Цела Македонија
                   
7101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe ___________...


1 €
или предлог цена
31 окт 17:37Промовирано

Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54Промовирано

PRODAVAM LOZJE

PRODAVAM RODNO LOZJE VO OKOLINA NA KUMANOVO VO S. TROMEGE - 1 HEKTA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:49НОВ ОГЛАС
Промовирано

Продавам парцела до река Бабуна 2154м2

Продавам парцела над С. Богомила до река Бабуна К.П-759 - 2154м2. Пар...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Денес 07:40  НОВ ОГЛАС

Ниви, Ливади, Плацеви-С.Штрбово

Се продаваат парцели 911/4 - 1455м2 во место викано Зеленик до изград...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:40  НОВ ОГЛАС

plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci 070 946 543


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:25Plac vo s.Bujkovci

Se prodava plac od 587 m2 so k.p.144 vo selo Bujkovci..sproti crkvat...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:25Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
Денес 07:08Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Денес 06:55SE PRODAVAAT DVE NIVI

Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se pr...


11.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 06:51Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 МКД
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:42Prodavam niva po patot za Markov Manastir

Barajte na ovoj broj 071523757 Dve nivi po patot za markov manasti...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:42ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO ...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 05:48Se prodava plac vo naselba Dracevo 350 kvadrati

Se prodava plac vo naselba Dracevo 350 kvadrati na ulica Vatasa.tel.0...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 03:41Se prodava plac vo Pintija

Se prodava plac vo Pintija 1800 kvadrati br.na parcela 4041 4042 za ...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 03:41SE PRODAVA NIVA VO SELO GOVRLEVO

Se prodava niva vo selo Govrlevo Mesto: Strazhiste Katastarski broj...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:54SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo Sopiste, mesto Seliste pod soncev. 1852 metri kva...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:54SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE/ ПЛАЦ ВО СОПИШТЕ

Se prodava niva vo Sopiste, mesto Seliste pod soncev grad -1852 metr...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:54SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo sopsite -- Mesto : Bel krst ( nad Cementarnica us...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:54SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo sopsite -- mesto : Bel krst ( nad Cementarnica usj...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:54nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
Денес 00:49nivi. pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
Денес 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci i selo st...


1 €
или предлог цена
Денес 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
Денес 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
Денес 00:49Zemjiste/nivi - se prodava ili iznajmuva

Se prodava/iznajmuva zemjiste od 50 000m2 Za poveke informacii jav...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:49ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ЗОРАН ТЕЛ:075/444-783


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:40Se prodava orizna niva vo Kocansko pole

Se prodava orizna niva vo Kocansko pole Slatina/Rokevo od1090+942=203...


1 €
или предлог цена
Денес 00:28Lozje/Plac

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:24Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:18Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


40 €
или предлог цена
Денес 00:18Plac so pogled na Skopje

Se prodava plac vo gradezen reon, voda, odvod, struja, pat-asvalt. Pl...


78 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:15Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓ...


24 €
или предлог цена
Денес 00:10Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 00:10Mesto Magarevo

Prodavam mesto vo Magarevo, so povrsina od 2612m2,od koi 363m2 mesto...


25 €
или предлог цена
Денес 00:10Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:071700kv niva GORN,LAKOCHEREJ 7KM OD CENT,OHRID

se prodava vo mesto 4 orei... MOZE I ZAMENA ZA POMAL PLAC ,SO IMOTEN...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 23:42plac za kuka 527m2

plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privat...


12 €
или предлог цена
Вчера 23:40Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:39Плац во близина на Јока и Жикол

Атрактивен плац до пат од лево и десно граничи со стамбени објекти ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 23:34Под Итно се продава ливада 525 м2

Ливада во Кучевишка Бара општина Чучер Сандево на рамно место на 100 ...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:31Prodavam plac

Prodavam plac vo OPSTINA SUTO ORIZARI DO OBIKOLNICA


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:01SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO NA UL.MALESEVSKA POGODEN ZA GRADBA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:16Страна 1 од 178

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам