Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
847 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


По Договор
или предлог цена
01 дек 14:43Промовирано

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Masinsko cistenje na podovi

Vrsime masinsko cistenje na sekakov vid tvrdi povrsini za podetalni i...


111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

10 ное 17:34СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО ПРИЛЕП

Се издава дуќан во строг центар на прилеп локација градски пазар Ул.Б...


350 €
или предлог цена
10 ное 16:13Асортиман за Пицерија

Се продава целосен асортиман за пицерија Броеви 070600347 070620704


1 €
или предлог цена
10 ное 12:59Се продава деловен простор во Капиштец

Се продава деловен простор во Капиштец се состои од: - 171м2 де...


186.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

09 ное 16:20СЕ ИЗДАВА КАФАНА ВО ДЕБАР МААЛО

Се издава кафана во Дебар Маало од 90m2 со тераса,разработена и опрем...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

09 ное 09:59VIZBEGOVO ODLICEN OBJEKT 1700M2 NA 3 KATA

Agencijata nudi za izdavanje deloven objekt vo Vizbegovo so kvadratur...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 19:51HOTEL Се продава комплетно опремен хотел. 1600м2

Се продава комплетно опремен хотел. 1600м2, со 15 соби кујна и сала з...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 19:50VIZBEGOVO NOV DELOVEN OBJEKT DO 8000M2, GOLEM PLAC I VISINA

Agencijata nudi za izdavanje DELOVNI OBJEKTI - magacin, hala za proiz...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 19:37ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ - 46м2

Продажба на одличен деловен простор на мирна, но фреквентна локација ...


43.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 11:10Deloven objekt na magistrala na 100m od Makpetrol

Se prodava deloven objekt od 300m2 vo osnova, so razvieni 500m2, so k...


10 €
или предлог цена
07 ное 08:07Deloven prostor 40m2 novo lisice

se izdava 40m2 novo lisice do malata posta preth odno 30godini rabote...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

07 ное 07:34Se izdava pod kirija

Se izdva Deloven prostor vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
06 ное 22:04SE PRODAVA DELOVEN CENTAR.

Se prodava Deloven centar i Hotel&Spa so 4Superior ****na top lokacij...


1 €
или предлог цена
06 ное 12:44Деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје

ИТНО се продава поради заминување во странство! Се продава деловен ...


1 €
или предлог цена
04 ное 21:36SE IZDAVA PROSTOR VO VLAE 200M2

Se izdava podrumski prostor od 200m2 na atraktivna lokacija vo vlae n...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

04 ное 13:00SE PRODAVA DUKAN VO TC BISER NA PRIZEMJE

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO TC BISER NA PRIZEMJE 19M2+10M2 GALERIJA...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

04 ное 11:42Se iznajmuva atraktiven deloven prostor

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vednas do market Tus. O...


1 €
или предлог цена
02 ное 17:46Se prodava izdava deloven prostor

Ze prodava ili izdava deloven prostor 20 kvadrata vo prostoriite nad ...


6.000 €
или предлог цена
02 ное 12:55Izdavam nov DELOVEN prostor vo CENTO

Izdavam nov prostor na pocetok na Singelik/CENTO, sproti benzinskata ...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

02 ное 10:56Deloven prostor 100m2 renovirana nova gradba

SE izdava DELOVEN PROSTOR okolu 90m2 NOVA GRADBA - so NOVOIZGRADEN SA...


90 €
или предлог цена
01 ное 15:21Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vo n. Ilinden

Се изнајмува или продава деловен објект во н. Илинден. Објектот се н...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

01 ное 11:38Se izdava deloven na prizemje 66m2

Se izdava deloven prostor vo nova zgrada, nevseluvan prethodno kaj Fi...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

01 ное 10:44SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR DUKAN VO CENTAR OD 110M2

Se prodava deloven prostor- dukan od 110m2 so mezanin, pogoden za sek...


450.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

01 ное 09:36ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР: • Корисна површина 150 м2 • Ло...


5 €
или предлог цена
31 окт 13:00DELOVEN OBJEKT - DUKjAN NA PERFEKTNA LOKACIJA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

31 окт 09:54SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NEGOTINO

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NEGOTINO OD 2700M² NA TOP LOKACIJA DO SA...


4 €
или предлог цена
29 окт 18:50Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt na Ul. Mosa Pijade karsi kiflara Fres Ze...


20.000 €
или предлог цена
29 окт 09:41Trafika

Se izdava ili prodava


По Договор
или предлог цена
27 окт 14:40FARMA SO KOMPLET OPREMA

Farma so komplet oprema od 200m2 na povrsina od 3000m2 na 150 metri n...


1 €
или предлог цена
26 окт 10:57DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

26 окт 09:34Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski so kvadratura ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

26 окт 08:56Se prodava/iznajmuva deloven prostor

Се продава или издава деловен простор од 33м2 во центар позади универ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

25 окт 17:38Се изнајмува стан на приземје

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
25 окт 11:53Se izdava klub vo Ohrid-Centar

Se izdava klub, vo centarot na Ohrid, vo amamot. Prostorot e pogoden ...


1 €
или предлог цена
25 окт 11:14Deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija.

Se prodava deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija. Delovniot pr...


99.000 €
или предлог цена
25 окт 09:38Se izdava deloven objekt od 250 m2

Se izdava deloven prostor od 250 m2 vo Strumica na ulica Mladinska br...


1 €
или предлог цена
25 окт 09:21DELOVEN PROSTOR SO MOZNOST ZA NADOGRADBA

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA KARPOSH SO 131m2. PROSTOROT E K...


1.100 €
или предлог цена
23 окт 20:13Se izdava deloven objekt vo Skopje do Marriott/plostad

Se Izdava deloven objekt-zgrada ul. Maksim Gorki vo strogiot centar ...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

23 окт 13:00Izdavam dukan vo kisela voda

objektot se naoga na glavna ulica pozadi ekonomsko uciliste , za pove...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

22 окт 11:44Се изнајмува деловен простор на 30 метри од стар чинар

Се изнајмува деловен простор на прв кат, на ул. Гоце Делчев - Охрид, ...


По Договор
или предлог цена
21 окт 20:13Страна 5 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам