Цела Македонија
                           
6525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:23НОВ ОГЛАС
Промовирано

Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 02:53Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:49Prodavam kukja vo naselba Radisani 125 m2

Prodavam Baraka vo Naselba Radisani - 125 m2 stanben prostor i 350 m2...


80.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:38Se izdava kukja pod kirija vo S, Singelic

Se izdava kukja pod kirija vo S, Singelic posle starata dzamija ul. 1...


11.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:30Se prodava kuka 20000 evra

Se prodava kuka,200 metri nad damro.kukata ima star i nov del ,noviot...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 12:29Prodavam kukja

Prodavam kukja vo Butel 2 na ul. Aleksandar Turundzev vo blizina na p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:18СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БАРДОВЦИ

СЕ ПРОДАВА СЕМЕЈНА КУЌА ВО БАРДОВЦИ ВО БЛИЗИНА НА ЦРКВАТА КУЌАТА Е Н...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:13  НОВ ОГЛАС

Se kupuva sprat ili pomal stan

Se kupuva sprat od kuca ili pomal stan


147.258 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 12:10  НОВ ОГЛАС

Се ПРОДАВА Куќа во Ѓорче Петров | Gjorce Petrov

Семејна куќа (480m2) со 4 влеза од кои два за сутерен, а другите за д...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:05Se prodava Kuka vo Stenje - Resen.

KONTAKT TELEFONI: 071 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce. -Se ...


48.500 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 11:53  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КУЌА 88М2 ВО ВОЛКОВО

Се издава или продава опремена куќа во Волково Куќата има 88м2 на пла...


89.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:52  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАНА И НАМЕСТЕНА 95М2 КУЌА ВО КИСЕЛА ЈАБУКА

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАНА И НАМЕСТЕНА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 95М2 НА ДВА СПР...


65.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:48  НОВ ОГЛАС

продавам куќа

се продава ново изградена куќа со целосна документација ,во населба н...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 11:44Vila nova

Se prodava vila povolno nova na 9 km od Prilep vo Mramorani!Prekrasn...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 11:29Се продава куќа

Повеќе инфо на 078 831 068


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 11:29Се Продава Куќа во Злокуќани

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:23  НОВ ОГЛАС

Kukja vo Vizbegovo

+389 76 526 790


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:12Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 11:04kuka so plac na ljubotenski pat

karabina na ljubotenski pat 690


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:01Поволно се продава куќа

Поволно се продава куќа на ул.„Прохор Пчински“ бр.74 во Велес. Куќат...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 10:57  НОВ ОГЛАС

Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06 (Moze zamena za sta...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 10:46SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTENA KUKJA VO BARDOVCI

Шифра - 203 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува луксузно нам...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:44Luksuzna kukja vo Zhdanec so bazen

ШИФРА- 221 „ДЕЛТА“ Недвижности изнајмува луксузна куќа во Карпош, ...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:44Se prodava kat od kukja vo K.Voda - Cheshma

Шифра- 233 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава кат од куќа на...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:44Ekskluzivna kuka vo Zlokukani

ШИФРА - 74 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава куќа во Карпош ...


700.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:44Ekskluzivna kuka vo Zlokukani

ШИФРА - 61 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува/продава куќа ...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:44Se prodava kukja vo Bardovci, vo blizina na crkvata

ШИФРА- 451 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава убава куќа во Б...


169.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:44Kuka vo Dame Gruev

Zavrsena 2000 godina so imoten list na ul.Pelince 33 so podrum i gara...


180.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:44Namestena kukja vo Karposh, Kozle

ШИФРА- 409 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава атрактивна куќа...


235.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:43Prostrana kukja na atraktivna lokacija vo Taftalidze

Шифра- 447 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува прекрасна куќ...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:42Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


117.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
118.500 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:39Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:39SE IZDAVA NAMESTENA KUKA -ZELEZARA -3 SPALNI

SE IZDAVA NAMESTENA KUKA VO ZELEZARA SO TRI SPALNI, NA PREKRASNA LOKA...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:32kuka vo Butel 2

Se prodava trospratna kuka vo Butel2, vo vtoriot red na bulevarot, na...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:30Куќа Видобишта,во близина на Стобекс

Куќата е комплетно реновирана, поставена е нова : Струја, вода, догра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:28куќа во Хром

Продавам куќа 82м2 + 61м2 (две куќи во еден двор) со дворно место 351...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:28Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:27Se prodava kuka vo Gorce Petrov na mirna lokacija

Se prodava kuka vo Gorce Petrov Kukata e so imoten list, 268 m2 na ...


85.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:18Kuka vednas vseliva so dokumenti

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnic...


79.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:14СЕ ИЗДАВА КУЌА 150м2 ВО КОЗЛЕ

Se izdava namestena kukja vo Kozle nad Kanela slatkarnicata, vo prija...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:00Страна 4 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам