Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува

Се изнајмува Деловен простор Канцеларија , Дуќан


7.000 МКД
или предлог цена
16 ное 21:10Промовирано

ZOARA BUSINESS CENTER

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL....


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

300m2 MAGACINSKI PROSTOR VIZBEGOVO

sifra 21209 Se izdava magacinski prostor 300m2 so visina od 4m vo ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

05 јул 15:02Се изнајмува/продава

Се изнајмува деловен објект со административен и магацински дел, кој ...


3.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јул 11:09Се издава нов деловен простор во Кочани.

Се издава нов деловен простор на супер локација, во Индустриската зон...


По Договор
или предлог цена
01 јул 13:01Se izdava 600 cm2 objekt

Se izdava 600 m2 objekt 15 m na 41m bez stolbovi za poveke info...


1 €
или предлог цена
26 јун 13:17ИНТЕРМОЛ INTERMALL

ЕКСКЛУЗИВНО И ПОВОЛНО !!! ОБЈЕКТ 14,000 М2 СО РЕСТОРАНОТ "НАШЕТО МЕС...


3.500.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 јун 09:23SE IZDAVA MAGACIN 210m2 so kancelarija/WC

Se izdava magacinski prostor od 210m2, so odlicen pristap i 2 vleza. ...


3 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

07 јун 10:12Se izdava magacinski prostor vo krugot na Zelezara

Se iznajmuva deloven prostor - magacin so vkupna povrsina od 153 m2 v...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 јун 13:00SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR LOCO CROCO VO ILINDEN

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR LOCO CROCO 400m2 VO NASELBA ILINDEN VEDNAS ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јун 15:35Се издава магацин 700м2 во Кисела Вода

Се издава магацин 700м2 на ул. Ѓорѓи Димитров во Кисела Вода. Магацин...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 мај 12:21Izdavanje na magacinski prostor

Vkupna kvadratura e 1000 m2 Magacinski prostor 582 m2 I kancelariski...


По Договор
или предлог цена
13 мај 16:29Magacin,hala,deloven prostor

Se iznajmuva magacin hala od 300m2 so prostor okolu halata od 700 m2....


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

06 мај 10:36Се изнајмува магацински и канцелариски простор

Се изнајмува објект со магацински простор од 360м2 со можност за прош...


1 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Деловен простор / Магацини

28 апр 17:27Лисиче магацин 1518м2

1968...Партенон недвижности издава објект во Лисиче кој е погоден за ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 апр 15:23Се издава магацински простор

Се издава магацински простор со површина од 80м2 во индустриска зона ...


По Договор
или предлог цена
05 апр 23:02SE IZDAVA/PRODAVA DELOVEN PROSTOR 400M2

SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 400M2 SE NAOGA NA STARIOT PAZ...


1.000 €
или предлог цена
23 мар 09:00izdavam magacin 15m2 Skopje

Izdavam prostor od 15m2 koj se naoga vo prizemlje na kuka, Vodnjanska


2 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

22 мар 20:37IZNAJMUVANJE NA DELOVEN PROSTOR

PRODAZEN, IZLOZBEN ILI PROSTOR STO MOZE DA SE KORISTI ZA MAGACIN. Po...


780 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 мар 16:55** SE IZDAVA** deloven prostor vo Volkovo

Se izdava magacin novo renoviran od 100m2 so parking prostor za pove...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

07 мар 23:17Се продава деловен простор во индустриска зона Кочани

Се продава деловен објект во индустриската зона во Кочани. Објектот е...


По Договор
или предлог цена
03 мар 13:00Deloven objekt

Se prodava magacinski prostor nasprotiv zivinarska farma - Štip. Ob...


1 €
или предлог цена
02 мар 05:35Се издава 9000 м2 магацински простор

Се издава магацински простор со вкупна површина од 9000 м2, изложбен ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 фев 22:51Se izdava Hala, magacin, objekt 130m2

070 236 687 info.na ovoj broj VO KUMANOVO 300m2 so dvor od 450 m2 ...


3 €
или предлог цена
18 јан 19:45Магацински простор 380м2 и деловен 250м2

Се издава деловен простор 250м2 и магацински простор 380м2. Може за...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

15 јан 04:38Деловен 250m2 и магацински простор 380m2

Се издава деловен простор 250м2 и магацински простор 380м2. Може за...


400 €
или предлог цена
15 јан 04:38SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO STIP

Prostorot se naogja na vlezot vo stip (poranesen paladium) se prostir...


1 €
или предлог цена
13 јан 18:50SE IZDAVA HALA OD 500m2

se izdava hala od 500m2


1 €
или предлог цена
08 јан 17:44се издава деловен простор цена по договор

Се издава деловен простор нова градба во Општина Лозово, магацинскиот...


111.111.111 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Деловен простор / Магацини

31 дек 09:54Se izdava

Se izdava magacin vo karpos 4 stara televizija kompleks mako teks. Te...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

18 дек 12:33Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Izdavam magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat. Magacinot e vo odl...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

16 дек 14:34Deloven prostor 90m2

Se izdava deloven prostor. Se naoga odma pod F1 sistemi (noviot cent...


1 €
или предлог цена
14 ное 21:35Се изнајмуваат Магацини во Петровец

Се изнајмуваат 2 магацина во општина Петровец. • Магацин 1 - 3700м...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 ное 19:07Deloven prostor Kisela Voda

Se prodava deloven prostor vo naselba kisela voda, pogoden za firma i...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 ное 08:22СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 3500М2 УЛ.КРАВАРСКИ ПАТ ББ БИТОЛА.ПОГО...


1 €
или предлог цена
04 ное 09:24Се продава деловен простор 240м2 (магацини и канцеларии)

Се продава деловен простор (канцеларии и магацини) 240м2 во кругот н...


125.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 ное 15:46BARAM DUKAN OD N ZELEZNICKA DO N LISICE

pod naem ne mora da e atraktivna lokacija do 100 eu,od 40 do 60m2 ko...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 окт 13:30Izdavam magacin vo Kamnik

Izdavam magacin vo Kamnik od 300m2, cena po dogovor. telefon za kont...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

17 окт 17:26DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ BELVI NOV

IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ HOTEL BELVI NA SAM AVTOPAT...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 окт 09:23Се издаваат магацински простории

Се издаваат магацински простории на излезот од Кавадарци кон Глишиќ. ...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 13:48SE IZDAVA ZA SEKAKVA NAMENA

Se izdava za sekakva namena od 500m2 2 kat 164m2 i dvorno mesto 1000m...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 21:49Велес издавам 180 м2 магацин + канцеларии центар- до пазарот

Во Велес во вентралното подрачје до пазарииштето се издава деловен пр...


По Договор
или предлог цена
12 авг 19:31Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам