Цела Македонија
                           
30386 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo pripor

Се продава комплетно наместен стан од 50m2 во нова зграда над хотел N...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се издаваат два стана во Александрија

Се издаваат 2 сана во Населба Александрија веднаш позади лукоил бензи...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

25 јан 21:38Промовирано

Se prodava nov 77m2:; 3-soben vo Centar

Stanot e so funkcionalen raspored od hodnik se vleguva vo site sobi i...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

27 јан 09:18Промовирано

STAN OD 99m2 VO CENTAR, so garaza plus podrum

Se prodava stan vo Centar, pozadi Bilna Apteka, do ogradata na OU Dim...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:48STAN OD 82m2 VO AERODROM, Tri Biseri, otvoren pogled

Se prodava stan vo n.Aerodrom, na edna od najatraktivnite lokacii vo ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:48NOVI STANOVI VO CENTAR

EKSTRA PONUDA VO CENTAR! ZGRADA VO FAZA NA GRADBA! Delovno stanbe...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:48Се продава стан спроти сала Расадник

Се продава стар стан 52 м2 спроти сала Расадник во Б блоковите во Кис...


49.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
50.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:40Izdavam Nov Pettosoben Stan 120 m2 Karpos Centaur Ruzveltova

Odlicna lokacija! Golema dnevna! 4 spalni! 3 kupatila! 2 terasi! ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:39Izdavam Nov Troseben Stan 150 m2 Taftalidze

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Dve golemi spalni! Dve kupatila! ...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:38Izdavam Nov Dvosoben Stan Aerodrom Micurin

Odlicna Lokacija! Ke ima namestana kujna! Dnevna! Spalna! Kupatil...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:38Izdavam Nov Dvosoben Stan 54 m2 Aerodrom Mercedes

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Nadvoresen P...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:37Izdavam Dvosoben Renoviran Stan 52 m2 Kisela Voda

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Kl...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:37Izdavam Dvosoben Stan 45 m2 Aerodrom

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:37Се издава стан на подолг временски период во аеродром

Се издава стан на подолг временски период во аеродром, во близина на ...


370 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:36  НОВ ОГЛАС

Izdavam Nov Trosoben Stan 55 m2 Star Aerodrom

Odlicna lokacija! Namestena kujna! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! ...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:36Prodavam Nov Tosoben Stan Kisela Voda Rasadnik so mebel

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Dnevna! Kujna! Dve spalni! K...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:36Izdavam Renoviran Dvosoben Stan 50 m2 Taftalidze Studentski

Odlicna lokacija! Dnevna! Kujna! Splana! Kupatilo! Terasa! Ni...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:36Iznajmuvam Stan vo Centar nasproti Intermeco

Iznajmuvam nov Stan prazen na ubava lokacija nasproti Intermeco vo Ce...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:31Se prodava unikaten stan na Vodnjanska

Se prodava unikaten stan od 96 m2 vo unikatna zagradena zgrada na uli...


160.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:27Se prodava unikaten stan vo Centar

Se prodava unikaten stan od 96 m2 vo unikatna zagradena zgrada na uli...


160.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:27Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na tamaro 7 biljanini izvori na mirna loka...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:24НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:2232 м2 НОВ наместен СТАН ВО К.Вода

51 000 со паркинг простор и мебел на 3ри кат , Кисела Вода на 1км о...


51.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:22Се продава стан 98 м2 во градба на ул.Рузвелтова

Се продава СТАН во градба 91.68 м2 плус тераса 6.47м2 на ул. Рузвелто...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:22Се продава СТАН 78м2 во градба на Рузвелтова

Се продава СТАН во градба на Рузвелтова 77.63 М2 , во мала зграда 3...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:21Стан за краток престој / kratok prestoj / short stay

Се изнајмува за краток престој нов комплетно наместен стан во близина...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:21Стан во Ново Лисиче

Се продава стан од 75м2 и подрум 6м2 во Ново Лисиче, Аеродром, спроти...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:19Nov Nevseluvan Stan so 2 Spalni vo Aerodrom

Nov nevseluvan stan so 2 spalni sobi vo Tobago 2, Aerodrom


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:13APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:10Se izdava trosoben stan vo Centar

Se izdava trosoben stan vo Centar Odlicna lokacija - Dve posebni sob...


420 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
470 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 11:08Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 10:53Ш.7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ

ШИФРА - 7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ ОД 75 М2 НА 5 КАТ СО ПАРНО И Л...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 10:49НАСКОРО ГРАДБА ВО ЦЕНТАР - НОВО МААЛО

ИНФОРМАЦИИ САМО НА ТЕЛЕФОНСКИТЕ БРОЕВИ 075/496-670 075/278-789 ****...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:494921 - СТАН ВО АЕРОДРПМ 92М2 - ДУПЛРКС

ШИФРА 4921 СЕ ПРОДАВА СТАН ДУПЛЕКС ВО АЕРОДРОМ - МИЧУРИН ОД 92М2 , ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 10:49СЕ ИЗДАВААТ ДВА СТАНА ВО МАЏАР МААЛО

ШИФРА - 7099 СЕ ИЗДАВААТ ДВА СТАНА ВО М.МААЛО ОД 66 М2 И 72 М2 НА 1 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 10:48ГРАДБА ВО ОСТРОВО

ГРАДБА ВО АЕРОДРОМ - ОСТРОВО ОСТАНАТИ УШТЕ ДВА СТАНА - 50 М2 НА 1 К...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 10:48Se prodava nov stan vo opshtina Ilinden

Stanot e nov i e na 6ti sprat vo nova zgrada. Stanot go korosti cel k...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Станови

Вчера 10:48NASKORO GRADBA VO K.VODA - CESMA

***** ГРАДБА ВО К.ВОДА КАЈ ЧЕШМА ВО ЗГРАДА ПР+4+ПОТ СО ЕДЕН ВЛЕЗ , П...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:48Ш.7215 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ХИПОДРОМ

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ХИПОДРОМ ОД 60 М2 НА 4 КАТ, 1 СПАЛНА, ТЕРАСА, РЕ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 10:48Стан во градба- 46м2 на Првомајска

Се продава стан бр.14 во градба со најсовремени и најнови градежни и ...


1.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.490 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:45Се продава стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2

Се продава нов стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2 до Џевахир , на ...


1.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 10:42Наместен стан со паркинг во Аеродром 1450евра

Комплетно наместен стан во н.Аеродром во близина на поликлиника Ј.Сан...


1.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 10:42Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба, во Чаир карши Цветан Димов ги...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:42Страна 8 од 760

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам