Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
297 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР

Се издава МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР -1.350 М2 -Локација:Боца Иванова бр.3...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00Промовирано

Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Се продава деловен објект (карабина)

Се продава деловен објект - карабина на улица Вељко Влаховиќ (Куманов...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 09:43Промовирано

Се издава

Објектот се наоѓа во Горно Соње. Веднаш до главниот пат, лесен прис...


100 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Магацини

22 мај 20:30Se izdavaat tri hali

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat v...


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:38Se izdavaat Hali - magacin - deloven prostor

Се издава магацински простор од 400м2 до 2000м2 во индустриска зона н...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

15 мај 11:26BARAME MAGACINSKI PROSTOR 150-200 M2 TETOVO

BARAME MAGACINSKI PROSTOR SO POVRSINA OD 150-200 M2, VO TETOVO, ZA IZ...


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:08Iznajmuvame magacini i placevi vo industriska zona

nudime na iznajmuvanje magacini so razlicna golemina od 100m2 do 1500...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 мај 11:17BARAME MAGACINSKI PROSTOR 350-400 M2 PRILEP

BARAME MAGACINSKI PROSTOR SO POVRSINA OD 350-400 M2, VO PRILEP, ZA IZ...


По Договор
или предлог цена
04 мај 13:37Продава или издава деловен простор со магацин 1200 м2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2. Ло...


1 €
или предлог цена
04 мај 13:14Се изнајмува деловен објект/магацин!

Се изнајмува деловен објект со административен и магацински дел, кој ...


3.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 апр 19:23Se prodava iznajmuva Dujknak 78m2 112233

Dujkanot se prodava ili iznajmuva na podolg perid za bilo sto moze i ...


1 €
или предлог цена
29 апр 03:33СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ, ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ,ЛОЦИРАН НА ОДЛИЧН...


198.000 €
или предлог цена
28 апр 14:48Deloven prostor industriski hali vo Gevgelija

Се изнајмува деловен простор на влезот во Гевгелија на ул.Индустриска...


1 €
или предлог цена
23 апр 13:00Delovni prostorii vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava magacini...


850.000 €
или предлог цена
17 апр 21:53Magacin vo Moin Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava magacin s...


50.000 €
или предлог цена
14 апр 13:11Deloven objekt pokraj obikolnica vo Bogdanci

Се продава деловен објект Г2 со нето површина 610m² на заобиколен пат...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Магацини

12 апр 21:53Деловен простор, локал карши Авто Стар Плус Технички

Се издава атрактивен деловен простор со квадратура од 12 м2, на ул...


По Договор
или предлог цена
11 апр 15:06Magacinski prostor

Se iznajmuva magacinski prostor od 80m2 vo k voda. Kontak tel 0766362...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 апр 11:33СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 140 М2 ВО ДОВЛЕЏИК

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 140 М2 ВО НАСЕЛБА ДОВЛЕЏИК СО ДВА ВЛЕЗА ...


По Договор
или предлог цена
08 апр 15:33Се издаваат ладилници - Кавадарци

Се издаваат 5 ладилници (посебно) со вкупна површина од 1090м2 на ул...


По Договор
или предлог цена
29 мар 11:34Deloven prostor vo Pintija na ulica 400m2 do 1000m2

nudimre za iznajmuvanje delovni objekti vo Pintija na bulevar 1. 40...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 мар 12:27Se iznajmuva deloven prostor magacin vo I.Z. Ilinden

Се изнајмува деловен простор во индустриска зона Илинден (во близина ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

23 мар 12:28ИНДУСТРИСКА ХАЛА

Се продава индустриска хала градена по сите стандарди со асфалтиран п...


270 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Деловен простор / Магацини

18 мар 14:07OBJEKTOT SE IZDAVA 130 m2

Ima trofazna struja. Se naogja na patot za Bistrica na 3km od Rakomet...


100 €
или предлог цена
18 мар 12:25IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

Objektot se naoga vo najatraktivniot del na M.A. Cento


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

15 мар 12:26Се издава магацин во населба Аеродром

Телефон за контакт 078463358 Се издава магацин во населба Аеродром (...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 мар 01:22SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR POVEKJE NAMENSKI

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR PODRUM PRIZEMJE SPRAT 700m2 MAGAC...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 фев 10:50MAGACINSKI PROSTOR VO KISELA VODA 216M2

Се продава магацински простор (во гаражна просторија) во Кисела Вода ...


86.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 фев 17:32Magacin i administrativni prostorii (kancelarii)

КО Глишиќ, Кавадарци Имотен лист 1575 Магацин - приземје 144м2 Кан...


85.000 €
или предлог цена
08 фев 08:42SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR MAGACIN

Se izdava deloven prostor magacin 500m2 i dvorna povrsina od 2500m2. ...


По Договор
или предлог цена
28 јан 23:57Se izdava Deloven Prostor - Се издава Деловен Простор

Се издава деловен простор 130м2 кај типската населба во Прилеп


1 МКД
или предлог цена
24 јан 01:36Се издава магацински и/или канцелариски простор

Издавам нов магацински и канцелариски простор. Вкупно 135м2 внатрешно...


По Договор
или предлог цена
21 јан 15:44Се издава нов, модерен и луксузен деловен простор во Индустр

Се издава нов, модерен и луксузен деловен простор во Индустриската зо...


По Договор
или предлог цена
20 јан 09:29Objekt

Se prodava objekt vo industriska zona vo kumanovo cena po dogovor 200...


200 €
или предлог цена
18 јан 20:01Se prodava magacinski prostor kaj Atva

Se prodavaat magacini so vkupna povrsina 1700m2 i moze da se delat ne...


450 €
или предлог цена
15 јан 19:04Изнајмувам ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Изнајмувам деловен простор од 400 м2, на влезот на Штип.Пред деловнио...


1 €
или предлог цена
29 дек 19:40Se izdava deloven objekt nasproti hotel Sirius

Se izdava deloven objekt od 600m2 pogoden za svadbi , kazino i drugi ...


По Договор
или предлог цена
22 дек 10:52Се издаваат магацини во волково

Се издаваат 2 деловни простории со 30 и 50 квадрати еден до друг кои ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

17 дек 14:57се продва магацин

се продава магацин/подрум во автокоманда карши алкалоид во трговскиот...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 дек 13:36Izdavam deloven prostor magacin деловен простор магацин

Se izdava deloven prostor/magacini. Magacinite se naogjaat na ul. Bor...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

09 дек 13:17Se iznajmuva deloven objekt vo vlezot na Struga

Се изнајмува деловен објект во Струга на одлична локација во главн...


1 €
или предлог цена
05 дек 21:22izdavam magacin

izdavam magacin na ulica plasticarska obezbedena so vrata ubava cena ...


По Договор
или предлог цена
04 дек 00:05Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам