Цела Македонија
                           
30395 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период

бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период , празе...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 14:28Промовирано

Kratok prestoj kaj Zeleznicka 1500 den 4h

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

04 дек 12:11Промовирано

Se izdava renoviran stan vo Karpos 4

Се издава целосно реновиран и наместен стан во Карпош 4 на Ул. Никола...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

25 јан 22:52Промовирано

Prodavam Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka 64m2

Stanot poseduva 2 kupatila 2 spalni sobi 1 dnevna so kujna 1 terasa ...


1.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 10:34Prodavam Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka

Se prodava Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka 64m2 Stanot posedu...


1.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 10:33***Stan vo Novo Lisice 67m2***

Prodavam stan vo novo lisice od 67m2. Adresa:Vidoe Smilevski Bato 11...


85.760 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 10:32Kupuvam Garsonjera pomal stan vo kavadarci

Ponudete so sliki I cena na viber Na tel 075648321 Ili javete se n...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 10:27Стан во центарот на градот

Се издава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гра...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 10:27Kratok prestoj apartmani Skopje - Centar

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST AP...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:25Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:24Stan , baraka..

..Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , tr...


17.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 €
Штип

Станови

Вчера 10:16Нов стан Дебар Маало 61м2

Се продава нов 3 собен стан во Центар, позади Броз кафе,многу функци...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:03Apartman za kratok prestoj Nala Apartment

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ VO STAR AERODROM POSLE ZELEZNICKA .Se izn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 09:553 STANOVI 3 SOBNI VO GRADBA KAJ SAMPIONCE KISELA VODA !

SE PRODAVAAT 3 STANA VO GRADBA ! ПРОДАЖБА ДИРЕКТНО ОД ИНВЕСТИТОР БЕЗ...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 09:52Stan,se izdava

Stanot e kompletno namesten i sloboden od 01.03.2023god. Ima 3 poseb...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:50Se izdava stan vo centarot na gradot

Stanot se naoga vednas kaj saat kulata do siroksokak.Ima dve spalni,d...


9 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:36NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:19Stan kratok prestoj URBAN GARDEN

Se izdava moderno namesten stan, vo kompleksot URBAN GARDEN, na Bul. ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 09:19Stan za kratok prestoj Aerodrom

Se izdava nov ubavo ureden trosoben stan vo star Aerodrom na ul. Pan...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 09:19Se prodava stan vo aerodrom

Se prodava stan vo star Aerodrom 52m2 plus terasa 58 m2 vo blizina na...


60.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 09:16Stan na den- kratok prestoj

Izdavam stan na dnevna osnova. Prekrasen, luksuzno namesten, renovira...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 09:14KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 09:05farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:59Izdavam stan strog centar!

Stanot e vednas do trgovski centar Ramstor, kompletno opremen i renov...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:56Se izdava stan vo Skopje (naselba Kozle), 60m2

Se izdava stan vo naselba Kozle , Opstina Karpos , Skopje. Stanot e...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 08:56СЕ ИЗДАВА СТАН КАРПОШ 1

Се издава стан во Карпош 1 - Скопје. Вселив од 1 март. Одлична место...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:55Издавам 57м2 Стан во Аеродром-Острово

Издавам наместен стан од 57м2 во Острово-Аеродром кај новата железнич...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 08:28СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ

Се издава нов целосно опремен апартман за краток престој . Станот с...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 08:22se izdava nov stan vo taftalidze

Se izdava dvosoben stan vo kuka vo Taftalidze 45 m2 so terasa vo dvor...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 08:19Kupuvam stan

Kupuvam dva stana od po 40m2(ili 39 +41,37+40...) eden do drug ili ed...


1.100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Вчера 07:36Kupuvam stan vo zgrada ili kuka

Kupuv am stan vo zgrada ili kuka na ul.Misko Mihajlovski ili ul K...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 07:36Kupuvam dva stana do 40m2

Kupuvam dva stana od po 40 m2,a da se eden do drug ili eden sproti dr...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Вчера 07:36Stanovi do nova bolnica za izdavanje

Stanovite se nova gradba so komplet kujna i kupatilo a drugo po zelba...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Станови

Вчера 06:02Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Гевгелија

Станови

Вчера 05:44KUPUVAM STAN

KUPUVAM STAN VO NOVIOT CENTAR NA KAVADARCI SO CENA OD OKOLU 42 000 E...


42.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 03:55ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром kaj ТО...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 03:35SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 01:26Se kupuva stan

Se kupuva stan do 50m2 do 30 000 e


11.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 01:02Prodavam Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka 64m2

Prodavam Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka 64m2 Stanot poseduva...


1.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 00:19SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 00:01Se izdava stan ubava lokacija vo Debar maalo kaj Apce

Se izdava stan 43m2 namesten vo mala zgrada nova gradba prak...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

28 јан 23:10SE izdava stan

SE izdava Stan vo tocila


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 јан 22:53Издавам стан за странци

Станот е во центарот на градот, 300 метри од Саат кулата. Не е потреб...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јан 22:44Страна 7 од 760

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам