Цела Македонија
                           
30712 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA CENTAR

Се продаваат станови во градба на ексклузивна локација во строг цента...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

03 фев 14:07Промовирано

Se prodava golem soncev stan pokraj ezero

Продавам стан со поглед езерото во Струга. Станот е на 5ти спрат (95 ...


115 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се издава целосно опремен стан од 60м2 во центар на Скопје

Се издава нов стан од 60м2 во Скопје кај Универзална сала. Станот е ц...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Izdavam dvosoben namesten stan pozadi univerzalna sala

Komplet namesten, dnevna, spalna, kujna, kupatilo i terasa. Jugozapad...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:15  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид . Двата се наоѓаат на 7 кат во з...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:12SE IZDAVA NAMESTEN STAN DO MUZICKO UCILISTE

SOLIDNO NAMESTEN SE IZDAVA ZA PODOLG VREMENSKI PERIOD


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Станови

Вчера 19:06Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


105.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
110.000 €
Струга

Станови

Вчера 18:57Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат стано...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:56ХИТ- ЕДНОИПОЛСОБЕН ОДРЖАН СТАН ВО КАРПОШ

шифра.............. 29827 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 36М2 ВО КАРПОШ 3 ВО БЛ...


49.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:51  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov moderen stan

Stanot se naogja na najdobra lokacija vo nova zgrada vo Aerodrom, so ...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:50Se izdava stan od 80m2 vo 11 Katnica, CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan od 80m2 vo 11 katnica vo Negotino vo centarot na grado...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

Вчера 18:46Се издава стан

Се издава стан од 52 М2 во Лепотиците на приземје, јужна страна , пог...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 18:45Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:43ИМПЕРИЈА – Стан 75м²

Шифра Ц 64/2 Се продава опремен стан со површина 75м² со распоред...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:42  НОВ ОГЛАС

Luksuzen stan vo Hrom

Se prodava luksuzen stan vo naselba Hrom 71 kvadrati 3 soben nov ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 18:39ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на стан

Се продава стан со површина 115м2 (дневна,кујна,трпезарија,3 спални,х...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:35Се продава стан спроти сала Расадник

Се продава стар стан 52 м2 спроти сала Расадник во Б блоковите во Кис...


48.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
49.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:32Се продава стан 98 м2 во градба на ул.Рузвелтова

Се продава СТАН во градба 91.68 м2 плус тераса 6.47м2 на ул. Рузвелто...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:32СТАН во ново градба на Рузвелтова 167.2м2 по 1850евра

Се продава СТАН во градба на Рузвелтова 167.2м2 + тераси 20.54 м2 ...


1.850 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:32izdavam garsonjera

nova namestena garsonjera, kaj tobako 2 aerodrom, kompletno nameste...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:32Наместен стан со паркинг во Аеродром 1450евра

Комплетно наместен стан во н.Аеродром во близина на поликлиника Ј.Сан...


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:32Се продава стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2

Се продава нов стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2 до Џевахир , на ...


1.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:32Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба, во Чаир карши Цветан Димов ги...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 18:31Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 18:31Комплетно реновиран стан во Аеродром 64м2

Комплетно реновиран стан во Аеродром 64м2 После Нова Железничка Пр...


1.480 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:31НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 18:31НОВ СТАН во градба Кисела Вода кај чешма

НОВ СТАН во градба Кисела Вода кај чешма цена 1450 евра /м2


1.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:31Се продава трособен стан (stan) во Прилеп на екстра локација

Екстра стан екстра локација екстра цена. 87м2 стамбен простор и 11м2 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
78.000 €
Прилеп

Станови

Вчера 18:3132 м2 НОВ наместен СТАН ВО К.Вода

51 000 со паркинг простор и мебел на 3ри кат , Кисела Вода на 1км о...


51.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:31Се продава луксузен наместен стан во Капиштец, 56 м2

Се продава стан во Капиштец, 50 м2 92000 евра комплетно модерно ново...


92.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:30Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:28Prodavam stan 85 m2 bunjakovec centar

Prodavam stan na bulevar partizanski odredi sproti pazarceto bunjakov...


125.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:26  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром, позади Capitol Mall, поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:23Se izdava stan[sobi] vo centar na Bitola

Se izdav stan VO PRIZEMJE so 3 dvokrevetni sobi vo kuka ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:23Се продава стан во Ѓорче

Се продава стан. Контакт 075 263893 Без агенции молам. Само за се...


56.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 18:22IZDAVAM - PRODAVAM STAN 128m2 KLINICKI CENTAR VODNJANSKA

IZDAVAM - PRODAVAM STAN VO CENTAR NA VODNJANSKA 128m2. STANOT E NA 3 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:15Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom

Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom , vo blizina na caffe...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:14Se izdava nov, nevselen stan

Se izdava nov, nevselen stan vo naselba Aerodrom vo zgradata na Porta...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Karposh 4

Se prodava stan vo Karposh 4 na prizemje, na glavnata ulica, 95 m2, p...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:12  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 65m2 68000evra Gjorce Petrov

Stan vo gradba gotov do 1 juni,so dve spalni i parking mesto +3000evr...


65.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
68.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 18:12Se izdava stan strog centar

Stanot e kompletno namesten klimatiziran kapacitet 2+2 cenata moze d...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:06Nov Stan 39mkv, 3 kat Kisela Voda

Продажба на стано во Скопје-Кисела Вода ✔Централно Греење ✅Таркет п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:58Стан 44м2 Охрид Центар

▶️Охрид- Центар 🏢 Стан ТИП 1 ➡️ 1 кат . Дневна,кујна,тераса и по...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:56Страна 2 од 768

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам