погоден за мал бизнис со 180м2. Објектот има...


По Договор
или предлог цена
11 дек 21:37Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам