Цела Македонија
                           
30263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam stan za kratok i dolg smestaj

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina (...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

26 сеп 19:09Промовирано

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:46Промовирано

Издавам стан на Водно

Издавам четирисобен наместен стан на Водно. Станот има дневна соба ...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

21 ное 10:12Промовирано

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 15:51СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА НАРОДНА БАНКА СЕ ИЗДАВААТ 2 ПРАЗНИ 3-СОБНИ СТ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:50Se prodava stan vo Cevahir na 32 sprat 80 kvadrati

Stanot e na 32 sprat vo kula B 66 kvadrati +terasa 14 kvadrati so dve...


117 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:50СЕ ПРОДАВААТ 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПРОДАВНИЦАТА ЕФТИНИЈА ВО МАЛА ЗГРАД...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:49СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ СЕ ПРОДАВААТ 2-СОБНИ И 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА 2-...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 15:48ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД 2-3 СОБНИ СТАНОВИ

АГЕНЦИЈАТА ВИКТОРИЈА СТИЛ ИМА ПОТРЕБА НА 3-СОБЕНИ И ДВОСОБНИ СТАНОВИ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:48СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

ВО КИСЕЛА ВОДА СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ОД 64М2 , ЕДЕН БАЛКОН И 10М2...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:48IZNAJMUVAME PRAZEN STAN OD 99M2 VO CRNICE

Iznajmuvame prazen stan vo Crnice od 99m2. Stanot sen naoga na 1vi k...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:47Se izdava stan 48 m2 pozadi Univerzalna

Se izdava stan 48 m2 vo centar, pozadi Univerzalna. Stanot ima caj...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:42Продаваме двособен стан во Ченто

-Станот е со површина од 58м2 на 1кат од 3ката без лифт и парно. -До...


46.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
47.000 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 15:42Се издава модерно наместен 2-собен стан во Дебар Маало

Се издава двособен стан од 52м2 во Дебар Маало, во близина на Градски...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:32ПРОДАВАМЕ СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ВЕРО

Се продава стан во Аеродром позади Веро кај Зегин. Станот е со површи...


71.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:26PRODAVAME STAN KISELA VODA DOM NA SLEPI 2 SPALNI 72M2

Prodavame stan vo Kisela voda kaj Dom na slepi, 72m2, na 2 kat, 2 spa...


72.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:26ПРОДАВАМЕ СТАН АЕРОДРОМ 55М2 ПОЛИКЛИНИКА САНДАНСКИ

ШИФРА 1385П Се продава стан со површина од 55м2, 1 спална соба, 1 ...


71.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:25Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 15:25ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ ПОСЛЕДНА 5КА - 48М2

Се продава стан во Ново Лисиче позади Рамсторот на последна 5ка. Стан...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:24Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 15:24ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ТОБАКО 2 - 61М2

Се продава одличен стан во Аеродром позади Тобако2 кај Морнинг Кафе. ...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:24ИТНО СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА 23М2 - НАМЕСТЕНА - ШАМПИОНЧЕ

Итно се продава гарсоњера кај Шампионче наместена веднаш вселлива. Га...


38.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:24ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА КИСЕЛА ВОДА - 53М2

Продаваме стан со 1 спална во Кисела Вода - 53м2. На 3 кат, со лифт,...


58.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:23PRODAVAME STAN 81M2 KISELA VODA

Prodavame stan vo Kisela voda 81m2 od koi 66m2 stambena povrshina ,5...


79.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:23ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ САТЕЛИТСКА 84м2

ШИФРА 1387П Се продава стан со површина од 84м2, 2 спални соби, 6 ...


87.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:23ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 2 СПАЛНИ ПОЛИКЛИНИКА АЕРОДРОМ 57м2

ШИФРА 1388П Се продава стан со површина од 57м2, 2 спални соби, 1 ...


95.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:23PRODAVAME RENOVIRAN STAN 2 SPALNI K.VODA KULI RASADNIK

Prodavame renoviran stan vo Kisela Voda, Kuli Rasadnik. Stanot ima 74...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:23MICHURIN NOV NEVSELUVAN 71M2 - PRIZEMJE

Се продава стан со површина од 71м2, со 2 спални соби, 2 тераси и 1 т...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22ПРОДАВАМЕ СТАН, 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ УРБАН ГАРДЕН - 44м2

Продаваме стан во комплексот на Урбан гарден, 4 кат со лифт, 1 спална...


70.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
76.500 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ КАРШИ ЕКВИЛИБРИУМ - 49М2

Се продава стан во Аеродром карши Еквилибриум. Станот е со површина о...


46.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
50.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22PRODAVAME RENOVIRAN STAN 64M2 - ZHELEZNICKA

Prodavame renoviran stan 64m2 kaj Zeleznicka vo Aerodrom. Stanot ras...


82.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22ПРОДАВАМЕ СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ 80м2 КАЈ ЛАЗО АНГЕЛОВСКИ

ШИФРА 1057П Се продава стан со површина од 80м2, со 2 спални соби,...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22СЕ ПРОДАВА СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ АВИОНЧЕТО

Се продава стан во Ново Лисиче карши Авиончењто. Станот има 72м2, 2 с...


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА ГОЛДЕН АРТ ТОБАКО 2 - 37М2

Се продава одличен стан во Аеродром Тобако2 кај рамстор. Станот е со ...


61.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22PRODAVAME STAN 1 SPALNA AERODROM Zeleznicka ZSF

Prodavame Nov Stan vio Aerodrom vednas do zeleznicka. Stanot ima 1spa...


81.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ УРБАН ГАРДЕН - 50М2

Се продава нов стан во Аеродром Урбан Гарден. Станот е со површина од...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22PRODAVAME NOV STAN 2 SPALNI AERODROM VOEN BAZEN

Prodavame nov stan vo Aerodrom kaj voen bazen. Stanot ima 71m2, 2 spa...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22Se izdava apartman vo centar_STIP

APARTMANOT KE BIDE SLOBODEN OD 01.02.2023-(od 01 Februari)!!!MOMENTAL...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 15:22ПРОДАВАМЕ ТРОСОБЕН 76м2 АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ВЕРО

ШИФРА 845П Се продава стан со површина од 76м2, со 2 спални соби, ...


98.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:21RENOVIRAN DUPLEKS EDNA SPALNA K.VODA HOTEL PELAGONIJA

Se prodava renoviran dupleks so edna spalna vo Kisela Voda kaj Hotel ...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:21PRODAVAME ODLICEN STAN 66M2 2 SPALNI POZADI LISA CENTAR

Se prodava odlicen stan 66m2 pozadi Lisa centar, 2 spalni.1 terasa,1 ...


87.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:21SE PRODAVA STAN 71M2 2 SPALNI REONSKI POSLE LISA

Se prodava stan 71m2 Reonski posle Lisa 2 spalni ,1 toalet,1 terasa,c...


88.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:21***UNIKATEN DUPLEX / ДУПЛЕКС - TAFTALIDZE / ТАФТАЛИЏЕ***

Се издава нов невселуван стан дуплекс во Тафталиџе 1 на мирна локациј...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:18Страна 1 од 757

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам