Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
297 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР

Се издава МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР -1.350 М2 -Локација:Боца Иванова бр.3...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00Промовирано

Компјутерско и работно биро со странични фиоки

Продавам сосема ново компјутерско и работно биро, со три странични фи...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:27Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 сеп 11:09Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor so prilagodliva povrsina od 100 do 300 m2 ,...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 01:43IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati Prostorot...


3 €
или предлог цена
13 сеп 20:10Magacin 100m2

Izdavam magacinski prostor 100-400m2, lizgacka vrata 5 metri visina, ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 сеп 19:28Se prodavat delovni prostori magazini

Se prodavat 2 delovni prostori od koj edniot e so povrsina od 495 m2 ...


1 €
или предлог цена
13 сеп 15:21DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ BELVI

IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ HOTEL BELVI NA SAM AVTOPAT...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 сеп 09:33Se izdava DELOVEN PROSTOR

Delovniot prostor se naogja vo bliznina makpetrol na patot za lavc...


150 €
или предлог цена
11 сеп 22:19IZNAJMUVAM MAGACIN 90M² VIZBEGOVO PRED BULEVAR SLOVENIJA

Iznajmuvam objekt 90m² so visina 4metra. - Pogoden proizvodstvo ili...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 сеп 12:29IZNAJMUVAM OBJEKT 90M² VISOK 4m VIZBEGOVO BULEVAR SLOVENIJA

Iznajmuvam objekt 90m² so visina 4metra. - Pogoden proizvodstvo ili...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 сеп 12:29SE IZNAJMUVA OBJEKT 90M² VIZBEGEGOVO PRED BULEVAR SLOVENIJA

Iznajmuvam objekt 90m² so visina 4metra. - Pogoden proizvodstvo ili...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 сеп 12:29150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo gr

Objekt 150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo grad...


92.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 сеп 10:09SE IZDAVA HALA 300 m2

Se izdava hala 300 m2 vo blizina na Termoelektranata vo Negotino


По Договор
или предлог цена
09 сеп 19:28Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
09 сеп 11:30SE IZDAVA MAGACIN OPSTINA SARAJ

SE IZDAVA MAGACIN VO OPSTINA SARAJ DO TEHNICKIOT PREGLED VIA NA SAMO ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

09 сеп 09:51Se izdava Deloven objekt struga

Se izdava Deloven objekt Magacin vo industriakata zona vo Struga.Obje...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 20:33Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.450 €
или предлог цена
05 сеп 10:44Deloven i magacinski prostor

Se izdava deloven i magacinski prostor 45m2 vo naselba lisice na glav...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 сеп 14:48Objekt

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva go...


250 €
или предлог цена
02 сеп 23:48DELOVEN OBJEKT - MAGACIN,KOMORI,KANCELARII

Agencijata izdava deloven objekt na odlicna lokacija- Momin Potok. Ob...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 сеп 09:52СЕ ИЗДАВА

Се издава деловен простор магацин од 480 м2 на одлична локација со до...


1 €
или предлог цена
01 сеп 21:57Se prodava Podrum 25m2 Karpos pozadi City Mall

Se prodava podrum od 25 m2 vo noviot Kompleks City Garden na -2 nivo....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 сеп 12:04Се издава деловен простор-магацин во Пинтија

Магацинот е 1415 м2 со висина од мин. 4,5 метри, отворен простор без ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

31 авг 11:42IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 120M2

Objektot se naoga vo najatraktivniot del na M.A.Cento.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 авг 11:15IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

OBJEKTOT SE NAOGA VEDNAS DO MAKOIL BENZINSKATA STANICA VO CENTO.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 авг 11:13Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crnilist...


31.000 €
или предлог цена
27 авг 14:57SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR I MAGACIN VO SELO KUKURECANI

Deloven prostor na 2 sprata i magacinski prostor od 140m2


По Договор
или предлог цена
26 авг 17:24Se izdava objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
25 авг 15:37SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
24 авг 22:22PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se iznajmuva magacinski prostor od 500m2 vo PRZO AVTO KOMPLEKS.


По Договор
или предлог цена
23 авг 22:45PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Magacini za izdavanje od 100, 200, 500, 800, 1300 m2


По Договор
или предлог цена
23 авг 22:44PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se izdava magacinski prostor so 2 vlezovi i parking od 150 ,200, 300 ...


По Договор
или предлог цена
23 авг 22:44Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 авг 13:00Se izdava deloven prostor vo Kochani

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vo Kochani. Za povekje...


1 €
или предлог цена
20 авг 10:22SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI

Objekt A- 1294 m2 B- 643 m2 C- 916 m2 Kontakt 071397041 Aleksandar


3 €
или предлог цена
20 авг 06:55Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


120.000 €
или предлог цена
16 авг 20:56Магазин за издавање

Издаваме магазин во Индустриска Зона Север Струмица. Втори спрат спр...


350 €
или предлог цена
14 авг 22:40Se izdava magacinski prostor vo Madzari

Od 100m2 do 800 m2 Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 авг 18:14Se prodava i se izdava

Se iznajmuva i se prodava deloven prostor v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 авг 18:13Se izdava Objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
11 авг 14:30OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
10 авг 08:05Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам