Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
297 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

FARMA SO KOMPLET OPREMA

Farma so komplet oprema od 200m2 na povrsina od 3000m2. Poveke inform...


1 €
или предлог цена
25 сеп 17:27Промовирано

Се продава деловен објект (карабина)

Се продава деловен објект - карабина на улица Вељко Влаховиќ (Куманов...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 09:43Промовирано

Se izdava Objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
11 авг 14:30OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
10 авг 08:05Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
08 авг 15:30Издавам магацин-плац,деловен простор

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
04 авг 20:37Се изнајмува магацин 1415м2 во Пинтија

Се изнајмува магацин - отворен простор без пречки во Пинтија со површ...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 авг 09:28deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


25.000 €
или предлог цена
02 авг 14:53Izdavam magacinski a moze i za rabotilnica

Izdavam magacinski a moze i za rabotilnica prostor od 75m2. Prostoro...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 авг 20:35Se prodava deloven prostor 1800 m2

Se prodava deloven prostor vo blizina na Strumica vo prekrasna sostoj...


1 €
или предлог цена
01 авг 13:20Izdavam magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
30 јул 23:33Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo naselba Zeleznicka vo Stip, poranesen ma...


1 €
или предлог цена
27 јул 08:11СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР

Се издава магацински простор до 500м2, со рафтови. Магацинскиот прос...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

22 јул 09:40Brusnicka naselba magacin magacinski prostor

Poradi delenje na trosok za mesecna kirija se otstapuva del od magaci...


100 €
или предлог цена
19 јул 13:56Magacinski prostor na povolna lokacija vo Kisela Voda

Поволно се продава магацински простор во станбена зграда во К.Вода на...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

19 јул 13:00Se izdava objekt vo ind. zona Vizbegovo

Se izdava kancelariski i magacinski prostor industriska zona vizbegov...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

17 јул 16:41Се продава / издава магацински простор

Се продава / издава магацински простор со канцеларии од 200м2 на ул.А...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 јул 15:31Se iznajmuva magacinski prostor vo Madzari kaj postata

Se iznajmuva magacinski prostor - 25m2 + 60m2 vo naselba Madzari (uli...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 јул 09:50Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden

-Vnatresna povrsina 600m2 -Ograden plac-parking 1500m2 -Vnatresna e...


2 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 јул 16:09Dujkan se iznajmuva i prodava 78m2 mirce acev33A 112233

mozit da se iznajmi za magacin ili bilo sto samo na podolg period ist...


1 €
или предлог цена
07 јул 00:57IZDAVAM DELOVEN PROSTOR-DUKAN NA UL ANESTI PANOVSKI-BITOLA

Izdavam deloven prostor DUKAN na Ul.Anesti Panovski vo Bitola so povr...


120 €
или предлог цена
06 јул 19:12Се издава или се продава Магацин

Se izdava ili se prodava Magacin vo industriska zona Zhelino, Parcel...


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Деловен простор / Магацини

06 јул 16:33Hala pod kirija kaj carinata

Kaj terminalot stocen pazar info na 075353249


По Договор
или предлог цена
05 јул 11:20Deloven objekt na industriska ulica Pintija-Dracevo

Izdavam Plac na industriska ulica patot od pintija prema dracevo spro...


11.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јул 00:25RADISANI 350 M2 SO PARKING

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 350 M2 MOZE ZA MARKET MAGACIN KLADILNI...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 јун 08:49Se izdava deloven prostor od 370 m2

Se izdava prekrasen deloven prostor na izlezot od s.Dabile prema Bos...


1 €
или предлог цена
23 јун 17:38Izrabotka na Hali , Magacini , Garazi

Vrsime izrabotka na metalni konstrukcii za Hali magacini so sendvic p...


По Договор
или предлог цена
23 јун 09:03Podrumski prostor

se prodava prostor so dva vleza od 165m2 vo Centar pozad Bugarska Amb...


695 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

22 јун 11:59Se iznajmuva pod kirija

Magacinski i kancelariski prostor vo Keramidnica pozadi Pivara , na s...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

22 јун 09:54Se iznajmuva magacinski prostor

Se iznajmuva magacinski prostor 140m2, vo blizina na stadionot Kokta ...


1 €
или предлог цена
21 јун 00:38Плац во Илинден со магацин/Plac vo Ilinden so magacin

Се продава плац во Општина Илинден со магацин од 300m2, и други 2 пом...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 јун 21:03Magacini vo Strumica industriska zona Sever

Se izdavaat Magacini vo Strumica industriska zona Sever Na atraktivn...


1 €
или предлог цена
19 јун 16:57Se izdava deloven prostor Bit pazar Centar Cair

se izdava deloven prostor na bit pazar odma kaj mostot pod manex pogo...


По Договор
или предлог цена
17 јун 22:02GRAZA MAGACIN DELOVEN PROSTOR vo porta vlae

Se prodava 30m2 po cena od 25.000 evra ili se izdava za 150 evra mese...


25.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

16 јун 13:00Деловен објект 1000м2 - Валандово, индустриска зона Раброво

Се издава деловен објект во индустриска зона Раброво - Валандово, ник...


1.100 €
или предлог цена
13 јун 09:11MAGACIN I NASTRESNICA Se izdava!!!

Se izdava magacinski prostor od 350/250/300 ili vkupno zaedno900m2 pl...


1 €
или предлог цена
12 јун 23:52ИНДУСТРИСКИ ОБЈЕКТ ХАЛА 1325м2

СЕ ИЗДАВА индустриски објект хала, во Индустриска зона Речани, Велес....


3 €
или предлог цена
06 јун 11:31se izdava

objektot e 140 m2 i e za sekakva namena i...


1 €
или предлог цена
05 јун 13:27SE IZDAVA MAGACIN SO KANCELARIJA

magacinski prostor od 30m2 so galerija kancelarija od 20 m2 sopstven...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

05 јун 09:13Se izdava deloven prostor od 150m2

Се издава деловен простор од 150м2 приземје и плус 60м2 подрум(по пот...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:50DELOVEN PROSTOR VO VOLKOVO 100m2

Se izdava deloven ili magacinski prostor vo volkovo vo sklop na obije...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јун 18:09SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO PROBISTIP 440 M2 KOJ SE NAOGA VO KRUG...


По Договор
или предлог цена
30 мај 15:01Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам