Цела Македонија
                   
7089 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac vo n.Karpos Kumanovo

Се продава плац во населба Карпош на Никуљски пут-Куманово. Се наоѓа ...


13.720 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 ное 17:21Промовирано

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Hitno se prodava zemjiste

Се продава земјиште кое се наоѓа во Ко Чалошево класа 4 ,површина од ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
15 ное 12:18Промовирано

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:45Плац во близина на Јока и Жикол

Атрактивен плац до пат од лево и десно граничи со стамбени објекти ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 22:22Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 22:17Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
Вчера 21:56Plac Mavrovo 33000

Se prodava gradezen plac so prekrasen pogled kon ezeroto i ski liftov...


33.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 21:54PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:42SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALA VLEZ DOBRENOEC

Se prodava plac so povrsina od 1400 m2, na sam vlez za s. Dobrenoec, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:34Plac na glavniot pat za Rastani

Se prodava plac so povrsina od 725 m2 na glavniot pat za Rastani, do ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:31ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 1200м2

Се продава плац во почетокот на с.Елшани. Површината на плацот е 120...


85 €
или предлог цена
Вчера 21:29Plac vo strumica

Se prodava plac pozadi luk oil na patot strumica-dabile.placot e urba...


25 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 21:24Нива на Никуљски пат

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2, цела или на...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:23SE PRODAVA PLLAC VO STRUGA 200m OT NABIZI

SE PRODAVAT PLLAC BLIZU DO NABIZI VO HLLAVNIOT PAT PLACOT E SO DOLU...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:55Se prodava gradezen plac

Placo se najduva strushka gora ili pozadi motocentar okolu 1800m2mozi...


15 €
или предлог цена
Вчера 20:47SE PRODAVA PLAC VO VOLKOVO

Placot e 4600 kvadrati moze da se deli na parceli po 500kvadrati.do n...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:29  НОВ ОГЛАС

Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:23NIVA/PLAC IND. ZONA VIZBEGOVO KAJ OBIKOLNICATA

NIVA 453 m2 SE PRODAVA , POGODNA ZA SE ZEMJODELCITE , STOVARIŠTE I SL...


22 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:17Prodavam plac 1200 m2 vo n.m Kadino

Placot se naoga na patot Kadino Miladinovci


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:17Prodavam niva 5400 m2

Nivata e na glaven pat vo blizina na avtopatot Skopje Veles


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:17Se prodava Niva vo Ilinden gradezen reon

Se prodava plac od 50.000 m2 vo ilinden vo ekonomska zona gradezen re...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:16Se prodava plac,793m2,nad posledna 8ca,ljuboten.pat

Se prodava plac 793m2 nad posledna 8ca avtobuskata,pomegju ljubotensk...


48.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 €
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:08plac pred Kosel na pat

Se prodava plac 3102m2 pred Kosel nasproti servis Hunday po cena od 2...


20 €
или предлог цена
Вчера 20:05atraktivno gradezno zemjiste

Ohrid se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 1684m2 so pogled na...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:05***ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА/PARCELA***

Се продава градежна парцела од 10000 м2 зад пилана Молика (наспорти ф...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:02Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:02Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:02bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:56Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 19:56Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:51Se prodava niva/plac

Se prodava gradezen plac/parcela, vo atarot na s.Kuklis, potocno na s...


9 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 19:46Земјоделско земјиште

18700m2 с.Црнилиште Св.Николе


145 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 19:43  НОВ ОГЛАС

Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


145 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 19:35Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


145 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 19:35PRODAVAM PLAC VO GOLIEVO-GORNO ORIZARI

Prodavam plac vo Gorno Orizari mesto vikano Golievo opstina Cucer San...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:16Se prodava plac nad pekara Đjoše

Placot e urbaniziran so markici za gradba,površina 1680m2 Info: 07...


100 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:09Se prodavaat nivi vo selo Mrsevci

Се продаваат 3 ниви околчени во село мрсевци со цела документација. ...


6 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:53УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:47Плац во Ржаничино / Plac vo Rzanicino

Се продава плац во нова градежна зона во н.м. Ржаничино - Петровец од...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:31Plac vo Oreovec

Se prodava plac vo Orevoec. Na ubava lokacija. So nekolku golemi orev...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 18:30Се продава нива

Се продава нива во н. Илинден, КП бр. 2100, КО Илинден, викано место ...


4 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:01Se prodava plac so povrshina 2.400 m2

Se prodava plac so povrshina 2.400m2 na samiot magistralen pat A4 s,...


По Договор
или предлог цена
Босилово / Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 17:51Страна 2 од 178

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам