Цела Македонија
                           
31987 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kratok prestoj kaj Zeleznicka 1500 den 4h

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

26 фев 08:51Промовирано

Se prodava nov stan vo Ilinden 59m2 865 eur/m2

Се продава стан во нас.Илинден кај раскрсницата на влезот на општина...


865 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Станови

23 мар 21:18Промовирано

STAN VO STROG CENTAR

Se prodava stan vo strog centar na Jugodrvo. Stanot e so 3 spalni s...


135.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

LUX STAN VO ADORA DIAMOND GARDEN 51M2

IZDAVAM OPREMEN STAN VO ADORA DIAMOND ZGRADATA E VO BLIZINA NA PAZAR...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан во Кисела Вода

Станот има три спални соби, кујна со трпезарија и дневен простор, ход...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам трособен наместен стан на одлична локација во цента

Продавам трособен наместен стан на одлична локација во центарот на Ск...


154.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00KRATOK PRESTOJ-lux Apartment vo Jevahir

SHORT STAY-LUX APARTMENT VO JEVAHIR


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ КАЈ ХОТЕЛ РУСИЈА - 62М2

Се продава одличен стан во Аеродром кај Хотел Русија. Станот е со пов...


84.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:59Топ стан на Ружа Делчева

Се продава комплетно реновиран 2018, наместен со нов мебел многу крат...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:58Се издава опремен трособен стан во Дебар Маало.

Се издава реновиран, наместен стан на високо приземје во Дебар Маало,...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:58  НОВ ОГЛАС

Поволно! Стан во нас. Хром - 980€ /м2

Се продава стан во нас. Хром на главна улица со површина од 101 м2. С...


980 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:57Stan vo Aerodrom 62m2 so 2 spalni

Се продава стан во Аеродром кај школото Браќа Миладиновци 60м2 со тер...


75.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:54  НОВ ОГЛАС

DELOVEN PROSTOR SE IZDAVA IZNAJMUVA + 3 PARKING MESTA

Се издава деловен простор на одлична локација во Скопје, Кисела Вода...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:54МОДЕРЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО КАПИШТЕЦ

* ШИФРА 4097 Импулс недвижности издава двособен стан со исклучително...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:53  НОВ ОГЛАС

Нов стан Довлеџик

Се продава нов стан во Довлеџик 102 м2 , голема дневна со кујна , тр...


66.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:51Ubav mal stan pedagoska

Se prodava mal stan pedagoska na 3 kat 41 m2 5m2 balkon 4m2 vizba...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:51СЕ ПРОДАВА СТАН 3 СПАЛНИ МИЧУРИН КАЈ КАМ МАРКЕТ

Се продава стан во Мичурин кај Кам Маркет. Станот има 83м2, 3 спални,...


93.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:51Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:49Se prodavaat dva stan vo kuca

Se prodavaat dva stana vo kuca Na 1 I na 2 kat Identicna kvadratura...


650 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
70.000 €
Битола

Станови

Денес 12:49Se prodava Novo potkrovje

Vo strogiot centar Novo potkrovje So 2 spalni sobi Odlicna izola...


800 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:49Нови станови веднаш вселиви

Се продавати нови станови веднаш в делови Од 64м2, 76 до 130м2 На п...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:48Se prodavaat stanovi vo gradba

Se prodavaat stanovi vo gradba So 1 spalna okolu 50m2 I so 2 spaln...


890 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:48Порта Влае 35м2 гарсоњера празна

11264...Партенон Недвижности изнајмува стан во комплекс Порта Влае со...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:48ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН КАЈ EAST GATE MALL- 56м²

Се изнајмува 2-собен нов стан,веднаш вселив и комплетно наместен во н...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Денес 12:48ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО К.ВОДА - 49м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА 🌍 Зградата се наоѓа во К.В...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:48Центар 49м2 двособен во новоградба

15125...Партенон Недвижности продава стан во нова зграда (во изградба...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:48ЛЕВЕЛ 7 - ПОНОВ СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ - 51м²

🎯 ОТВОРЕН ДЕН ЗА РАЗГЛЕДУВАЊЕ НА СТАН !!! САБОТА - 18.02.2023 г...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:48ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 2-СОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - 50м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ 🌍 Зградата се наоѓа во Аеродр...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:47Се издава стан дневно

Стан полно опремен,подно греење,парно,кујна комплет со сите потребни ...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Станови

Денес 12:47ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА 3-СОБЕН СТАН КАЈ КАТОЛИЧКА - 64м²

Се изнајмува 3-собен стан,комплетно реновиран и наместен во Центар,во...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:47ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром!

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Населба Хром, Располага со 55м...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:45ДАРМА ДОМА издава луксузен 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар-ТАФТАЛИЏЕ КАЈ МЛЕЧЕН НА РУЗ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:45ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Карпош 4 , во City Garden, пос...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:45ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром во Џев...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:45ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош , поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:44JEPET BANES ME QERA NE QENDER TE QYTETIT

Jepet banes me qera ne ne qender te qytetit me saktsisht ne afersi te...


270 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 12:44SE PRODAVA STAN

SE PRODAVA NAMESTEN STAN NA OKTOMVRISKA REVOLUCIJA 50/2/2 LOKALITET...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:37Се продава стан во Атриа, нас. Александрија

Се продава стан на приземје од 90м2 со 3 спални соби, дневен простор ...


111 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 12:34NOV DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO SO PARKING

ШИФРА-21 „ДЕЛТА“ агенција за недвижости, изнајмува нов стан во Цен...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:33  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ АВИОНЧЕТО 75м2

Се продава стан со површина од 75м2, 2 спални соби, 6 кат со лифт, 2 ...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32Apartman za kratok prestoj

luksuzan apartman za kratok prestoj na vasite gosti i delovni partner...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:32ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА НОВО ЛИСИЧЕ ПОСЛЕДНА 5КА - 51М2

Се продава одличен наместен стан во Ново Лисиче последна 5ка. Станот ...


76.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - 68м²

🎯 ПРОДАЖБА НА СТАН ВО АЕРОДРОМ во непосредна близина на бензиската п...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:31  НОВ ОГЛАС
Страна 5 од 800

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам