Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
847 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 1 Кат деловен дуќан 200 м2 СПРЕМЕМ ЗА В...


1 €
или предлог цена
Денес 19:04Се издава деловен простор од 110 м2

Се издава деловен простор од 110 м2 во Охрид , на раскртст на Ул.Стив...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:09Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor od 760M2 vo Centarot na Prilep cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 16:43Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 14:02SE IZDAVA DELOVEN PROSOR 250m2

Se izdava deloven prostor od 250m2 vnatresna povrsina i dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:02SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:02Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava Deloven prostor na ul. Roza Petrova

Достапно за издавање. Се наоѓа во мирна и населена населба на ул...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


1 €
или предлог цена
Денес 11:13Се издава деловен простор 74м2

Се издава деловен простор, на фреквентна локација на самата главна ул...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:48Se izdava prodazno deloven prostor na atraktivna lokacija

Se izdava prodazno deloven prostor na mosne atraktivna lokacija vo ce...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:27IZNAJMUVAM HOTEL VO CENTAR

HITNO !!! PRODAVAM HOTEL so 3 zvezdi vo CENTAR na Skopje .(GTC vto...


399.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:14SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so inventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Денес 08:44СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:21HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za U...


1 €
или предлог цена
Денес 07:46Се продава или се издава прекрасен локал во центар.

Објектот е 170 м2.во близина на Хотел Оаза.за повеќе информации јавет...


1 €
или предлог цена
Денес 06:23Podrumski Deloven prostor na Treta MUB

Se prodava! Podrumski (deloven) prostor so povrsina od vkupno 111 m2...


665 €
или предлог цена
Вчера 17:39Se izdava deloven prosotor vo ILINDEN

Deloven prostor 120m2 so visina 3.7 m2 I dvorno mesto zagradeno so v...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:29Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Бул. Гевгелија, 57м2, (30 м2 приземје + ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:28SE PRODAVA NOV DELOVEN PROSTOR DUKJAN VO CHENTO

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR DUKJAN 51м2 Се продава деловен простор во...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 11:45Продажба на нов деловен простор дуќан во населба Ченто

Се продава нов деловен простор-дуќан 51м2 во населба Ченто карши мако...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 11:43Se izdava deloven prostor kaj pazarot

Se izdava deloven prostor vo kukja kaj pazarot od 75 m2 plus 300 m2 d...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:38Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski dva dukjani po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 09:25Se izdava dukjan 30m2 nas.Gjorce Petrov

Se izdava dukjan vo nas. Gjorce Petrov so povrshina od 30 m2 vo nepos...


9 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 07:24Izdavam Deloven Objekt

Izdavam Deloven objekt od 70 m/2 so dvorna povrsina od 1000 m/2 vo Ki...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

02 дек 23:25Plac za poveke nameni

Prodavam plac od 1500 m2 + 300 m2 objekt pogoden za restoran,hotel,ma...


1 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Деловен простор / Останато

02 дек 20:28Deloven Objekt Kisela voda .skopje

Se izdava Deloven Objekt Kisela voda .skopje. Na bulevar Boristrajko...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

02 дек 18:30Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija

Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vo naselba Cardaklija 50m2


1 €
или предлог цена
02 дек 17:39SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 230M2 NA VLEZ NA KLINICKI

Se iznajmuva deloven prostor od 230m2 .Vo Center na 50ta divizija . I...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

02 дек 16:39Dukan vo Strumica

Se izdava dukan vo cenatarot na Strumica na ul.Balkanska br.13 Dukan...


200 €
или предлог цена
02 дек 15:51Se izdava hala od 220m2

Halata e Renovirana so izolacija i epoksiden pod.


200 €
или предлог цена
02 дек 15:48Se izdava deloven prostor

Dukanot se naogja pomegju ucilishteto Mirce Acev i gradinkata Rosica....


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

02 дек 15:15Se izdava fitnes klub-teretana

Teretanata e 140 m2 so posebni soblekuvalni i toaleti. Ima 27 spravi,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

02 дек 15:15SE IZDAVA NOV LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR

Vo strog centar na Bitola sproti Epinal sa izdava celosno nov komplet...


1 €
или предлог цена
02 дек 14:38se prodava deloven prostor 17m2

Se prodava dekoven prostor,kaj stara rampa do zgradata PEGLA DO NLB B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

02 дек 13:21Se izdava prostor za proslava na Nova Godina

Se izdava prostor za proslava (Nova Godina) obezbedeno e ozvucuvanje,...


1 €
или предлог цена
02 дек 12:36Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плошта...


1.100 €
или предлог цена
02 дек 12:22Deloven Prostor vo Centar na Struga

Se prodava Deloven Prostor vo Centar na Struga 32m2 nasproti selskata...


140.000 €
или предлог цена
02 дек 12:22Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
02 дек 11:52Se izdava objekt vo ind.zona Vizbegovo

Se izdava objekt vo ind.zona Vizbegovo -prizemje 250m2/ 4metri v...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

02 дек 11:52Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам