Цела Македонија
                           
6525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:23НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

Izdavam prostor za ziveenje vo Gjorce Petrov

Izdavam prostor za ziveeje vo Gjorce Petrov, sproti Vardar Mebel. Go...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Куќа во населба Бадембалари

Се продава куќа во населба Бадембалари на само 4 километри од центаро...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:46СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦРНИЧЕ

Се продава куќа во Црниче, спроти Економското училиште во подножјето ...


250.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
280.000 €
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:44Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:38Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Куќата е стара, потребно е реновир...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:23Барам Куќа на Село за изнајмување

Барам куќа за изнајмување во повисоко скопско село или во близина на ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:22Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


32.000 €
или предлог цена
Вчера 13:21СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се продава ќуќа на два спрата со посебни влезови. Куќата е со комплет...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:18PRODAVAM DVE SEMEJNI KUKI VO n.BUTEL 1

Prodavam dve semejni kuki izgradeni na ista parcela so isti vlez.Edna...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:07Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


57.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:05PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:04KUKJA VO GJORCE 48+14M² SO PLAC 260M² SO MARKICA ZA GRADBA

📍 Kukja vo Gjorce 48+14m² i plac 260m², lokacija pozadi Opstina na u...


56.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
60.000 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:04  НОВ ОГЛАС

KUKA VO KRAVARI VO DOBRA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI

Se prodava kukja + karabina kavari blisku do bono marketot. kukjata ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:03Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:00Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 🤩 Специјална понуда ❗ 🔸 Промотивно...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се продава куќа во Прилеп

Продавам куќа во Прилеп на ул. "Самоилова" бр.36 (старa "Кузман Јосиф...


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:00Vila so apartmani do more

Se prodava vila so 11 studija - apartmani,na 100 metra od moreto.Se n...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се продава куќа во центар на Куманово

Се продава куќа во центар на Куманово на одлична локација кај "Ореов ...


185.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
189.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Prodažba na dve kući vo naselba Potok

Prodažba na kuća Potok (vo gorniot del). Na samata parcela ima nov i ...


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Kuka Vo Berovo

Se prodava kuka vo centarot na Berovo informacii 078473132


20.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Prodažba na kuća vo selo Lešok

Top ponuda vo agencija Chanak ⚡️⚡️⚡️ Prodažba na samostojna, kuća vo...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se prodava renovirana kukja

076355350 076355350 076355350


59.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00210м2 х 550е/м2 Гази Баба Чаир Gazi Baba Cair

Се продава одлична куќа во населба Гази Баба, со излез кон рекреативн...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Izdavam prostor za ziveenje vo Gjorce Petrov

Izdavam prostor za ziveeje vo Gjorce Petrov, sproti Vardar Mebel. Go...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Seprodava kuca extra gradba

Se prodava kuca vo blizina na bolnicata Vo prizemje garaza , podrums...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00KUĆA SO 4 LOKALI VO STROG CENTAR

NEPOVTORLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK Se prodava samostojna kuća so...


709.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00EKSKLUZIVNA KUĆA SO UBAVO UREDEN DVOR KAJ KASARNA

ATRAKTIVNA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK Se prodava samostojna kuća so p...


269.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se prodava Kukja 112 kv

Kukjata se naoga pod crkvata Sv 40 macenici Dvorot ne e legaliziran...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00СЕ ИЗДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ

ВО ТАФТАЛИЏЕ СЕ ИЗДАВА ПРАЗНА КУЌА ОД 312м2 И ДВОР ОД 140м2, ПР+2КАТ...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

Kuka vednas vseliva

Se prodava vednas vseliva kuka nova gradba 2 sprata komplet namesteni...


По Договор
или предлог цена
Конче / Радовиш

Куќи / Вили

Вчера 12:55Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Вчера 12:52Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:49Prodavam kukja vo naselba Radisani 125 m2

Prodavam Baraka vo Naselba Radisani - 125 m2 stanben prostor i 350 m2...


80.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:38Se izdava kukja pod kirija vo S, Singelic

Se izdava kukja pod kirija vo S, Singelic posle starata dzamija ul. 1...


11.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:30Se prodava kuka 20000 evra

Se prodava kuka,200 metri nad damro.kukata ima star i nov del ,noviot...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 12:29Prodavam kukja

Prodavam kukja vo Butel 2 na ul. Aleksandar Turundzev vo blizina na p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:18СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БАРДОВЦИ

СЕ ПРОДАВА СЕМЕЈНА КУЌА ВО БАРДОВЦИ ВО БЛИЗИНА НА ЦРКВАТА КУЌАТА Е Н...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:13  НОВ ОГЛАС

Se kupuva sprat ili pomal stan

Se kupuva sprat od kuca ili pomal stan


147.258 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 12:10  НОВ ОГЛАС

Се ПРОДАВА Куќа во Ѓорче Петров | Gjorce Petrov

Семејна куќа (480m2) со 4 влеза од кои два за сутерен, а другите за д...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:05Se prodava Kuka vo Stenje - Resen.

KONTAKT TELEFONI: 071 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce. -Se ...


48.500 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 11:53  НОВ ОГЛАС
Страна 3 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам