Цела Македонија
                           
32227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Posleden stan 43m2

Последен стан од 43м2 со 1 спална соба на одлична локација со прекрас...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan sproti OU Vasil Glavinov

Se prodava stan sproti OU Vasil Glavinov 59 m2+12m2 podrum. Moze da s...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

30 мар 08:08Промовирано

Стан во Кисела Вода поволно

Се продава стан во Кисела Вода на мирна локација, во непосредна близи...


115.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) ////////////////////////// SLOBODEN OD...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:22Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 + подрум 6м2 ...


98.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:11Se prodava stan vo Cevahir na 32 sprat 80 kvadrati

Stanot e na 32 sprat vo kula B 66 kvadrati +terasa 14 kvadrati so dve...


112.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
113.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:06SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

Se prodava nova vseliva 32 garsonjera, komplet namestena so nov mebel...


54.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:06Se iznajmuva izdava stan sloboden do juni

Stanot e sloboden od sega do 5ti juni(cena niska po dogovor ) Na 3...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:02Се издаван наместен стан во Автокоманда.

Се издава реновиран наместен убав стан во Автокоманда.


210 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Вчера 19:00Prekrasen stan vo Aerodrom

Se izdava luksuzno namesten stan vo Aerodrom


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:00Se prodava garsonjera

Се продава комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода на одлична лок...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:59SE IZNAJMUVA UBAV STAN

UBAVO OPREMEN STAN VO N. LISICE, KAJ ZITO,KAM, R4AMSTOR. CRVENA OSMOA...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:56Станови во градба на ул. Широка во БИТОЛА

Се продаваат станови во градба на ул. Широка во Битола. Краен рок з...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Битола

Станови

Вчера 18:50Комфорен Трособен стан 85 м2 на одлична локација

Продавам Комфорен Трособен стан 85 м2 на 4 ти спрат од 9, Јужна стран...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:49Најдобра понуда на комплетно опремен, луксузен стан на Водно

• Luksuzen stan, kompletno opremen, Vodno • (100 metri od Soravia vo...


145.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
146.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:49SPRAT OD KUKA SO POSEBEN VLEZ SO BESPLATEN INTERNET I KABELS

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA SO BESPLATEN INTERNET I KABELSKA VO CENTER Z...


7.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Станови

Вчера 18:46SE PRODAVA STAN POZADI UNIVERZALNA 79 m2+7m2 + GARAZA 28 m2.

POZADI UNIVERZALNA SALA SE PRODAVA STAN OD 86 m2. 79 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:45ВО Г. Т. Ц. СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64.25 М2.

ВО ГРАТСКИ ТРГОВСКИ ЦЕНТАР КУЛА 1 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64.25 М2. СТАН...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:44STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:41Се издава убаво средено станче во Кислеа Вода.

Се издава станче во Кисела Вода кај стара рампа.


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:39  НОВ ОГЛАС

Се издава убаво трособно станче во Центар,

Се издава комплетно реновиран, простран и светол стан од 90 m2 на 5 к...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Crnice

stan vo Crnice se prodava. 1430e/m2


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:23Стан во центарот на градот

Се издава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гра...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 18:09Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 18:08Se izdava stan za stranci

Se izdava stan za stranci.Stanot e sloboden od 1 juni 2023 i e komple...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:59Stan / Sprat od Kukja na prizemje vo Crnice

Se prodava Stan vo Kisela Voda / Crnice vo blizina na crkvata sv.Petk...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:59Се издава двособен стан

Се издава двособен стан во населба Даме Груев. Станот има дневна со к...


180 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 17:5744m2 nov

44m2 nov za eden mesec gotov 3 kat zapad +25m2 parking mesto na -1niv...


95.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:52Garsonjera

29m2 na 5 kat juzna strana novogradba namestena ful. Za 56.000evra.zv...


56.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:52Се издава ново наместено станче во Центар.

SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR, KAJ UNIVERZALNA SALA, 45M2 so edna spal...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:29  НОВ ОГЛАС

Издаваме убав наместен 2 стан Тафталиџе 1,Ѓорѓи Димитров

Издаваме убава реновирана барака во Тафталиџе 1, комплетно ново намес...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:28Се издава убаво наместено двособно станче во Аеродром.

На 5 кат од 6, лифт, подрум, парно, интернет, кабловска. Преубав погл...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na biljanini izvori i market Tamaro 7 so d...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:20Се издава луксузно наместен стан 100м2 во Аеродром.

Издавам луксузно наместен дуплекс стан со стил на планинска куќа. ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:19  НОВ ОГЛАС

Продаваме 3 собен стар стан,69м2 Ново Лисиче

Продаваме стар стан во Н.Лисиче, спроти Авиончето,во стара зграда,69м...


76.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:19Продаваме луксузен 86м2,2собен наместен стан, Центар, Парк

Поздравиме убав простран стан во Центар, во комплексот Парк Резиденс,...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:18Карпош 4

Издаваме празен стан во Карпош 4, во комплекс Антико, 59м2 + 10м2 тер...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:17Ponudete stan vo tocila od 25 do 35000 evra

Ponudete stan vo Tocila od 2 ri do 4 ti sprat od 25 000 do 35 000 evr...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 17:11Се продава убаво средено станче во Кисела Вода.

Станот се наоѓа во Кисела Вода, 41м2 со дневна со кујна, една спална ...


64.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA STAN VO OHRID-DALJAN

Se prodava stan vo Ohrid-Daljan, odma pozadi odmaralisteto na Mladost...


62.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:02Renoviran stan so dve spalni spalni vo Tetovčanka

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na renoviran stan so dve sp...


72.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 16:57Se prodava stan vo blok 70 so povolna cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna cena 📏POVRŠINA:74m2 ⛳️ ...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 16:57NOVOGRADBA vo blizina na Opština

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na modereni stanbeni edinici (NOV...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 16:57Страна 2 од 806

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам