Подкатегорија:
                   
620 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Маса и 6 столици

Продавам маса и 6 столици во здрава состојба.


7.500 МКД
или предлог цена
26 апр 10:51Маса со столици

Продавам дрвена маса со шест столици,како нова .


350 €
или предлог цена
25 апр 18:52trpezarija Stiles

Trpezariska masa so 6 stolici vo odlicna sostojba kupena od stiles. ...


400 €
или предлог цена
25 апр 09:04Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
24 апр 11:53styles

Trpezariska drvena masa so 6 stolici od Styles vo besprekorna sostoj...


400 €
или предлог цена
23 апр 21:05Se prodavat Masi i Stolici 10kompleti

Se prodavaat 10 kompleti(masa so 4 stolici). Kratko vreme koristeni, ...


12.000 МКД
или предлог цена
23 апр 20:39Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
22 апр 20:04Se prodava masa i stolici

Mnogu malku koristeni masata se pusta gratis so staklo Br 078 448 ...


27.000 МКД
или предлог цена
21 апр 21:27Trapezariska masa so 6 stola

00


По Договор
или предлог цена
18 апр 19:23Продавам работна маса со стол

Работната маса и столот се изработени од метал и дрво, масата се иско...


4.000 МКД
или предлог цена
18 апр 18:12SE PROBAVA MASA SO 4 STOLICI

Nova masa i novi 4 stolici Komplet 200€


200 €
или предлог цена
18 апр 12:09Trapezariska masa so 6 stola

00


По Договор
или предлог цена
17 апр 16:31Biro

Biro masivno drvo so 4 dlaboki fioki


6.000 МКД
или предлог цена
16 апр 15:10Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
14 апр 19:44MASI,STOLICI

Se prodavaat mnogu malku koristeni stolici,shank 4m dolg a moze da se...


1.300 МКД
или предлог цена
14 апр 07:11TRPEZARISKA MASA _ STOL_ VINSKI KABINET

30%, 40%, 50% namalenie na unikatni trpezariski masi, lusteri, stolni...


20.000 МКД
или предлог цена
12 апр 18:59Masa i stolici

Koristeni


100 €
или предлог цена
11 апр 21:46Трпезариска маса со 8 столици

Продавам трпезариска маса со 8 столици во одлична состојба. Користена...


1.000 €
или предлог цена
11 апр 15:02Se prodavaat masi i stolici

Se prodavaat masi i stolici


1 €
или предлог цена
10 апр 19:08MASI OD MASIVNO DRVO ZA RESTORANI/ KAFICI 9000den

Kvalitetni masi od masivno drvo za restorani, kafebarovi, trgovski ob...


9.000 МКД
или предлог цена
10 апр 09:30** Trpezariska masa od masivno drvo **

Unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski kabineti, masi...


21.500 МКД
или предлог цена
09 апр 17:12Se prodava bela bambus garnitura

Se prodava bela bambus garnitura oovolno.


12.000 €
или предлог цена
09 апр 10:26Se prodava bela bambus garnitura

Se prodava bela bambus garnitura oovolno.


12.000 МКД
или предлог цена
09 апр 10:25Masa I stolici

Prodavam masa I 6 stolici kupeni od Lesnina. Dimenzii na masata 140-9...


По Договор
или предлог цена
07 апр 11:40Se prodavaat komlet masi I stolici

6 komleti masi I stolici farbani se skoro Tel za konta...


100 €
или предлог цена
06 апр 11:17Masi stolici

Prodavam masi stolici za kafic imam 30 kompleti vo cenata vlegvet i ...


105 €
или предлог цена
05 апр 13:00TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
05 апр 11:21маса и 6 стола

гарнитура од маса и 6 стола


100 €
или предлог цена
04 апр 13:11SUN SAIL GARDEN

GARDEN SUN TENDI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: RELAX GARTEN SUN G...


4.500 МКД
или предлог цена
03 апр 18:32UNIKATNI MASI OD MASIVNO DRVO

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


6.900 МКД
или предлог цена
03 апр 13:39Poveke vidovi na masi i stolovi

Se prodavat masi i stolovi inf na tel.078231015 078327122


1 МКД
или предлог цена
02 апр 23:14Masa i Stolcina

H i t n o !!! Prodavam dobro socuvana Masa i 6 Stolcinja ekstra cen...


200 €
или предлог цена
02 апр 13:08Masi i klupi

Izrabotuvame masi i klupi telefon za kontakt 078 854 402


11 €
или предлог цена
01 апр 17:46Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
01 апр 17:00Astal, stolici I tepisi

Se prodavaat 6 stolici ( 300eu) Trpezariski astal (170 eu) Klub m...


1 €
или предлог цена
01 апр 10:59TRPEZARIJA SO KREDENEC LESNINA

PRODAVAM TRPEZARIJA, GOLEMA PRAVOAGOLNA MASA SO MOZNOST ZA PRODOLZUVA...


По Договор
или предлог цена
31 мар 08:32MASA SO 4 REZISERSKI STOLICI

PRODAVAM 2 SETA OD PO 4 REZISERSKI STOLICI CENA NA EDEN STOL 4.000 ...


По Договор
или предлог цена
30 мар 07:56Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


35 €
или предлог цена
27 мар 13:34Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
25 мар 20:35Komplet masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa

Komplet skandinavski dab masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa (klupata...


12.000 МКД
или предлог цена
25 мар 13:00Страна 4 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам