Цела Македонија
                           
30606 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1. Stanot e ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

Renoviran Stan vo Vlae 60m2+5m2+10m2+60m2

Prodavame ubav i svetol renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada o...


85.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
88.000 €
Карпош / Скопје

Станови

21 јан 17:40Промовирано

Se prodava stan 55m2 vo Centar

Se prodava stan 55m2 3 kat vo centar 071228011


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan vo vlae

Se prodava 4 soben stan od 100m2 Stanot e lociran na prv kat/suteren...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stanovi vo centar pozadi hotel Tino

Се продаваат станови новоградба во зграда во центар на Охрид позади х...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Итно се продава стан во Капиштец/Старо Водно

ИТНО се продава стан убаво наместен од 49 м2 во Центар 2, Старо Водно...


85.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Издавам стан

Издавам стан во Ново Лисиче, спроти управната зграда на ФФМ, ориентац...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Нов стан во градба до 2025год

Стан во градба од 119м2 во зграда на Елком на ул Кирил Динков - Струм...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Trosoben stan vo Dzevahir na 38mi kat

Se izdava kompletno namesten stan so 2 spalni vo Dzevahir kula B na 3...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Potpolno nov!!!

Se izdava potpolno nov, nikogas nevselen, kompletno opremen 3 soben s...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 13:00Купувам стан

Купувам стан 35-40м2 со посебна спална соба во Скопје (Кисела вода,Х...


40.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан во градба до 2025год

Стан во градба од 84м2 во зграда на Елком на ул Кирил Динков - Струми...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Стан позади Бисер

Продавам стан од 78м2 + подрум 8м2 позади Бисер кај пазарот, нови пвц...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava pod kirija

Se izdava pod kirija Viber 0041788278917


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1

Se izdava stan do policiskata stanica "Karpos" vo Karpos 1. Stanot e ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00СТАН во ИЗГРАДБА 47 m2, Кисела вода,на бул.Борис Трајковски+

Станот е со поглед према бул.Борис Трајковски ,од спротивната страна ...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Се ИЗДАВА лксузен стан кај Кројач Ангелковски

ЛОКАЦИЈА: град Скопје, во Центар, на ул. Мирче Оровчанец, во близина ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Продава стан 67m2

Се продава стан одлично сочуван на 3-ти кат во зградата Словенија Лес...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Apartman Mavrovo /Апартман Маврово

Se iznajmuva nov apartman 36m2 vo Stanben kompleks Mavrovo( 5ti kat i...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 12:59Apartmani Invictus vo Mavrovo residence

Se iznajmuva nov apartman so najdobra lokacija vo Mavrovo.Apartmanot ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 12:59Apartman za kratok prestoj i nokjevanje vo Aerodrom

Rezervacija na 070-647-337 Se izdava moderen i luksuzen apartman za ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:56Se iznajmuva nov stan za stranci po kirija, komplet novo se!

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:55Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider javete se na VIBER ili WATsAPp ...


2 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 12:48Stanovi vo gradba na top lokaciji vo ohrid biljanini.

Stanovi vo gradba na top lokaciji vo ohrid biljanini. 38m2 45m2 5...


51.750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:45  НОВ ОГЛАС

Kupuvam Garsonjera pomal stan vo kavadarci

Ponudete so sliki I cena na viber Na tel 075648321 Ili javete se n...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 12:45Купувам стан до мах 68 квадрати. Понудете

Купувам стан или гарсоњера до Максимум 70 квадрати. Понудете со с...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 12:44Se izdava stan vo Cevahir

Се изнајмува луксузен трособен стан во Џевахир со површина 62 m2. Ста...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

Se prodava preubav stan 83m2 + 8m2 podrum na top lokacija.

Se prodava preubav stan 83m2 + 8m2 podrum na top lokacija vo Ohrid....


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:41  НОВ ОГЛАС

Se izdava Stan vo Hrom

Se izdava Nov namesten Stan vo Hrom


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava ubav stan na top lokaciji vo ohrid.

Se prodava ubav stan na top lokaciji vo ohrid, turisticka 200 m od pa...


79.650 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:34  НОВ ОГЛАС

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:31Stan na den- kratok prestoj

Izdavam stan na dnevna osnova. Prekrasen, luksuzno namesten, renovira...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:29Apartman za nokevanje i kratok prestoj-Aerodrom

Luxory Apartment 🏪 Izdavam Excluziven i moderen apartman za nokevan...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:25Аеродром Џевахир Кула А

22 спрат Дневен престој во комуникација со кујна и трпезарија, две с...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:19Apartman za kratok prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:19APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:06Centar karsi vlada stan od 85m2

Se izdava 3-soben stan od 85m2 ,stanot e karsi vlada ,na 6kat,nameste...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:05  НОВ ОГЛАС

STAN 45M2 VO CENTAR DO UNIVERZALNA SALA

Se prodava stan 45M2 pozadi univerzalna sala na tivka i neprometna ul...


79.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:05Centar kaj Soboren hram 3soben stan

Se izdava 3-soben stan vo Centar kaj Soboren hram,stanot e so povrsin...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

Издавам луксузен стан во Аеродром

Издавам стан на атрактивна локација во Аеродром спроти црквата св. Ил...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:59Izdavam stan vo kozle

Izdavam stan vo kozle vo blizina na benzinska makpetrol


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:58Страна 3 од 766

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам