Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2478 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

Компјутерско и работно биро со странични фиоки

Продавам сосема ново компјутерско и работно биро, со три странични фи...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:27Промовирано

Deloven prostor vo Kozle

Se izdava deloven prostor od 97 m2 na glavna ulica vo Kozle. Pogoden ...


480 €
или предлог цена
Денес 15:58Се изнајмува канцелариски простор до 7-ца во Аеродром

Се изнајмува канцелариски простор во населба Аеродром погоден за пове...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:40  НОВ ОГЛАС

Се издава стан/деловен простор

Се издава стан со површина од 40 квадрати, на 1ви кат со лифт, има пр...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:29Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava plac so deloven prostor

Placot se naoga na bul.Boris Trajkovski, moze da se koristi za sekakv...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Deloven prostor kaj bg ambasada

Se izdava deloven prostor-kancelarija kaj bg ambasada celosno renovir...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:53Канцеларија во бизнис центар Луна

Се продава канцеларија на ексклузивна локација, бизнис центар Луна ка...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
101.250 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:15Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 22:57SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:43Се издава дуќан во Шехерезада

Се издава дуќан на атрактивна локација.


1 €
или предлог цена
Вчера 15:28SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Вчера 14:43Deloven prostor

Se prodava,izdava delovniot prostor od 95metri kvad... Lokacija: ved...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:03Канцелариски простор во Центар

Се изнајмува канцелариски простор во Центар, на кружен тек Дебар Маал...


1.000 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:00Компјутерско и работно биро со странични фиоки

Продавам сосема ново компјутерско и работно биро, со три странични фи...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:27REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA,AVTOKOMAND

ШИФРА - 407 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен про...


6 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:23SE IZDAVA PRAZEN DELOVEN PROSTOR POZADI PTT-AERODROM

ШИФРА- 312 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен канцел...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:16Канцеларии+изложбен простор во кругот на МЗТ фабриката

Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 00:47Se Izdava. Deloven Objekt

Se Izdava. Deloven Objekt Ul Boristrajkovski. industriska zona Pintij...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 23:37Се издава стан како деловен простор во Пелагонка 2

Се издава стан на прв спрат во Пелагонка 2. Комплетно реновирање, но...


200 €
или предлог цена
23 сеп 19:32SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 122 m2 vo Biznis centarot na...


1 €
или предлог цена
23 сеп 19:02SE IZDAVA KOZMETICKO STUDIO-UNIVERZALNA

SE IZDAVA OPREMENO KOZMETICKO STUDIO VO CENTAR, 30 m2 NA PRIZEMJE, NA...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 18:55STUDIO ZA KOZMETIKA, MASAZI NOKTI SE IZDAVA

SE IZDAVA STUDIO 30 m2 NA PARTIZANSKA, SPROTI GRADEZEN FAKULTET, ZA K...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 18:55STUDIO-30 m2 -KANCELARISKI PROSTOR SE IZDAVA

VO CENTAR, NA PARTIZANSKA SPROTI GRADEZEN SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 3...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 18:38Se iznajmuva nov Stan - Kancelarija kaj Zeleznicka stanica

Se iznajmuva stanbeno-deloven prostor, vo zgrada sproti Glavnata Post...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 17:52Се издава атрактивен деловен простор кај Toyota

Се издава атрактивен деловен простор целосно реновиран во 2021г. со о...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 17:27Deloven prostor - Centar,Skopje

Se izdava / prodava deloven prostor na ul.Makedonija, Centar, Skopje


149 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 17:02Kancelariski prostor / Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


400 €
или предлог цена
23 сеп 16:29Kancelariski prostor vo Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


350 €
или предлог цена
23 сеп 16:29Уникатен деловен простор во историска зграда на плоштад

Office space for rent The ready to move in office space of 122 m2...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 16:19Izdavam lokal vo T.C.Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 16:12LUX DELOVEN PROSTOR 128m2 CENTO

Iznajmuvam lux deloven prostor vo Cento na glavna ulica : 128m2 oke...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 15:16BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
23 сеп 15:11Se izdava deloven prostor na Shirok Sokak na prizemje

Prostorot e na prizemje, vlezot e od Shirok sokak i se naogja na zadn...


1 €
или предлог цена
23 сеп 15:03The Centar Skopje Extra New office for Rent

New office for Rent Located at the Centar of city, opposite church ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 14:51Se izdava deloven prostor 344m2 vo Centar kaj Kubus

s 3000 Iznajmuvame deloven prostor vo Centar,zgrada na Cubus.Ima 9...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 13:56PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, NA VODNJANSKA

ШИФРА- 769 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува четворособен ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 13:49SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:27Се издава деловен простор на ул. Јане Сандански во Тетово

Се издава деловен простор во Тетово на ул. Јане Сандански. Деловниот...


300 €
или предлог цена
23 сеп 13:01Се продава деловен простор 25м2

Се продава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул...


36.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 12:55Се издава деловен простор 25м2

Се издава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул....


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 12:55Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам