Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2486 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува деловен простор во Центар 83 м2

Се изнајмува деловен простор на одлична локација, во близина на Грчка...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 19:11Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Стан поволен за деловен простор во Центар

Се изнајмува стан од 65м2 на 1 кат без лифт во постар објект во Општи...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 09:35Промовирано

Издаванје ексклузивен деловен простор 150м2-строг Центар

Се издава преубав деловен простор 150м2 на екстра прометно место на п...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 14:14Se iznajmuva kancelarija 130m2 pozadi univerzalna sala

Se iznajmuva opremena kancelarija pozadi univerzalna sala kaj gradink...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 13:38Канцеларија во бизнис центар Луна

Се продава канцеларија на ексклузивна локација, бизнис центар Луна ка...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
101.250 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 13:05Deloven kancelariski prostor 170m2 Aerodrom

renoviran kancelariski prosotor vo Aerodrom, vo delovna zgrada pozadi...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 11:46SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, SOBOREN

ИД:267867- Се изнајмува ексклузивен деловен простор во Центар, Соборе...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 11:37Se izdavaat namesteni kancelarii vo Centar kaj Zelen Pazar

AGENCIJA izdava namesteni kancelarii vo Centar na glavna ulica 11Okto...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 11:00PRAZEN TROSOBEN STAN, VO DEBAR MAALO- VADRAD MEBEL

ШИФРА- 780 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен стан з...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 10:54IZDAVAM NAMESTENA KANCELARIJA!!!!

Izdavam 2ve opremeni kancelarii so kujna,sanitaren cvor,gradsko parn...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 09:50Se prodava deloven prostor vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na deloven prostor vo strog Centar ...


55.000 €
или предлог цена
28 сеп 09:49Kancelariski prostor vo East Gate

Канцелариски простор за закуп на кат 3 и кат 4 во Еаст Гате Малл, лоц...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 09:49Se iznajmuva deloven prostor

Se iznajmuva prazen stan vo kukja, so poseben vlez, 4 oddelni prostor...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 09:02Deloven prostor-centar Veles

Se izdava prostor,dukan vo neposredna blizina na sudot.so dve wc,pros...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 21:06Se iznajmuva deloven objekt vo kasarnata

Se iznajmuva nov deloven objekt vo individualna kuka od 55 metri kva...


240 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
280 €
27 сеп 16:55DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA,KARPOS 1

ШИФРА 6086 Импулс недвижности издава Деловен Простор на атрактивна ...


350 €
или предлог цена
27 сеп 16:29ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БЛИЗИНА НА ТРИ БИСЕРИ

ШИФРА- 497 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава атрактивен дело...


540.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:14REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA- SOBORNA

ШИФРА- 764 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентатив...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:14PREMIUM DELOVEN PROSTOR VO LUKUSUZNA DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 452 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:14DELOVEN PROSTOR-AERODROM

ШИФРА- 312 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен канцел...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:14Репрезентативен деловен простор, во Аеродром

ШИФРА- 725 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентатив...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:14DELOVEN PROSTOR 365m2, SPROTI GIMNAZIJATA JOSI BROZ

ШИФРА- 647 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13Centar, kaj Soboren Hram

ШИФРА - 82 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13ATRAKTIVNA DELOVNA ZGRADA 2160m2

ШИФРА - 500 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентати...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, DEBAR MAALO

ШИФРА- 556 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен простор...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13NAMESTEN REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

ШИФРА-653 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен делов...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:13DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA-KARPOS, TAFTALIDZE

ШИФРА - 256 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува деловен простор во делов...


12 €
или предлог цена
27 сеп 16:13PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, NA VODNJANSKA

ШИФРА- 769 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува четворособен ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:12DELOVEN PROSTOR NA SUPER LOKACIJA VO CENTAR

Шифра 6085 Импулс недвижности ви нуди за издавање Деловен Простор н...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:03SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR

ШИФРА- 220 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува комплетно лук...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 16:01Се продава деловен простор 25м2

Се продава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
36.000 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 15:52IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 15:00Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip (Stipski sokak) od 83 m...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:01NOV DELOVEN PROSTOR OD 50m2 VO CENTAR

Se izdava NOV deloven prostor vo Centar, do VERO DZAMBO. 50 m2, na k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 13:43Kancelarii vo Centar (kaj Univerzalna Sala)

Agencija Casa iznajmuva kompletno renoviran i novo opremen kancelaris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 12:06Izdavam Lokal pod kirija Karposh 4 vo Antiko

Izdavam lokal pod kirija vo Karposh 4 Kopleks Antiko so besplaten par...


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:08Se izdava deloven prostor-glavna ulica vo T.Madzari Polvolno

Se izdava deloven prostor za bilo kakva namena na glavna ulica Blagoj...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 11:00Izdavam kancelarii 358m2 Karpos novogradba

Izdavam kancelarii od 358m2,na edno nivo novogradba vo delovna zgrada...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 10:41ДЕЛОВЕН ПРОСТОР КАНЦЕЛАРИЈА ГРАДСКИ ПАРК ЦЕНТАР - 49м2

Атрактивен деловен простор - канцеларија со две простории на одлична ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 сеп 10:16ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО КАРПОШ 1 СПРОТИ ЗОО - 130м2

ПРЕМИУМ ЛОКАЦИЈА - КАРПОШ 1 Ексклузивна понуда на деловни простори...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 10:16Se izdava stan za kancelarija-strog centar!

Se izdava renoviran stan 30 m2 vo strog centar na vtori kat-zgrada do...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 21:53Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 сеп 18:53Страна 3 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам