Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
271 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево

се изнајмувa Посебна канцеларија одвоена од работниот простор Оди зае...


180 €
или предлог цена
21 окт 18:14Промовирано

Деловен објект

Објектот се наоѓа покрај магистралниот пат Ранковце - Крива Паланка(С...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

14 ное 19:40Промовирано

Deloven prostor vo centarot na valandovo 250m2

Prostorot e nov ne koristen 250m2 ko biduva za se cena po dogovor tel...


1 €
или предлог цена
30 јун 22:36Deloven - magacinski prostor se izdava

Se izdava deloven ili magacinski prostor pogoden za poveke nameni. Mo...


1 €
или предлог цена
30 јун 06:07Deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 460 m2 vo poranesnite magacini na Ohrids...


1 €
или предлог цена
04 јун 20:06SE IZNAJMUVA MAGACIN

Se iznajmuvaat dva lokala za magacinski prostor edniot 110m2 drugiot...


1 €
или предлог цена
03 јун 11:23Деловен простор 2*50М2 или 1*100М2

Просторот се наоѓа во Радовиш на кејот на реката. 2 простории по 50 м...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:14Се продаваат магацини во Струмица

Се продаваат 2 магацини од 300м2 и од 150м2 во Струмица, на ул. Марша...


1 €
или предлог цена
24 мај 14:24MAGACIN / DELOVEN PROSTOR

36m2


100 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Деловен простор / Магацини

17 мај 22:49Се изнајмува Деловен објект на Качанички пат

Се изнајмува затворен Деловен простор / Деловен објект Визбегово Кача...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

05 мај 02:28Izdavam magacin

Magacinot e na dva sprata so po 300m2 ...na glavna ulica pristapno za...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

22 фев 21:01Se izdava deloven magacin

Delovniot magacin se naogja kaj izlezot sprema selo kuklis. 260m2 Ce...


1 €
или предлог цена
21 фев 13:46Se izdava pod zakup delovan proetot-zidana hala

Se izdava pod naem magacinski prostor zidana gradba vo izlez od Drac ...


1 €
или предлог цена
12 фев 22:15Деловен објект во Визбегово

Се продава или издава деловен објект со куќа во Визбегово, изградена ...


235.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 фев 11:42Se izdava magacin

Objektot e na glavna ulica na dva sprata od po 300m2 so golema garaza...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 фев 15:03SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR/MAGACIN VO KISELA VODA

* ШИФРА 4280 Импулс агенција за недвижности продава магацински прост...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 јан 16:09SE PRODAVA ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR, SKOPSKI SAEM

* ШИФРА 4275 Импулс агенција за недвижности продава Деловен простор/...


329.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 јан 12:13Se podava Upavna zgrada Skopje sever

Se prodava upravna zgrada na 2kata so moznost dogradba +2kata,pozadi ...


1 €
или предлог цена
25 јан 13:50Deloven prostor za prodazba ili pod naem

2 delovni prostori so vkupna povrshina od 124m² nameneti za sekakva u...


1 €
или предлог цена
10 јан 18:35SE IZDAVA POD KIRIJA DELOVEN PROSTOR MAGACIN

80 m2 so dva vleza i wc Informacii samo na viber:077656108 Viber 0...


120 €
или предлог цена
03 јан 13:37SE PRODAVA OBEJKT

se prodava OBEJKT vo fabrika partizanka mozi i zamena so vasa doplata...


3 €
или предлог цена
26 дек 18:02Prodavam dukan vo dobra kondicija i odlicna mestopolozba.

Prodavam dukan vo dobra kondicija i odlicna mestopolozba. Odgovara za...


75.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

19 дек 17:30izdavam dva dukani

dukanite se naogaat vo kisela voda 11 oktomvri pogodni se za magacin...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 ное 23:18Деловен објект, канцеларии+хали, на бул. Борис Трајковски

Се продава деловен објект со плац од 1800м2 составен од: - Админис...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

23 сеп 13:10Се издава магацински простор од 121 m2 во с.Кадино- Скопје

Се издава магацински простор од 121 m2 во с.Кадино- Скопје на едно ни...


250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 сеп 15:55Се издава магацински простор

Се издава 730м2 затворен магацински простор со посебен влез.Просторот...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

26 авг 15:15Се продава/издава плац

1500м2 отворен магацински простор бетониран по цела површина ,ограден...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

26 авг 15:06MAGACIN KANCELARII NA PRVOMAJSKA-PINTIJA

Sifra : 21021 Se izdava magacin 270m2 vo sutren vo delovan zgrada,...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

06 авг 16:51Издавање магацински простор

Се издава магацински простор на ул Перо Наков бр. 116 (круг на МЗТ) с...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 јул 14:21Се издава деловен простор

Се издаваат деловни простории (канцелариски и магацински простор) со ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

18 јул 12:53SE PRODAVA ili izdava BUTKA Brusnicka naselba na glavnata

Se izdava pod kirija i se prodava Butka Brusnicka naselba do postojk...


1 €
или предлог цена
24 јун 13:00SE IZDAVA MAGACIN 600 M2

- Magacinot se naoga na bul. Boris Trajkovski , megu Pintija i Dr...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

23 јун 13:02SE PRODAVA ili izdava butka Brusnicka naselba

Se izdava pod kirija i se prodava Butka Brusnicka naselba do postojk...


1 €
или предлог цена
10 јун 07:23Страна 7 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам