Цела Македонија
                           
30258 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН СПРОТИ СОМУНОТ

Се издава неодамна реновиран и комплетно наместен стан со услови за п...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

16 ное 16:39Промовирано

Најлуксузниот стан во Скопје - комплетно наместен

Се продава нов и наместен луксузен стан од сопственик во Тафталиче, н...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

03 окт 13:27Промовирано

Izdavam nov nevseluvan stan

Izdavam nov nevseluvan cetvorosoben stan vo zgradata na ZSF kaj Majc...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

26 ное 16:12Промовирано

Нови станови на продажба (нова градба)

Нови станови на продажба (нова градба) На Бул. Интернационални бригад...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

Nov stan 46m2 vo gradba, kompleks NABIZI Struga! Obezbedeno greenje ...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Продажба на станови, Штип Центар

Предпродажба на станови во центарот на Штип тел за контакт : 070 322...


950 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Нов целосно луксузно опремен стан во Аеродром

Се издава комплетно опремен 2-собен стан во Аеродром спроти Американ ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се исдава стан позади Пиликатник

Се издава комплетно наместен двособен стан. Станот е 50м2 со 19м2 гар...


220 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Prodažba na stan vo strog centar

Prodažba na stan , so možnost za prenamena vo deloven prostor na odli...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK Prodažba na stan

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Се продава наместен стан

Се продава наместен стан од 45м2,дневна,кујна,спална во населба Ѓорче...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Продавам стан, кој во моментот е со закупец

Се ПРОДАВА нов двособен стан со површина од околу 36м2 во Центар со П...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Iznajmuvam stan vo Centar

Iznajmuvam stan vo strog Centar, pomegu nova zheleznicka i Vero Jumbo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:55Se izdava stan na odlicna lokacija

Se izdava stan na odlicna lokacija vo zgradata na EU, nasproti NLB ba...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:54КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 12:53Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 12:52Се издава

Се издава стан на втори спрат на ул. Гуро Салај во близина на градинк...


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 12:47KUPUVAM STAN

KUPUVAM STAN VO NOVIOT CENTAR NA KAVADARCI SO CENA OD OKOLU 42 000 E...


42.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 12:45IZDAVAN STAN 123m2 VO CENTAR KLINICKI CENTAR VODNJANSKA

IZDAVAN STAN 123m2 VO CENTAR KLINICKI CENTAR VODNJANSKA STANOT E LOC...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:36Se izdava apartman / studio

Se izdava apartman na podolg vremenski period.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 12:31ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА КИСЕЛА ВОДА КАЈ ОПШТИНАТА 46м2

ШИФРА 3855П Се продава стан со површина од 46м2, 1 спална соба, 1 ...


61.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:30PRODAVAME STAN 2 SPALNI TRI BISERI POZADI SEDMICA

Prodavame stan kaj Tri biseri pozadi Sedmica 75m2 + 7m2 (terasi) + 5...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:28СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ ТОБАКО ТОМИ - 29М2

Се продава одлична гарсоњера во Кисела Вода кај Тобако Томи. Станот е...


51.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:27Stan vo Centar 125m2 so 35m2 terasa so 3 spalni novogradba

Се продава стан во Центар спроти Железничка 125м2 со тераса + 35м2 ок...


220.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН НА ВОДНО - PANORAMA RESIDENCE

ШИФРА: 1444R ЦЕНА: 700€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME NOVA NAMESTENA GARSONJERA K.VODA KAJ OSA

Prodavame nova namestena garsonjera vo Kisela Voda na Dimo Hadzi Dim...


38.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:26PRODAVAME ODLICEN STAN 46M2 KISELA VODA KAJ RASADNIK

Se prodava odlicen stan vo Kisela voda 46m2 ,1 spalna,1 terasa,1 toal...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:25PRODAVAME NAMESTEN STAN 77M2 - 2 SPALNI - SOPISTE

Се продава трособен наместен стан од 77 м2. Станот се наоѓа во компле...


92.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:19Prodavam Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka

Se prodava Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka 64m2 Stanot posedu...


1.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 12:19NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 12:18SE PRODAVAAT STANOVI VO OHRID

Se prodavaat stanovi vo Ohrid vo Centar, Biljanini izvori , ohridati ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:18Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 12:18НОВО ВО ОХРИД СТАНОВИ ВО ГРАДБА

Површината на становите е од 39 м2 (двособени станови)до 85 м2(Четвор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:17Se prodava 206m2,stan na 2nivoa,nad Mvr,golema terasa

Se prodava stan 206m2,(111m2 dolno nivo i 36m2 +59m2 terasa gorno niv...


198.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:17IZDAVAME STAN 33M2 VO DEBAR MAALO

Izdavame stan 33m2 vo Debar maalo, 1 spalna, 1 terasa, 1 toalet, sops...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:15  НОВ ОГЛАС

АЕРОДРОМ - AERODROM - НОВА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА ГАРСОНИЕРА 21М2

АЕРОДРОМ - ВО БЛИЗИНА НА ДБК СЕ ПРОДАВА НОВА, ВЕДНАШ ВСЕЛИВА ГАРСО...


31.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:10  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan od 43m2 vo Centar na podkrovje

Ш021М Квадратура:43м2 Населба:Центар Кат:поткровје,згратада е на 4...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:10Iznajmuvam ednosoben stan vo TC Biser

Iznajmuvam ednosoben stan renoviran kompletno, polunamesten, atraktiv...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:02Prodavam stan nov 37 m2 vo K. Voda

Stanot ke bide gotov vo Mart 2023 godina Moze da se vidi vo rabotno ...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:51Novi atraktivni stanovi vo Suto Orizari

Se prodavaat stanovi vo pocetna faza na gradba vo nas. Suto Orizari. ...


1.000 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Станови

Денес 11:50Stan vo Novo Lisice

Se prodava Stan vo Novo Lisice vednas do policiskata stanica stanot r...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:49SE PRODAVA NOV EKSTRA STAN 120m2 CRNICHE

Sifra> 23344 Agencija DomaDom Prodavaat 2 stana od 120m2 so 3 spal...


1.550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:47Страна 3 од 757

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам