Цела Македонија
                           
30280 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам стан на Водно

Издавам четирисобен наместен стан на Водно. Станот има дневна соба ...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

21 ное 10:12Промовирано

Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 НОЕМВРИ 1100 денари за студио апартман 2+1 до три л...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 ное 13:52Промовирано

Stanovi vo gradba vo Karpos Nerezi

PRODAZBA na stanovi vo gradba vselivi 11/2022g Lokacijata se naoga v...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 ное 21:22Промовирано

К2222, НАД БАЊАТА, СТАН КАРАБИНА, 101М2+10М2 БАЛКОНИ

НАД БАЊАТА, СТАН НА ПРВ КАТ, КАРАБИНА, (И ПОД НЕГО И НАД НЕГО ИМА СТА...


19.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
21.500 €
Битола

Станови

Денес 17:43ДАРМА ДОМА издава стан во Кисела Вода !

ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Кисела Вода, станот поседува е ...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:42ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Кисела ...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:42Се изнајмува гарсоњера од 25 m2, во Ново Лисиче.

Се изнајмува празна гарсоњера од 25 m2, на втори спрат, на Бул. Видое...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:29Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan vo Topansko 67m2 na 8/8kat so lift,kom...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 17:21Se izdava stan/ deloven prostor

Se izdava stan isklucivo za odrinacija, kancelarija 52 kvadrati so s...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:12Se izdava za podolg prestoj novo i moderno studio vo Ohrid

Apartmani Lili Ohrid vi iznajmuva novo i modereno apartman -studio k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:10Se prodava Stan

Se prodava Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kruzniot te...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 17:05Kupuvam !!! Stan

Kupuvam stan vo karpos,vlae,kozle. Ponudi na telefon ili mail.


35.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:05TWINs house- Se PRODAVA Stan od 110m2 vo CENTAR

Se PRODAVA Stan od 110 m2 vo relativno nova zgrada vo CENTAR. Stan...


124.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:51TWINS house-Se prodava STAN(dupleks) od 100m2 na bul M. TITO

Stanot e na 5-ti kat vo zgrada bez lift. Vo stanot ima : - kujn...


82.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:51TWINs house-Se PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA

SE PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA. Stanot e na 4-ti kat so lif...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:50Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid Sloboden od 05.12.2022 Povejke info na tel:...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:47Kupuvam stan vo Mađari-Hipodrom

Kupuvam stan vo Mađari ili hipodrom od 40-60 kv moze i opremen, pomoz...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
850 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 16:40АГЕНЦИЈА ХИТ ИМА ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА ВО К.ВОДА

ПОЧИТУВАНИ СОПСТВЕНИЦИ НА СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА, ЗА ПОТРЕБИТЕ НА СВО...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:40ХИТ- ЕДНОИПОЛСОБЕН СТАР СТАН ВО АВТОКОМАНДА

шифра ......... 28460 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 38М2 ВО АВТОКОМАНДА ВО БЛИ...


30.500 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Денес 16:39ХИТ- ТРОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

шифра ........... 29469 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 75М2 ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИН...


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:39ХИТ-ТРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА ПО СТАРА ЦЕНА

шифра .......... 28039 СЕ ПРОДАВА СТАН НА ДВЕ НИВОА ВО КИСЕЛА ВОДА ...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:39ХИТ- СТАН ВО ЦЕНТАР ЗА РЕНОВИРАЊЕ НО СО ГОЛЕМ ПОТЕНЦИЈАЛ

шифра ............. 28209 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 75М2 ВО ЦЕНТАР ВО БЛ...


64.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:39APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:26Se izdava nov stan vo Hrom

ШИФРА А331 076 338 004 Се изнајмува стан од 33м2 во населба Хром....


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 16:25  НОВ ОГЛАС

NOV STAN GjORCE 1

SE IZNAJMUVA NOV stan, vo nova zgrada, kompletno namesten so SE NOVO ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 16:23KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:18Se prodava stan od 49m2 vo Gorce Petrov-Dame Gruev

Се продава стан од 49м2 во населба Даме Груев општина Горче Петров.Ст...


950 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 16:16Се продава стан од 114м2, на 4кат кај Мида моторс

Се продава стан од 114м2, на 4кат Кај Мида моторс Цената е 1650ев...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:07  НОВ ОГЛАС

Нов невселен стан 56м2, наспроти ТЦ Зебра

Нов невселен стан 56м2, наспроти ТЦ Зебра, 2000еур/м2 или под наем 50...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:04НОВ СТАН ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА ДО ВЕРО

Се продава нов стан во градба, во Кисела Вода до ВЕРО маркет 39м2...


1.380 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:01  НОВ ОГЛАС

OHRID APARTMANI DO EZERO

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , kaj Hotel Riviera, so br...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:00Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:00Stan vo gradba 124 m2 celo potkrovje

Novi stanovi vo srceto na Skopje na odlicna lokacija vo Debar malo Ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:58Stan vo gradba dupleks 110m2

Novi stanovi vo srceto na Skopje na odlicna lokacija vo Debar malo Ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:58Стан Наместен 71 м2, 5-ти спрат

Се продава стан 71м2 плус 7м2 подрум во зградите на ул.Скопска кај п...


660 €
или предлог цена
Кочани

Станови

Денес 15:57Се продаваат НОВИ станови во Центар, кај Веро Џамбо!

Се продаваат НОВИ станови во Центар, кај Веро Џамбо! 1. На призем...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:57Се ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ 75М2 / 125М2 / 110 М2 / 85 М2

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ 75м2 / 125м2 / 110 м2 / 85 м2 Чаир,позади...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 15:56SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 15:51СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА НАРОДНА БАНКА СЕ ИЗДАВААТ 2 ПРАЗНИ 3-СОБНИ СТ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:50Se prodava stan vo Cevahir na 32 sprat 80 kvadrati

Stanot e na 32 sprat vo kula B 66 kvadrati +terasa 14 kvadrati so dve...


117 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:50СЕ ПРОДАВААТ 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПРОДАВНИЦАТА ЕФТИНИЈА ВО МАЛА ЗГРАД...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:49СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ СЕ ПРОДАВААТ 2-СОБНИ И 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА 2-...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 15:48ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД 2-3 СОБНИ СТАНОВИ

АГЕНЦИЈАТА ВИКТОРИЈА СТИЛ ИМА ПОТРЕБА НА 3-СОБЕНИ И ДВОСОБНИ СТАНОВИ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:48Страна 2 од 758

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам