Цела Македонија
                   
7105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodazba na plac

Prodavam plac vo selo dolno sonje , do asvalten pat,vo naseleno mesto


18.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:26Промовирано

Ovoshni nasadi

Firma,, prodava ovoshni nasadi od kajsija110,000m2 i 80,000m2 nektari...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Плацеви и Ниви

28 ное 08:59Промовирано

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 дек 14:46Промовирано

SE PRODAVA PLAC VO OROVNIK-OHRID

SE PRODAVAAT PARCELI OD 350M2 NA MIRNA LOKACIJA KAJ PODMOLJE-OHRID S...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Плацеви и Ниви

Вчера 19:18STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:14УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:35PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:26se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
Вчера 18:21Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Falishe vo Tetovo...


105 €
или предлог цена
Вчера 17:55Nivi

Se prodavaat 4 nivi po 8dekara vo selo sojaklari za poveke info.07894...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:49Nivi vo Mlado Nagoricane

Prodavam nivi vo Mlado Nagoricane - Beli Cuki 955m2 - Beli Cuki 163...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:47Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:46Se prodava niva/plac

Se prodava gradezen plac/parcela, vo atarot na s.Kuklis, potocno na s...


9 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 17:21ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ЗОРАН ТЕЛ:075/444-783


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:14Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Вчера 17:08Prodavam plac

Prodavam niva pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo grade...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 17:01Prodavam niva na asvaltot Gorobinci-Sopot

Prodavam niva na patot Gorobinci-Sopot na 2 kilometri od kluckata Pre...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 17:01EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e 293m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum 4 ka...


13.200 €
или предлог цена
Вчера 16:55Plac vo Gorno Sonje

Se prodava plac vo Gorno Sonje vikano mesto Padina so vkupna povrsina...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:50Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 16:47Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na Kumanovo

Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na gradot. Za ponudi kontakt...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:47Plac so priklucok za struja,voda,Popova kula,Toni-070330982,

Се продава прекрасен плац 1200м2,Нас.Чифлик(Д.Капија),на 2км од Попов...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:44Plac vo Gajre Tetovo

Shitet parcele reth ruges kryesore, ne fshatin Gajre. Siperfaqja:723...


60 €
или предлог цена
Вчера 16:43Se prodava niva

Se prodavat nivi na raskrsnica kaj Simov Bogdanci


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 16:40Se prodava niva na samiot pat

Se prodava niva na samiot pat za gjavoto 667 m2 KP br 2247 KO Gjavoto


3.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 16:40Se prodava plac

Se prodava plac pomegu avtopat i sporden pat Lokacija Smokvica pred ...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 16:40Prodazba na plac

Prodavam plac vo selo dolno sonje , do asvalten pat,vo naseleno mesto


18.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:26Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovo...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 16:18POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 16:09Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 16:03Se iznajmuva plac

Се изнајмува плац во населба Перо Чичо Банево Трло на главна улица за...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 15:59Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:37DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. DRACHEVO 2, KVADRATURA 4473м2 PO ELABORAT. DO GLAVEN PAT POSLE P...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:34DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. STUDENICHANI KVADRATURA 2551м2. IMA PAT I BUNAR(VODA). SO CHIST...


25.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:34Plac vo strog centar

Se prodava plac vo strogiot centar na Kocani so povrsina od 203 m2 za...


160 €
или предлог цена
Вчера 15:10Се продава градежен плац до касарната во Струмица

Се продава градежен плац позади касарната во Струмица со квадратура о...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 15:09Се продава земјиште

Земјоделско земјиште со можност за брза пренамена во градежно земјишт...


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:09Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:08ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:01Плац покрај главен пат

Плацoт е на одлична локација за бензинска пумпа, за Хотел или било ка...


22 €
или предлог цена
Вчера 14:56SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 14:49Се продава плац во Пуковско ул 8

Се продава плац.Се наѓа во Пуковско ул 8 над млин. Површина 1732 м2....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:48Се продава нива-плац Донков млин

Се продава нива-плац со површина од 1785 метри квадратни. Плацот се ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:48Страна 5 од 178

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам