Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
297 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Стан поволен за деловен простор во Центар

Се изнајмува стан од 65м2 на 1 кат без лифт во постар објект во Општи...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 сеп 09:35Промовирано

Се изнајмува деловен простор во Центар 83 м2

Се изнајмува деловен простор на одлична локација, во близина на Грчка...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 сеп 19:11Промовирано

izdavam magacin

izdavam magacin na ulica plasticarska obezbedena so vrata ubava cena ...


По Договор
или предлог цена
04 дек 00:05*** СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН***

СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНИ ВО ПОВРШИНА ОД 90М2 НА УЛИЦА БЛАГОЈА СТЕФКОВСКИ МА...


180 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

26 ное 11:31MAGACIN

magacinski prostor so rampa, vnatresna visina 9m, 24casovno fizicko...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

25 ное 14:04Se prodava magacin

Se prodava magacin so povrsina od 300 m2 i posebno kuka od 80 m2 plac...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

07 ное 18:30Deloven prostor Momin potok

se prodava deloven prostor vo momin potok. 850m2 obiekt 436m2 kako m...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

31 окт 17:17Se izdava deloven prostor na patot Kavadarci-Negotino

Шифра:PP1029 Се издава нов деловен простор на одлична локација н...


2 €
или предлог цена
28 окт 10:47se izdava deloven prostor vo centar na samoto novo setaliste

Se izdava deloven prostor namenet za sekakva dejnost nasproti pazarot...


1 €
или предлог цена
25 окт 11:16Се издава деловен простор - канцеларии и магацини

Се издава деловен простор - канцеларии и магацини во деловниот објект...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 окт 14:15Се изнајмува магацински простор

Се изнајмува магацински простор во составен од два посебни магацински...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

04 окт 15:43Се издава магацин од 80м2

Се издава магацин од 80 м2 во трговскиот центар ТЦ Карпош 3, во близи...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 окт 11:37Deloven objekt so dvorno mesto

Se prodava objekt od dva sprata po 277m2 od koi prizemje staven vo fu...


1 €
или предлог цена
20 сеп 23:08IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

Objektot se naoga vo najatraktivniot del na M.A. Cento


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

18 сеп 09:55УРБАН ЛИВИНГ издава деловен/магацински во К.Вода простор

Се издава деловен/магацински реновиран простор од 200 м2 во ТЦ Пелаго...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

17 сеп 01:36Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 50m2 blisku centarot na grado kaj ruskat...


111 €
или предлог цена
16 авг 13:53Magacinski prostor do City Mall 80 m2 !!!!

Se prodava ureden magacinski prostor so 3 prostorii,vo vkupna povrshi...


45.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 авг 13:41Deloven objekt деловен објект

Se izdava ili prodava deloven objekt vo selo Raborci. Moze da se pren...


11 €
или предлог цена
09 авг 22:39Magacinski prostor do City Mall 80 m2 !!!!

Se iznajmuva deloven postor magacin vo povrshina od 80 m2,lociran vo ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

09 авг 10:53Se iznajmuva magacinski prostor 300m2 na plac 5000m2

Se iznajmuva magacinski prostor od vkupno 300 m2,organiziran na 2 niv...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

06 авг 11:16Магацин во кругот на фабриката МЗТ

Магацин 240 м/2 во кругот на фабриката МЗТ на Прва Капија, прва зград...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 јул 12:13Се издава Магацин 600м2 со Канцеларии во Визбегово

Урбан Ливинг издава Магацин 600м2 во Канцеларии во индустриска зона В...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

24 јул 13:29Se izdava deloven prostor vo nas. Babi ,Stip

Se izdava deloven prostor vo naselba Babi , Stip 2x300m2 Poveke in...


По Договор
или предлог цена
23 јул 17:12Se izdava magacin vo Bitola

Se izdava magacin 206m2 vo Bitola na terminal. kontakt: 070 369 082,...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

15 јул 13:09Се издава магацин 100м2 во Ѓорче Петров

Урбан Ливинг издава магацин 100м2 во Ѓорче Петров! Шифра: К13 К...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 јул 15:51Се издава деловен простор/магацин 60м2 во Ѓорче Петров

Урбан Ливинг издава деловен простор/магацин 60м2 во Ѓорче Петров! ...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 јул 15:49Магацин со канцеларии -на влез во Гевгелија

Канцеларии со магацински простор од 303 м2 + 360m2 дворна површина ....


1 €
или предлог цена
07 јул 13:31Se Izdava pod naem deloven prosror/plac na odlicna lokacija

Se izdava deloven prostor/plac na odlicna lokacija. Placot se naoga ...


1 €
или предлог цена
06 јул 15:18300m2 MAGACINSKI PROSTOR VIZBEGOVO

sifra 21209 Se izdava magacinski prostor 300m2 so visina od 4m vo ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

05 јул 15:02Се изнајмува/продава

Се изнајмува деловен објект со административен и магацински дел, кој ...


3.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јул 11:09Се издава нов деловен простор во Кочани.

Се издава нов деловен простор на супер локација, во Индустриската зон...


По Договор
или предлог цена
01 јул 13:01Se izdava 600 cm2 objekt

Se izdava 600 m2 objekt 15 m na 41m bez stolbovi za poveke info...


1 €
или предлог цена
26 јун 13:17ИНТЕРМОЛ INTERMALL

ЕКСКЛУЗИВНО И ПОВОЛНО !!! ОБЈЕКТ 14,000 М2 СО РЕСТОРАНОТ "НАШЕТО МЕС...


3.500.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 јун 09:23SE IZDAVA MAGACIN 210m2 so kancelarija/WC

Se izdava magacinski prostor od 210m2, so odlicen pristap i 2 vleza. ...


3 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

07 јун 10:12Se izdava magacinski prostor vo krugot na Zelezara

Se iznajmuva deloven prostor - magacin so vkupna povrsina od 153 m2 v...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 јун 13:00SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR LOCO CROCO VO ILINDEN

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR LOCO CROCO 400m2 VO NASELBA ILINDEN VEDNAS ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јун 15:35СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 220м2!!!

Обиектот се наоѓа наспроти стариот "Еврокар(Шкода фелиција)". Обиекто...


1 €
или предлог цена
31 мај 15:04Се издава магацин 700м2 во Кисела Вода

Се издава магацин 700м2 на ул. Ѓорѓи Димитров во Кисела Вода. Магацин...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 мај 12:21Izdavanje na magacinski prostor

Vkupna kvadratura e 1000 m2 Magacinski prostor 582 m2 I kancelariski...


По Договор
или предлог цена
13 мај 16:29Magacin,hala,deloven prostor

Se iznajmuva magacin hala od 300m2 so prostor okolu halata od 700 m2....


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

06 мај 10:36Се изнајмува магацински и канцелариски простор

Се изнајмува објект со магацински простор од 360м2 со можност за прош...


1 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Деловен простор / Магацини

28 апр 17:27Лисиче магацин 1518м2

1968...Партенон недвижности издава објект во Лисиче кој е погоден за ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 апр 15:23Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам