Цела Македонија
                           
6525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kup...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 мај 12:59Промовирано

НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и над...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 03:23Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:23Промовирано

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAR

Se prodava sprat od kukja so poseben vlez so posebno dvorno mesto , k...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 23:51Super ponuda - Se prodava kukja vo Kisela Voda

Се продава стара куќа во Кисела Вода, на 2.5км од центарот на Скопје....


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:51Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:06Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:53Се продава куќа над Соколана

Се продава куќа над Соколана со вкупна површина од 186 м2 + помошни п...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 22:46  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Се продава куќа со маркичка за станбена зграда во населба гоце делчев...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:36Shtëpi në Çair - afër Bazaros

Fqinjësi e qetë Podrum me garazhë oborr të rregulluar me gardh prej...


279.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:29Куќа во Бутелски Венец - Може замена со стан или кола

Се продава двосемејна куќа во Бутелски Венец - Шуто Оризари со компле...


155.000 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:28  НОВ ОГЛАС

Super luksuzna kuka

Super luksuzna kuka full opremena ,prizemje,kat i potkrovje,site po 1...


1 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Вчера 22:24Vila na osogovski planini

Vilata e so pogolemi dimenzii kako sto e opisano pogore,moze da se ko...


1 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Вчера 22:23Se prodava kuka na ubava lokacija

Se prodava semejna kuka na ubava lokacija , So povrsina -stamben pro...


1 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Вчера 22:23se prodava vikendica vo selo belica makedonski brod

075 717 567 donco 076 750 433 antonio


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:13ИМПЕРИЈА – Куќа 66м²

Шифра Д 96/23 Се продава куќа со површина 66м² ,со распоред – дне...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:00  НОВ ОГЛАС

ИМПЕРИЈА – Прдажба на куќа

Шифра Д 89/19 Се продава куќа со површинa 300м² со катност П+2 и ...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:55Kuka vo odlicna sostojba/cakum pakum

SE PRODAVA!!!Kukata se naogja vo Kumanovo..Naselba Jane Sandanski /Ba...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 21:49Prodavam kukja vo naselba Cento 100m2 + potkrovje + magacin

Renovirana od temel 2019/2020 (pojacani temeli, drenazen sistem, novi...


135.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:36КУЌА ВО ЦЕНТАР!!!

Kukata se naoga kaj vlaska cesma pomegu crkvata sv kiril i metodi i g...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 21:29Купувам куќа

Купувам куќа до 60 000евра....во кавадарци (итно) Тел... 078 237 66...


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 21:13SE PRODAVA KUKA VO BITOLA

Се продава куќа во близина на ОУ КОЛЕ КАНИНСКИ на околу 10мин пеш до ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:49kukja

se prodava kukja so dvorno mesto od 3600 m2 . k.p. 417 i k.p 419/1. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:40Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:36Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

Na mnogu dobra lokacija karshi skoloto zivko brajkovski Telefon 07...


125.000 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
1.250.000 €
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:28  НОВ ОГЛАС

Se Izdava Sprat od Kuka

se izdava sprat od kuka polunamesten hodnik , dnevna so kujna , d...


100 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 20:27Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:00Prodavam kuka so deloven prostor

Prodavam kuka na Bul.Boris Trajkovski od 320m2 stanben prostor i 130m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:58SE IZDAVA PRAZNA KUKJA VO TAFTALIDZE

Се издава празна куќа во населба тафталиџе од 2 310м2, со четири спал...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:38  НОВ ОГЛАС

Izdavam kuka - potkrovje

Potkrovje, so poseben vlez struja Greenje struja Poseben vlez Ist...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:21Se prodava stambena kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Kones...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 18:57Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


32.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 18:49Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


32.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 18:49Se prodava vikendica

Se prodava vikendica so dve sobi, bazen i dvorna povrsina so ovostarn...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 18:49  НОВ ОГЛАС

Izdavam Kuka 300 m2 vo Taftalidze za Firma

Odlicna lokacija! Adaptirana za firma! Dvor pozadi kuka! 11 prosto...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:40Izdavam cetvorosobna kuka 160 m2 so dvor Kozle

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Tri spalni! Dve kupatila! Dvor! ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:35Izdavam Trosoban Kuka 80m2 so Dvor Gjorce Petrov

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Dvor! N...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:32Se prodava kuca na VODNO

Se prodava semejna kuca, na 3 sprata na Vodno. Vo blizina na uciliste...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:26KUKA VO GJORCE 48+14M² SO PLAC 260M² - КУЌА ВО ЃОРЧЕ

📍 Kukja vo Gjorce 48+14m² i plac 260m², lokacija pozadi Opstina na u...


56.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
60.000 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka so plac od 431m2

Se prodava kukja vo naselba Pevcina. Kucata e na tri kata,plus pod...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 18:15Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 17:55Se Izdava Kuka

Se izdava kuka na mnogu dobra lokacija, 6km od Centar vo naselba Bute...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:53Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja na glavna ulica so stanben prostor 110 kvadrati, ima...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:32Страна 2 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам