Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава деловен објект (карабина)

Се продава деловен објект - карабина на улица Вељко Влаховиќ (Куманов...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 09:43Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

FARMA SO KOMPLET OPREMA

Farma so komplet oprema od 200m2 na povrsina od 3000m2. Poveke inform...


1 €
или предлог цена
25 сеп 17:27Промовирано

DELOVEN PROSTOR-AERODROM

ШИФРА- 312 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен канцел...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:14Репрезентативен деловен простор, во Аеродром

ШИФРА- 725 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентатив...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:14DELOVEN PROSTOR 365m2, SPROTI GIMNAZIJATA JOSI BROZ

ШИФРА- 647 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13Centar, kaj Soboren Hram

ШИФРА - 82 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13ATRAKTIVNA DELOVNA ZGRADA 2160m2

ШИФРА - 500 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентати...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, DEBAR MAALO

ШИФРА- 556 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен простор...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13NAMESTEN REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

ШИФРА-653 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен делов...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA-KARPOS, TAFTALIDZE

ШИФРА - 256 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува деловен простор во делов...


12 €
или предлог цена
27 сеп 16:13PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, NA VODNJANSKA

ШИФРА- 769 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува четворособен ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:12DELOVEN PROSTOR NA SUPER LOKACIJA VO CENTAR

Шифра 6085 Импулс недвижности ви нуди за издавање Деловен Простор н...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:03SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR

ШИФРА- 220 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува комплетно лук...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:01Се продава деловен простор 25м2

Се продава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул...


36.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 15:52Се издава деловен простор 25м2

Се издава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул....


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 15:52SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 15:24IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 15:00Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip (Stipski sokak) od 83 m...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:01NOV DELOVEN PROSTOR OD 50m2 VO CENTAR

Se izdava NOV deloven prostor vo Centar, do VERO DZAMBO. 50 m2, na k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 13:43Се издава атрактивен деловен простор кај Toyota

Се издава атрактивен деловен простор целосно реновиран во 2021г. со о...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 12:35Се издава стан/деловен простор

Се издава стан со површина од 40 квадрати, на 1ви кат со лифт, има пр...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 12:16Kancelarii vo Centar (kaj Univerzalna Sala)

Agencija Casa iznajmuva kompletno renoviran i novo opremen kancelaris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 12:06SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:59IZDAVAM KANCELARII PELAGONKA 2

Se izdavaat kancelarii so vkupna povrsina od 50m2,kompletno opremeni:...


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:59Izdavam Lokal pod kirija Karposh 4 vo Antiko

Izdavam lokal pod kirija vo Karposh 4 Kopleks Antiko so besplaten par...


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:08Se izdava deloven prostor-glavna ulica vo T.Madzari Polvolno

Se izdava deloven prostor za bilo kakva namena na glavna ulica Blagoj...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 11:00STAN ZA DELOVNA NAMENA PORTA AERODROM

Сити Партнер Агенција издава стан за деловна намена во Аеродром до То...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 10:57SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
27 сеп 10:55Izdavam kancelarii 358m2 Karpos novogradba

Izdavam kancelarii od 358m2,na edno nivo novogradba vo delovna zgrada...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 10:41ДЕЛОВЕН ПРОСТОР КАНЦЕЛАРИЈА ГРАДСКИ ПАРК ЦЕНТАР - 49м2

Атрактивен деловен простор - канцеларија со две простории на одлична ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 10:16ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО КАРПОШ 1 СПРОТИ ЗОО - 130м2

ПРЕМИУМ ЛОКАЦИЈА - КАРПОШ 1 Ексклузивна понуда на деловни простори...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 10:16SЕ PRODAVA /IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA HROM

Delovniot objekt e na dve nivoa,prizemje i sprat. Edniot i drugiot sp...


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 08:45Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
26 сеп 23:25Se izdava stan za kancelarija-strog centar!

Se izdava renoviran stan 30 m2 vo strog centar na vtori kat-zgrada do...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 21:53Izdavam deloven prostor/kancelarija Cento

Se izdava prazen deloven prostor od 20 m2 za kancelarija vo Cento do...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 20:14TOP LOKACIJA! CENTAR 30 m2-PRIZEMJE-KANCELARIJA

VO CENTAR NA BUL.PARTIZANSKA , SPROTI GRADEZEN FAKULTET SE IZDAVA KAN...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 19:37Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 18:53Уникатен деловен простор во историска зграда на плоштад

Office space for rent The ready to move in office space of 122 m2...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 17:55Izdavam lokal vo T.C.Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 15:37ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА Д.ПРОСТОР КАЈ УНИВЕРЗАЛНА - 130м²

Станот е комплетно наместен за д.простор, на атрактивна локација во Ц...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 15:32ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ Д.ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Се изнајмува нов Д.Простор во Центар,во непосредна близина на Веро Џа...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 15:32Одличен деловен простор

Се изнајмува деловен простор од 279 м2 во Аеродром, во зградата позна...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 15:14Страна 2 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам