Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
845 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

ZOARA BUSINESS CENTER

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL....


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski dva dukjani po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

17 ное 08:24Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
16 ное 20:52Се издаваат/продаваат деловни простори во Охрид

Се издаваат деловни простори во строг центар на Охрид-ул.Партизанска ...


1 €
или предлог цена
16 ное 17:17HOTEL VO KARPOSH

ШИФРА- 919 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава атрактивен хотел ...


2.000.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

16 ное 16:13DELOVNA ZGRADA VO GJORCHE PETROV

ШИФРА- 470 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловна зград...


9.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

16 ное 13:00IZDAVAM LOKAL VO PRIPOR NA GLAVNATA ULICA

Издавам деловен простор со површина од 28 м2 кој се наоѓа на ул. Хрис...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

16 ное 10:44Izdavam dukjan od 80m2

Pogoden za deloven prostor ili magacin. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

16 ное 10:43Se izdava del od poranesna POSTA restoranot

Se izdava prizemje sprat 45 m2 objektot se naogja na Orce Nikolov 160...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

16 ное 07:26Se Izdava Prostor

Се издава простор со површина од 90 м2, лоциран во Сарај Глумов, маги...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Деловен простор / Останато

15 ное 21:35Се изнајмува Деловен простор

Деловен простор од 52 м2 на улица „Питу Гули“, погоден за секоја наме...


200 €
или предлог цена
15 ное 13:33Delovene prostor od 320m2 na Vtori sprat

Delovene prostor od 360m2 na Vtori sprat,objektot se naoga magari pat...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

15 ное 11:00DELOVEN OBJEKT VO KOCANI

Se izdava/prodava deloven objekt vo industriskiot del na kocani 1354...


1 €
или предлог цена
14 ное 21:36Деловен објект

Објектот се наоѓа покрај магистралниот пат Ранковце - Крива Паланка(С...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

14 ное 19:40SE IZDAVAT DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA 110 M2

SE IZDAVAT DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA OD 110 M2 POGODEN ...


1 €
или предлог цена
14 ное 18:54Деловна просторија

Се издава под наем простор на приземје од задна страна на старата згр...


450 €
или предлог цена
14 ное 14:19Izdavam-Prodavam Hotel vo Mak.Kamenica

Izdavam prodavam hotel vo mak.kamenica P+5sprata od 1.300m2 pogoden z...


250 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Деловен простор / Останато

14 ное 13:32Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor


1 €
или предлог цена
14 ное 13:03DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

14 ное 11:11ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул. ...


90 €
или предлог цена
12 ное 15:04се продава или изнајмува хала

se izdava i prodava hala dve ladnjaci odvoeni 500 m2 viljuskar na ...


111 €
или предлог цена
12 ное 07:58Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt so povrsina od 480 m2 Objektot se naoga vo ...


1 €
или предлог цена
12 ное 06:54Reklamen prostor na zgrada

Рекламна површина Се издава рекламен простор од стамбена зграда пр...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

11 ное 23:20Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bol...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

11 ное 22:15SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
11 ное 14:16SE PRODAVA/IZDAVA LOKAL VO GTC SKOPJE

SE PRODAVA / IZDAVA LOKAL VO GTC SKOPJE 1 SPRAT SEVER NAD KAFICITE. ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

11 ное 14:16Itno i povolno 90 m2 deloven prostor za samo 29999 evra

Na samiot vlez vo Demir Hisar, ulica Bitolska bb , nasproti zdravstve...


29.999 €
или предлог цена
11 ное 12:05деловен простор

Продавам деловен простор (26 м2) во Кисела Вода (кај стара рампа, бел...


30.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

11 ное 10:14Деловен објект за изнајмување

Се изнајмува деловен објект во изградба 150 +70 m2,со паркинг простор...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

11 ное 09:39Masinsko cistenje na podovi

Vrsime masinsko cistenje na sekakov vid tvrdi povrsini za podetalni i...


111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

10 ное 17:34СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО ПРИЛЕП

Се издава дуќан во строг центар на прилеп локација градски пазар Ул.Б...


350 €
или предлог цена
10 ное 16:13Асортиман за Пицерија

Се продава целосен асортиман за пицерија Броеви 070600347 070620704


1 €
или предлог цена
10 ное 12:59Се продава деловен простор во Капиштец

Се продава деловен простор во Капиштец се состои од: - 171м2 де...


186.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

09 ное 16:20СЕ ИЗДАВА КАФАНА ВО ДЕБАР МААЛО

Се издава кафана во Дебар Маало од 90m2 со тераса,разработена и опрем...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

09 ное 09:59VIZBEGOVO ODLICEN OBJEKT 1700M2 NA 3 KATA

Agencijata nudi za izdavanje deloven objekt vo Vizbegovo so kvadratur...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 19:51HOTEL Се продава комплетно опремен хотел. 1600м2

Се продава комплетно опремен хотел. 1600м2, со 15 соби кујна и сала з...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 19:50VIZBEGOVO NOV DELOVEN OBJEKT DO 8000M2, GOLEM PLAC I VISINA

Agencijata nudi za izdavanje DELOVNI OBJEKTI - magacin, hala za proiz...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 19:37ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ - 46м2

Продажба на одличен деловен простор на мирна, но фреквентна локација ...


43.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 11:10Deloven objekt na magistrala na 100m od Makpetrol

Se prodava deloven objekt od 300m2 vo osnova, so razvieni 500m2, so k...


10 €
или предлог цена
07 ное 08:07Deloven prostor 40m2 novo lisice

se izdava 40m2 novo lisice do malata posta preth odno 30godini rabote...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

07 ное 07:34Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor od 760M2 vo Centarot na Prilep cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

07 ное 00:30Страна 4 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам