Цела Македонија
                           
31994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SERVIS NA PVC PROZORI I VRATI (SARKI, MEHANIZMI, RACKI ...)

🎈 Zamena na mehanizmi i delovi za PVC vrati i prozori, 🎈 Steluva...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

13 мар 16:56Промовирано

Izdavam namesten stan 77m2 Aerodrom - TC Biser do pazarceto

Izdavam celosno namesten stan vo Aerodrom 77 m2 pozadi T.C Biser do p...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе, новоградба, користен помалку...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:20Промовирано

Се издава стан кај мавровка

Се издава наместен стан позади мавровка кај хотел хамбург. Станот е 5...


370 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Апартмани

Се издаваат дневно 2 луксузно опремени апартмани оддалечени 210 м.од ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Се издава стан Тобако 2 NOV

Се издава стан кај Тобако 2- Порта Аеродром ,нов невселуван , целосно...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам стан во Кисела вода со 2 спали соби

Продавам стан 62м2 кој се наоѓа на 10мин пешки до плоштад. Станот со...


72.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам стан - Деловен простор со поглед на Водно

Продавам стан погоден и за деловен простор (со платени деловни комуна...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Se izdava nov, namesten stan

Se izdava nov namesten stan vo Gradskiot park sloboden od 01.06.2023


270 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 13:00Se izdava nov namesten stan

sloboden od 21.03. kontakt 070543705


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА ЕКСТРА НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРУН,СКОПЈЕ

СЕ ИЗДАВА ЕКСТРА НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРУН,СКОПЈЕ СТАНОТ Е КОМПЛЕТНО ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1 КАЈ СИМПО НА ПАРТИЗАНСКА

Се издава празен реновиран стан во Карпош 1 кај Симпо на ул.Гиго Миха...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Се продава дуплекс стан во Ново Лисиче

Se prodava stan dupleks 111m2 vo Novo Lisice pozadi benzinskata pumpa...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
166.500 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00STAN VO STROG CENTAR

Se prodava stan vo strog centar na Jugodrvo. Stanot e so 3 spalni s...


135.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se iznajmuva kompletno opremen stan

Se izdava nov i kompletno opremen stan vo strogiot centar na gradot. ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Se prodavaat stanovi vo gradba kisela voda

Se prodavaat stanovi vo gradba Kisela Voda 1400e m2 , dokazan invest...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Нова станбена зграда на ДГТ-Жикол во населба Карпош-Струмица

Нова станбена зграда на ДГТ-Жикол во населба Карпош, на ул.Мајка Тере...


800 €
или предлог цена
Берово

Станови

Денес 13:00Stan vo Kisela Voda

Се продава стан во Кисела вода кај Шампионче, 75 м2, на приземје, три...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan kaj Fatitrejd Struga

Se izdava stan kaj Fatitrejd struga 66 m2 stanot i 46 m2 terasa za po...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00LUX STAN VO ADORA DIAMOND GARDEN 51M2

IZDAVAM OPREMEN STAN VO ADORA DIAMOND ZGRADATA E VO BLIZINA NA PAZAR...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан во Кисела Вода

Станот има три спални соби, кујна со трпезарија и дневен простор, ход...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам трособен наместен стан на одлична локација во цента

Продавам трособен наместен стан на одлична локација во центарот на Ск...


154.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00KRATOK PRESTOJ-lux Apartment vo Jevahir

SHORT STAY-LUX APARTMENT VO JEVAHIR


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ КАЈ ХОТЕЛ РУСИЈА - 62М2

Се продава одличен стан во Аеродром кај Хотел Русија. Станот е со пов...


84.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:59Топ стан на Ружа Делчева

Се продава комплетно реновиран 2018, наместен со нов мебел многу крат...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:58Се издава опремен трособен стан во Дебар Маало.

Се издава реновиран, наместен стан на високо приземје во Дебар Маало,...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:58  НОВ ОГЛАС

Поволно! Стан во нас. Хром - 980€ /м2

Се продава стан во нас. Хром на главна улица со површина од 101 м2. С...


980 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:57Stan vo Aerodrom 62m2 so 2 spalni

Се продава стан во Аеродром кај школото Браќа Миладиновци 60м2 со тер...


75.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:54  НОВ ОГЛАС

DELOVEN PROSTOR SE IZDAVA IZNAJMUVA + 3 PARKING MESTA

Се издава деловен простор на одлична локација во Скопје, Кисела Вода...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:54МОДЕРЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО КАПИШТЕЦ

* ШИФРА 4097 Импулс недвижности издава двособен стан со исклучително...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:53  НОВ ОГЛАС

Нов стан Довлеџик

Се продава нов стан во Довлеџик 102 м2 , голема дневна со кујна , тр...


66.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:51Ubav mal stan pedagoska

Se prodava mal stan pedagoska na 3 kat 41 m2 5m2 balkon 4m2 vizba...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:51СЕ ПРОДАВА СТАН 3 СПАЛНИ МИЧУРИН КАЈ КАМ МАРКЕТ

Се продава стан во Мичурин кај Кам Маркет. Станот има 83м2, 3 спални,...


93.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:51Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:49Se prodavaat dva stan vo kuca

Se prodavaat dva stana vo kuca Na 1 I na 2 kat Identicna kvadratura...


650 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
70.000 €
Битола

Станови

Денес 12:49Se prodava Novo potkrovje

Vo strogiot centar Novo potkrovje So 2 spalni sobi Odlicna izola...


800 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:49Нови станови веднаш вселиви

Се продавати нови станови веднаш в делови Од 64м2, 76 до 130м2 На п...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:48Se prodavaat stanovi vo gradba

Se prodavaat stanovi vo gradba So 1 spalna okolu 50m2 I so 2 spaln...


890 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:48Порта Влае 35м2 гарсоњера празна

11264...Партенон Недвижности изнајмува стан во комплекс Порта Влае со...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:48ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН КАЈ EAST GATE MALL- 56м²

Се изнајмува 2-собен нов стан,веднаш вселив и комплетно наместен во н...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Денес 12:48Страна 6 од 800

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам