Цела Македонија
                           
6525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и над...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 03:23Промовирано

Izdavam prostor za ziveenje vo Gjorce Petrov

Izdavam prostor za ziveeje vo Gjorce Petrov, sproti Vardar Mebel. Go...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

Се продава куќа во с. Миладиновци

Се продава куќа во с. Миладиновци, населба Илинден. Се наоѓа спроти ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:34Se prodava semejna kuca vednas vseliva

Se prodava kuca na ul Stojan Arsov br.8 kompletno opremena so instala...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 11:33Se prodava Kuka vo Stenje - Resen.

KONTAKT TELEFONI: 071 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce. -Se ...


48.500 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 11:30  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КУЌА

Куќата е наместена ,целосно реновирана,голем двор и напред и назад,со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:18Нова куќа во н. Драчево

Се продава нова куќа во н.Драчево на ул.Малешевска до ОУ Рајко Жинзиф...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:09ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СПРАТ ОД КУЌА

Ne e pogoden za familija. Najmnogu dvajca. Beti 076 437 610


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:06Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 11:04Kuka dole gradena 71 renovirqna gore sprat 2018

Dve kuki dva vkeza na sprat dole 4sobi 2 wc.gore 3sobi wdno wc dve te...


130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:50Kuka ispod tehnicka skola

info samo na broj 077 834 638 Se prodava kuka od 87 m2 ispod tehnick...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:44Se prodava kukja

Kukja so dvorno mesto parcelata e 385m2 ima markica A1 132 m2 vo osno...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:42Se izdava kuka na Karaorman, House for rent

Se izdava celosno namestena kuka, opremena so site potrebni aparati, ...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 10:41Se prodava kukja na ulica Franc Rozman 112

Se prodava kukja 100m2 - Dvorno mesto 400 m2 - Garaza 30m2


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:41Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Veleška

🏘️Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Veleška.⁣ ⁣ Kukjata e na dva...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 10:40SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:39SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:39Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 10:37ЧОЈС-Renoviraka kuka na ul.Budva

Se prodava celosno Renovirana (vo 2019 )Godina poseduva dva vleza i ...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:32ЧОЈС-Kuka vo baraki so prekrasen pogled

Se prodava samostojna kuka vo Baraki ,so vk povrsina od 245 m2 od koi...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:32ЧОЈС-Kuka vo Velestovo so prekrasen pogled

Se prodava nova kuka p+1 vo Velestovo so prekrasen i otvoren poglen k...


145.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:32KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:19Куќа со чист имотен лист

Куќата, со гаража и помошните простории, како и дворното место се лег...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:18Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:11LUXUZNA KUKJA ZA DELOVNA NAMENA VO TAFTALIDZE

Сити Партнер Агенција издава куќа во Тафталиџе за живеење или деловна...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:46KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:45Куќа со 2 стана на идеална локација за живеење

Куќата е во Хром,Скопје на иделна мирна локација, на 100м од Вардар, ...


340.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:44Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 09:24Atraktivna lokacija za izgradba/izlez na 3 ulici

Se prodava zidana baraka koja lezi na dvorno mesto od 627m2, ili se n...


100.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:01Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целос...


500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:48Prodavam kuka vo Trubarevo

Dve kuki so posbni vlezovi so ista terasa ednata kuka e 140 kvadrati ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:35se prodava kukja

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na p...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:13Se prodava Kuka na Vodno vo Rezidentniot del !

Se prodava kuka na Vodno vo Rezidentniot del,vednas do Predsedatelot,...


1.400.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:59Продавам нова куќа

Продавам куќа во новата населба во Р'жаничино! Има струја и градски ...


87.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:37Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:37Prodavam kuka so dvorno mesto vselliva

Prodavam kuka na ubava intimna lokacija so dvorno mesto vselliva... S...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

Денес 07:33KUKA VOLKOVO KOMPLET RENOVIRANA SO MEBEL 59000.E.

KUKata e komplet renovirana bez nikakvi dopolnuvanja so cist imoten l...


59.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:12Se prodava kukja na mnogu dobra lokacija na 1km od centar

Se prodava kukja na ulica Narodna Revolucija br 132 vednas nad Elida ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 06:46Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 06:24Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. ( 400 евра з...


400 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 05:28Prodavam kukja

Kukja 305m2 ,dvorno mesto 597m2. Ubava lokacia. Vo Ohrid. Cena po do...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 03:25SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAR

Se prodava sprat od kukja so poseben vlez so posebno dvorno mesto , k...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 23:51Страна 1 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам