Цела Македонија
                           
30395 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 јан 17:07Промовирано

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:13Промовирано

FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Промовирано

CENTAR SE PRODAVA STAN OD 67m2

Se prodava konforen stan od 67 m2 vo centar na bul. Majka Tereza ( Vo...


92.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:09НОВ стан со 2 спални во Cevahir Sky City (NEW Lux Apartment)

Нов убаво наместен 3 собен стан (со 2 посебни спални) Одличен погл...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:04Dneven i kratok prestoj

Посебна спална соба со голем брачен кревет, димензија (160 на 200 см)...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:53Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 70 м2 со подрум 6м2 на први спрат во з...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:51Nea Heraklija Halkidiki se prodava stan od 42m2

📢 Се продава во Неа Хераклија (Каликратија) Халкидики реновиран стан...


49.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
52.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:46Солун Се продаваат 8 станови 25m² - 33m²

Солун, населба Вардари, се продава вториот кат од зграда со вкупна по...


640.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:46Флогита Халкидики Се продаваат 2 стана 65 кв.м.

Се продаваат 2 стана од 55 метри нето + 15 метри балкони на плажата Ф...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:45Apartment for Sale in Nea Kalikrateia Halkidiki

Nea Kallikrateia Halkidiki Apartment for sale on the 1st floor and ex...


65.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:45Се продава прекрасен фамилијарен стан кај Ат Пазар

Се продава комплетно реновиран фамилијарен стан во близина на Ат Паза...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Битола

Станови

Денес 11:44Prodavam Nov apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba vo naselba Kaldrma nov dojran so povrsina...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Денес 11:44  НОВ ОГЛАС

Se Izdava Apartman vo Strog Centar so Besplaten Parking

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:41Stan vo Centar so pogled na Vodno

Prekrasen stan na odlicna lokacija. Vednas do Leninova kaj Holandska ...


128.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:41Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:40Дуплекс со поглед на Водно

Фантастичен дуплекс на одлична локација во Центар. Мирна уличка во еп...


128.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:40# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

---140.000 evra postedna cena --- SE PRODAVA trosoben proshiren stan...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:32prizemlje 105m2, so dvor 80m2,vo Tavtalidze

se iznajmuva,Taftalidze,prizemlje od kuka 105m2 so dvor 80m2, odlicn...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:31Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:30Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid , trosoben 74 m2 vo edna od najjakite zgrad...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:26Se izdava stan kaj sande skoloto

Za podolg period Broj za kontakt:071777987


140 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
160 €
Кичево

Станови

Денес 11:25Se izdava novo opremen stan

Fully furnished 2 room apartment (50m2) for rent in the city center. ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:25Dupleks vo KISELA VODA 85m2 1200evra

Vo odlichna sostojba,zgradata e pravena 2011 godina.So stanot doagja ...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:23Iznajmuvam namestena kukja/garsonjera

Se iznajmuva mala kukja / garsonjera vo Nerezi posledna 57. Celosno n...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:21Apartman za kratok prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:19IZDAVA SE STAN

Izdava se stan na Oktomvrisku revoluciju karsi gradsku pekaru. Stan e...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:19  НОВ ОГЛАС

Stan 100m2 duplex mičurin 1300eu.cdi bmw audi jeep dzip

077 905 596 moze zamena za kola i doplata Se prodava prazen stan dupl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
130.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:18Се издава стан деловен простор

Добра локација, обезбеден паркинг, тераса 10м2. Карши гимназија Jоси...


335 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:14PRODAVAM STAN VO ZELENITE VO AERODROM KARSI MAJCIN DOM

Stanot e celosno namesten so: - televizor LCD 46 inca - klima - do...


72.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
75.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:02Qera banese ne qender te Liria-izdava stan vo centar “Liria”

Jepet banese me qera ne qender te Liria e mobiluar -Se izdava stan vo...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:02SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 POZADI SIMPO

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 POZADI SIMPO EKSTRA LOKACIJA DO FAKULTETI ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:01Стан за краток претстој

Стан за краток престој и одмор, комплетно опремен, кабелска, интернет...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:00NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 10:56Stan vo Novo Lisice

Se prodava stan


135.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:55Продавам станови во центар

Продавам станови во центар на мирна локација, улица 20 Октомври бб од...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:43Se izdava namesten stan vo Opstina Kisela Voda

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda do studentskiot dom pelagonija...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:42stan dzevahir 67 m2 so dve spalni

se prodava namesten stan od 67 m2 so odlicen raspored 071200384


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:40Apartmani za kratok prestoj

Изнајмувам нов наместен апартман за краток престој, дневно, неделно, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:35Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:35Stan na Extra lokacija

Se prodavaat 2 stana ( 60m2 i 100m2) na 2ri i 3 ti sprat so parking m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:34Se prodava Stan na Plasticarska ulica

Se prodava/izdava Stan na TOP lokacija Skopje plasticarska ulica Stan...


69 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Станови

Денес 10:34Prodavam Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka 64m2

Stanot poseduva 2 kupatila 2 spalni sobi 1 dnevna so kujna 1 terasa ...


1.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 10:34Страна 6 од 760

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам