Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Се продава деловен објект (карабина)

Се продава деловен објект - карабина на улица Вељко Влаховиќ (Куманов...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 09:43Промовирано

Delovni kancelarii vo Centar na Skopje na 100m od Plostad

Izdavame, delovni kancelarii so kvadratura od 300 do 1300m2 vo Centar...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

20 сеп 00:10Izrabotka po merka na stakleni pregradi i vrati

Izrabotka po merka na stakleni kancelarii pregradi i vrati od kaleno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 20:26Extra uredeni kancelarii 136m2 Centar Debar Maalo

sifra 23178 Se izdava Extra ureden kancelariski prostor vo Centar-...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 18:21Се издава деловен простор во Мавровка

Се изнајмува деловен простор на одлична локација во Мавровка веднаш в...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 15:29Се издава деловен простор

Се издава деловен простор до Католичка над Стар кафе 400м2, веднаш вс...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 15:29SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR DO CITY MALL

Se prodava deloven prostor od 66m2 vo trgovskiot centar Karpos3, vedn...


1 €
или предлог цена
19 сеп 14:12Канцелариски простор во Тифани

Се издава деловен простор од 115м2 во Центар во зградата Тифани. Прос...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 13:38Канцелариски простор во Капиштец

Се изнајмува деловен простор во Капиштец со површина од 100м2. Просто...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 13:38Канцелариски простор во Центар

Се издава деловен простор во Центар, во близина на Соборен Храм со по...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 13:38Se iznajmuva kancelariski prostor

Se iznajmuva kancelariski prostor na prv i vtor kat od individualen o...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:26ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:49ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:49ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРСКИ ПРОСТОР ВО ОПШТИНА КАРПОШ НА АДРЕСА,...


850 €
или предлог цена
19 сеп 12:26ДЕЛ.ПРОСТОР АЕРОДРОМ 24М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛ.ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ ОД 24М2 ВО ПРОЛАЗОТ КАЈ СКОПЈАНКА ...


19.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 10:44SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT.SKOPJE.PINTIA KISELA V

. SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT.SKOPJE.PINTIJA OPSTINA KISELA VODA. Pr...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

19 сеп 09:06LUKS.DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 140 M2

SE IZNAJMUVA LUKS.DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 140 m2-4 KANCELARII,2 SAN...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

18 сеп 22:26CENTAR-SPROTI GRADEZEN-STUDIO 30 m2 SO DVORCE

VO CENTAR SPROTI GRADEZEN FAKULTET SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR 30 ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

18 сеп 22:22ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава деловен простор од 110+м2, во строг центар на Битола, ул.Ви...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:16se izdava nov deloven prostor

Se izdava kompletno opremen deloven prostor. Delovniot prostor se nao...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

18 сеп 13:00Se izdava kancelarija vo centarot na Prilep!!!

Lokacija: Poranesen hotel Skopje, pogled kon bulevarot. Kontakt bro...


1 €
или предлог цена
17 сеп 23:42Se izdava deloven prostor Nova Tabana

Se izdava deloven prostor vo Nova Tabana Prostorot e sreden i vednas...


10.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:31Deloven prostor UNIJA

SE IZDAVA ili SE PRODAVA 48m2 deloven prostor vo zgradata UNIJA pred ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

17 сеп 10:37Се продава деловен објект (карабина)

Се продава деловен објект - карабина на улица Вељко Влаховиќ (Куманов...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 09:43Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
16 сеп 18:16Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
16 сеп 18:16Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:44Deloven prostor kancelarii CoWorkOhrid

Канцелариски деловни простории на 2 спрат на одлична централна локаци...


199 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:00СЕ ИЗДАВА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР СПРОТИ СОБОРНА

ШИФРА- 742 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува канецелариски...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

16 сеп 12:48Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
16 сеп 12:42Se izdava del.prostor 75m2 na ul.Makedonija,Plostad

Se izdava renoviran deloven prostor 75m2 na ul.Makedonija,na Plostad,...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

16 сеп 12:37Se izdava deloven prostor 120m2 kaj Unuverzalna

Fenix nedviznosti izdava odlicen deloven prostor so povrsina od 120m2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

16 сеп 12:03Se prodava dukan vo GTC 40m2

Se prodava dukan vo GTC 40m2 na setaliste , sliki na mail


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

16 сеп 11:01Izdavam dukan 45m2 na prizemje Centar sproti Kjubi

Izdavam dukan 45m2 na prizemje so izlog opremen za flizerski salon no...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

16 сеп 10:53Se iznajmuva deloven prostor vo Karpos 1

Се изнајмува деловен простор во Карпош 1 карши Зоолошка градина со кв...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 10:00ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се изнајмува деловен простор во центарот на Штип, до Градски трговски...


880 €
или предлог цена
16 сеп 09:30EDNOSOBEN STAN ZA DELOVEN PROSTOR

SE IZDAVA POD KIRIJA EDNOSOBEN STAN NA PRIZEMJE SO VLEZ I OD ULICA I ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 23:45Se izdava prostor za kancelarija ili zanaetciska dejnost

Se izdava stanben prostor na raskrsnicata "Cumovcanec" so golemina od...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 20:21СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
15 сеп 13:32Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 18:48OKEANSKI KANCELARII DEL. PROSTOR 900m2 MOMIN POTOK

sifra 21469 Se izdava prazen okeanski deloven prostor vo Momin Pot...


6 €
или предлог цена
14 сеп 17:46Страна 5 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам