Цела Македонија
                           
30191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СТАН 36.7м2. ТОП ЛОКАЦИЈА АЕРОДРОМ

Се продава 1-собен стан, 36,7м2, со одличен распоред, во нова градба ...


58.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Iznajmuvam stan za kratok i dolg smestaj

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina (...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

26 сеп 19:09Промовирано

Kompleks Verina stan 210m2 namesten

Комплекс од затворен тип со сопствено обезбедување и одржување . Ст...


294.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se prodava stan nad Bilna Apteka vo Centar

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Нема а...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:13KUPUVAM STAN

KUPUVAM/ZAMENUVAM STAN so kvadratura od 40 do 80 m2. Moze nov ili ...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 15:10EKSTRA namesten dvosoben stan od 55m2 Taftalidze 1 Diamond

Sifra> 23089 SE IZDAVA NOV kompletno opremen dvosoben stan od 55m2...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:09Продаваме двособен стан во Ченто

-Станот е со површина од 58м2 на 1кат од 3ката без лифт и парно. -До...


47.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 15:09Iznajmuvanje na stan

Se iznajmuva namesten stan vo naselba taftalidze vo blizina na gimnaz...


380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:08Garsonjera-ul.Makedonija za dneven prestoj-luksuzno namesten

Apartman(garsonjera 20m2) - za kratok presoj na ulica Makedonija-koml...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:07Apаrtman-ul.Makedonija za kratok prastoj- luksuzno namesten

Apаrtman na ulica Makedonija -za kratok prerstoj, kompletno nov, luk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:07APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj ,apartmani za nokevjne, Prilep cenrtalen del kaj Teata...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 15:06  НОВ ОГЛАС

Iznajmuvam stan vo Aerodrom - Novo Lisice

Mozno e namesten ili prazen. Isto taka pogoden za firma ili kancel...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:06Nov dvosoben stan vo Taftalidze 1

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Taftalidje 1 55m2 (Complex Grand ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:04  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода со Паркинг

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода во ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:02APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Smestuvajne Prilpe info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 15:01APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

KRATOK PRESTOJ VO PRILEP Apartmani info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 15:01STAN SOBI SMESHTAJ

STANOVI I SOBI ZA NOKEVAJNE KRATOK Prestoj vo Prilep info na 076 959 ...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 15:01Stan vo Hrom

nov,vseliv za 1 mesec bez agenicii ve molam 075-233-073


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:56Stan od 71m2 se prodava vo Reonski Novo Lisice

ш.В003-Станот е 71 м2 со две спални соби на 6ти кат од седум со лифт,...


88.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:55  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva stan vo Aerodrom 145m2

Шифра: A37989 Се изнајмува дуплекс во Аеродром во близина на Бисер...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:54  НОВ ОГЛАС

Iznajmuvam stan vo Centar

Iznajmuvam stan vo strog Centar, pomegu nova zheleznicka i Vero Jumbo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:53Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 14:48  НОВ ОГЛАС

STAN NA DAN VO STROG CENTAR-20 EV

se izdava za kratok prestoj namestena garsonjera vo centar na Skopje(...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:47Продавам Гаражен простор Мичурин

Продавам паркинг простор во Аеродром поточно Мичурин. Улица Венјамин...


2.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:46TROSOBEN STAN VO AERODROM, POZADI BISER

ШИФРА- 928 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува трособен наме...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:42Nov dvosoben stan za kratok prestoj - Tobako 2

Се издава нов двособен стан за краток престој. Целсно опремен со една...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:41Се издава гарсоњера во нас. Лисиче

Се издава Гарсоњера во нас. Лисиче со површина од 30 м2. Гарсоњерата...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:34Nov stan od 53m2 so dve spalni vo K.Voda

Се продава стан во градба од 53м2 на почеток на Припор во К.Вода. Ст...


58.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:30  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA EKSTRA KAT OD KUKJA OD 90m2 NA VODNO

sifra> 20384 Se izdava kompletno opremen trosoben stan od 90m2 na ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:28Se iznajmuva namesten stan od 80 m2 vo Karpos

ШИФРАMM02 Контакт Миле 075335584 Се издава комплетно опремен нов ст...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:21  НОВ ОГЛАС

*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв

Ексклузивна понуда: Стан во Охридати, една од најубавите локации во ...


112.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:21  НОВ ОГЛАС

Станови во градба во Кисела Вода - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:18Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат станов...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:18LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE

ШИФРА- 891 „ДЕЛТА“ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ продава ултра луксузен ...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:17овоградби на ексклузивна локација во Дебар Маало

Се продаваат премиум станови во предпродажба на одлична локација во Д...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:15Novogradbi na odlicna lokacija vo Kozle

ш.35811 Се продаваат станови во градба во Козле во близина на ОУ Вла...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:14Renoviran stan 52m2 vo Gj.Petrov kaj OU Mirce Acev

Се продава комплет реновиран стан во Ѓ.Петров кај школото Мирче Ацев,...


58.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 14:14Нова гарсоњера во Хром

Се продава готова гарсоњера во ХРОМ, 22м2, на 1-ви кат, со лифт, Кон...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 14:13Se prodava stan

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran to...


28.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
30.000 €
Битола

Станови

Денес 14:13SE PRODAVA STAN 41M2 POZADI BROZ KAFE

Se prodava stan na prizemje od 41m2 vo Debar maalo pozadi Broz kafe....


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:13  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar kaj Katolicka

ШИФРА- 513 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ наместен...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:12Kratok prestoj i nokevanje

Rezervacija na 070-647-337 Se izdava moderen i luksuzen apartman za ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:12Убав стан од 69 м2 во Даљан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ста...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:11  НОВ ОГЛАС
Страна 5 од 755

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам