Цела Македонија
                           
6525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:23НОВ ОГЛАС
Промовирано

Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 02:53Промовирано

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kup...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 мај 12:59Промовирано

Se prodava kuka vo Gorce Petrov na mirna lokacija

Se prodava kuka vo Gorce Petrov Kukata e so imoten list, 268 m2 na ...


85.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:18Kuka vednas vseliva so dokumenti

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnic...


79.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:14СЕ ИЗДАВА КУЌА 150м2 ВО КОЗЛЕ

Se izdava namestena kukja vo Kozle nad Kanela slatkarnicata, vo prija...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:00Se prodava kukja kaj skopska pivara

Kukjata ima dva sprata so vizbi i moznost za podkrovje so vkupna povr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:50Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 09:48Baraka Cento

Fizicki oddelena e barakata zaedno so dvornoto mesto. Desniot del od ...


37.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:28ДАРМА ДОМА изнајмува луксузна куќа во Козле

ДАРМА ДОМА изнајмува луксузна куќа во Козле, кај Канела, со површина ...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:282 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 09:25zamena na kuca

nudam kuca za zamena 156 m cista korisna povsina vo skopje za stan vo...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:17Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 09:15Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 09:05САНРАЈС Куќа со прекрасен поглед во нас.Бараки во Охрид

Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа во населба Ба...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:04Nedopirlivi SPRAT OD KUKJA

Se prodava sprat od kukja 140m2 kompletno renoviran, i suteren 50m2 s...


100 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:58Kukja vo naselba Lisice / Куќа во населба Лисиче

Се продава куќа 180м2 во населба Лисиче на 50тина метри од трговскиот...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:56Куќа

Се продава имот во с.Раброво-Валандово. Нова куќа,стара куќа,поголе...


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

Вчера 08:39Се продава куќа во населба Баир, цена по договор.

Се продава мала куќа, мн евтино. Информации на : 076 77 76 46 ( Wha...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:36Makedonski Brod-Idealen Deloven Prostor na prometna lokacija

MyNewHome-PropertySkopje ИЗДАВАМЕ Атрактивен Деловен простор на пре...


2 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

Вчера 08:29LUKSUZEN OBJEKT VO TAFTALIDZE

SILVER CITY PARTNER AGENCIJA izdava LUKSUZEN OBJEKT VO TAFTALIDZE. Ob...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:22KUKA 340 m2 NOVA GRADBA SO DVOR 410 m2

Zvonete na ovoj broj 075814742 Bosko ili na viber na 076200931 Sе...


185.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:16СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 07:53Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:47se prodava kuka i nivi vo s. ZVAN

kukata e renovirana so ploca. gorniot sprat e sidan so blok. pozicija...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

Вчера 07:32MENUVAM NOVA KUKJA ZA STAN SO DOPLATA

Menuvam planska novoizgradena multisemejna kukja 480m2 legalizirana, ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 07:23KUKA KARABINA VO N.JAKA ILINDENOD 310m2

Se prodava kuka vo novata naselba JAKA ILINDEN SKOPJE OD 310m2 Dvorn...


60.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 07:20Kukja vo nas.Lisice

Se prodava kukja vo nas.Lisice, kaj prugata, pozadi avtoplacovite. Ko...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 07:18Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 06:48Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:49Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 02:53Se prodava Kukja, lokacija Atraktivna, moznost za NovaGradba

Se prodava Kukja vo Creshevo koja nudi CistVozduh,Mir,Spokoj Ima mozn...


150.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 01:29Se prodava kuka vo naselba Cento kaj gradinkata 25 maj

Se prodava kuka vo naselba Cento na ulica Katlanosvka kaj gradinkata ...


80.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 00:2511 oktomvri ili Vlae

Kupuvam kukja ili baraka vo 11 oktomvri ili vlae. Ponudi na mail ili...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 23:27Се продава плац со стара куќа во Делчево

Се продава плац од 165 м2 на ул. „Маршал Тито“ со маркица за граба 10...


19.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

19 мај 23:10Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo

Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткр...


169.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

19 мај 23:10Se prodava kukja vo naselba Butel 1

Se prodava semejna kukja vo Skopje , naselba Butel 1 Kukjata e dzidan...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 22:55ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 200м2

Се продава куќа со површина 200м2 и катност П+1 Површина на дворно м...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 мај 22:54ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро

ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро Шифра Д 97/9 Се продава куќа (...


210.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 мај 22:54ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 53/15 Се продава куќа со површина 129м² со катност П+Пк и по...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 мај 22:54Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 22:44KUKJA VO BUTEL 1

Se prodava Kukja vo butel1 od 350m2 i zasebna kukja od 70m2 i letna ...


21 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 22:34SPRAT OD KUKA 90 M2 +VIZBA 100 M2 DVOR 150 M2

SPRAT OD KUKA + VIZBA + DVOR


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 мај 21:37Страна 5 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам