Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRIDE vrekja za boks

Vrekjata e nova NE udrena Komplet do NOVI rakavici i stegaci In...


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

Денес 07:49Profesionalna Boks, kick boks, mma, Vreka, Vreki, KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18Boks vrekja

Nova ne koristena 1,5m visina


3.250 МКД
или предлог цена
31 јан 19:16PRIDE PROFESIONALNI VREKI ZA TRENING NA SITE BORECKI VESTINI

www.pride.mk ALPE SPORT Bul:Kuzman J. Pitu 24/15 Skopje nova ze...


По Договор
или предлог цена
31 јан 16:16ADIDAS SPEED BOXING PROFI ВРЕЌИ ЗА УДИРАЊЕ Designed in USA

ADIDAS SPEED BLACK/GOLD ВРЕЌИ ЗА УДАРАЊЕ НОВО НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА AD...


По Договор
или предлог цена
31 јан 16:15ДЕТСКИ БОКС РАКАВИЦИ PRIDE 6 OZ. SAMO VO PRIDE.MK BOXING GL

BOXING GLOVES KICK BOXING GLOVES БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ КИКБОКС РАКА...


2.000 МКД
или предлог цена
31 јан 16:15Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 03:01Појаси за карате

жолт SMAI x 1 црвен SMAI x 2 зелен x 2 син MASTERS x 2 150 мкд парче


150 МКД
или предлог цена
25 јан 19:43Vrekja za box Hummer originalna

Samo na ovoj broj 078305130 078305130 078305130 Kupena vo gtc 1...


6.000 МКД
или предлог цена
22 јан 14:35DRZAC ZA VREKJA BOKS..држач вреќа бокс

Држач за вреќа боксерска /кикбокс НОВИ!! Носивост 130 кг.. Држачите...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

19 јан 23:05Боксерски нараквици

Продавам боксерски нараквици, скоро не користени. 076626637


2.500 МКД
или предлог цена
17 јан 21:29Боксерски нараквици

Продавам боксерски нараквици, скоро не користени. 076626637


1.700 МКД
или предлог цена
17 јан 21:29Prodavam stitnici Champ

Prodavam stitnici Champ za borecki vestini


1 €
или предлог цена
17 јан 12:18UFC gloves od USA

Prodavam UFC rakavici za sparing-trening Kupeni od USA nekoristeni ...


30 €
или предлог цена
10 јан 19:56Vrekja za boks komplet so narakvici , zavoi i shtitnici

Se prodava vrekja za boks 1.30 cm visina , komplet narakvici so zavoi...


100 €
или предлог цена
01 јан 11:05Продавам штитници за потколеници и ракавици

Продавам нови неупотребувани штитници за потколеници за карате и рака...


1 €
или предлог цена
30 дек 10:14Vreka, professionalna, вреќа, 078336188

Profesionalna vreka, za boks, kikboks, isklucivo na telefon 078336188


100 €
или предлог цена
21 дек 10:54Kimono za karate marka Kihon

Prodavam kimono samo ednas oblecen, marka Kihono, detsko br. 140 Cen...


1.300 МКД
или предлог цена
21 дек 08:43Vreca za boks

Prodavam vreca za boks nova nekoristena so dimenzii: visina 120 cm i ...


4.000 МКД
или предлог цена
08 дек 19:11JAPONSKO ZNAME

Продавам одлично зачувано Јапонско знаме 90x140


20 €
или предлог цена
04 дек 13:07BOKS VREKI

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks vo razlicni dimen...


3.000 МКД
или предлог цена
11 ное 15:02PROFESIONALNI TRENERSKI FOKUSERI KOZA SAMO VO PRIDE.MK

NOVO NOV MODEL Професионални тренерски фокусери Заоблениот дизај...


3.750 МКД
или предлог цена
31 окт 14:45PRIDE-EVERLAST-ADIDAS PROFI OPREMA ZA BORECKI SPORTOVI

WWW.PRIDE.MK ALPE SPORT Bul:Kuzman J. Pitu 24/15 Skopje nova ze...


По Договор
или предлог цена
28 окт 14:56BOKS VREKI

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks vo razlicni dimen...


3.000 МКД
или предлог цена
21 окт 08:52Штитници за нозе

Продавам нови штитници за нозе неупотребени купени 1400 ден. Ги прода...


1.000 МКД
или предлог цена
16 окт 11:01Амблеми

Продавам амблеми Славчо 071/367-813


1 €
или предлог цена
02 окт 22:34KVALITET PRED SE!!! 10G. GARANCIJA! OTVORI OGLAS!

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:36Боксерски вреќи

Се продаваат професионални боксерски вреќи комплет со синџири и алки


3.000 €
или предлог цена
21 сеп 19:34Bokserski rakavici

Bokserski rakavici ednas obleceni Ringhorn 12oz


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

16 сеп 17:41ADIDAS KICK BOXING WAKO OPREMA 2021/2022 SAMO VO PRIDE.MK

NAJNOVI MODELI NA ADIDAS WAKO KICK BOXING OPREMA ZA TRENING I NA...


По Договор
или предлог цена
11 авг 12:05Nova!

Novi nekolku pati upotrebeni.. INFO ROBERT 078 358 550


6.000 МКД
или предлог цена
08 авг 20:57Prodavam novi kvalitetni mma (ufc) rakavici

Prodazba na novi ekstra kvalitetni profesionalni rakavici za mma (ufc...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 09:04AMERIKANSKA POLICISKA PALKA TONFA

AMERIKANSKA POLICISKA PALKA TONFA VKUPNA DOLZINA 58 cm


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

08 јул 11:06Prodavam visoko kvalitetni bokserski vreki

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks so dimenzii: 1,5...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јун 21:34Bokserski vreki

Prodavam bokserski vreki za boks i kik boks 1.5m-3500denari i 1m-3000...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јун 21:34Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јун 10:26Vreki, Vreka, MMA Rakavici, Bokserski Rakavici, UFC

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јун 09:09DETSKA VREKA ZA BOKS 5-10 GODINI

Комплет ѕа бокс ѕа почетници, вреќа 43 цм со ракавици ѕа деца 5-10 го...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

12 мај 22:53Boks Rakavici, Bokserski Rakavici, KickBoks

Prodavam novi bokserski rakavici, golemina 6oz, 8oz, 10oz, 12oz, CENA...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мај 09:34Se prodava vreka za boks 075 248 280

Se prodava vreka za boks idealna za vezbanje i topenje kalorii 075 24...


2 €
или предлог цена
10 мај 18:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам