Подкатегорија:
                   
621 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
25 мар 20:35Komplet masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa

Komplet skandinavski dab masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa (klupata...


12.000 МКД
или предлог цена
25 мар 13:00Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
24 мар 11:40Masa i stolici

Se prodavaat masa i dve stolici cena po dogovor broj za kontakt 07...


1 €
или предлог цена
24 мар 02:40105 € komplet so si pernici , vo mnogu dobra sosotojba

Kontakt 072708089


105 €
или предлог цена
22 мар 12:48Маси и столици

Се продаваат маси и столици


200 €
или предлог цена
21 мар 14:28Masa I stolici od Lesnina

Prodavam masa I 6 stolici kupeni od Lesnina. Dimenzii na masata 140-9...


1 €
или предлог цена
21 мар 13:26Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
21 мар 10:42Stolici socuvani 6

Stolici


12.000 МКД
или предлог цена
21 мар 10:13Комплет трпезариска гарнитура

Правоаголна трпезариска маса и 6 столови, комбинација од дрво и еко-к...


25.000 МКД
или предлог цена
20 мар 20:54Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
19 мар 18:34Se prodavaat masi i stolici / Се продаваат маси и столици

Се продаваат маси и столици. За повеќе инфо на следните броеви: 0...


1 €
или предлог цена
18 мар 13:00Работна маса со стол

Се продава половно Рабона маса, Биро, со еден стол, Цена. 10.000 Д...


10.000 МКД
или предлог цена
16 мар 09:07masa + 4 stolici za terasa

se prodavaat 4 stolici + masa socuvano mnogu


100 €
или предлог цена
14 мар 20:19Masa i stolici

Vo dobra sostojba


7.000 МКД
или предлог цена
14 мар 08:48Se prodavaat masa i 6 stolici, regal

Se prodavaat Masa drvena so furnir, dimenzii - 128*108 (180*108 pust...


По Договор
или предлог цена
11 мар 19:10MASA SO 6 STOLICI

VISOKOKVALITETNA MASA SO 6 STOLA (90cm shiroki)


10.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:22Трпезариска маса со столици

Продавам трпезариска маса со 6 столици, цена по договор. 078 272 624


1 €
или предлог цена
09 мар 18:05IZNAJMUVANJE NA KONJOPOI, MASI I STOLICI

SE IZNAJMUVAAT LED I KLASICNI KONJOPOI VISOKI BARSKI STOLICI MASI I S...


1 €
или предлог цена
07 мар 19:33Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


850 €
или предлог цена
07 мар 08:13Се продава тросед и столови

Се продава зачуван тросед и комплет од 4 столови исто така добро зачу...


По Договор
или предлог цена
06 мар 20:27Visoki masi so po cetiri stolcinja

Vo odlicna sostojba.Edna masa so cetiri stolcinja 10.000den.tel 07024...


10.000 МКД
или предлог цена
05 мар 19:30Masa so stolcinja i mala masa 5 000d

Prodavam masa so stolcinja i mala masa cena 5 000d tel 078 442 679


5.000 МКД
или предлог цена
05 мар 07:37Masa so stolcinja 4 500d

Prodavam masa so stolcinja cena 4 500d tel 078 442 679


4.500 МКД
или предлог цена
04 мар 20:40Kasa shang masa

Kasa, shang kako nov


120 €
или предлог цена
04 мар 19:20SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
01 мар 08:26Trpezariska masa so 6 stolici

Se prodava staklena trpezariska masa so 6 stolici mozi i zamena za tr...


10.000 МКД
или предлог цена
27 фев 19:02Barski stolici

Izrabotka na barski stolici. Dimenzii: sedishte 36cm, vkupna visina...


3.500 МКД
или предлог цена
23 фев 09:05Masa so 6 stolici

Se prodava elipsovidna masa so 6 stolici


12.000 МКД
или предлог цена
21 фев 20:07Izrabotka na klub masi

Izrabotka na klub masi, precnik na plotnata 65cm, vkupna visina 48cm....


8.500 МКД
или предлог цена
21 фев 20:02Поволно и евтино

3 маси и 12 столови ист стил иста големиа 1 комплет маса со 4 стола ...


30.000 МКД
или предлог цена
21 фев 11:53Trpezariska masa i stolovi + mala masa

Se prodavaat ODLICNI trpezariski stolovi i trpezariska masa (so pusta...


19.900 МКД
или предлог цена
13 фев 20:04Drvena masa so stolici

Drvena masa so stolici. Pretapacirani I lakirani. Odlicen kvalitet. D...


13.500 МКД
или предлог цена
12 фев 00:04Маса + 4 столици

Се продаваат нова маса со 4 столици


18.000 €
или предлог цена
08 фев 21:24Iznajmuvame oprema za zabavi , veselbi

Izdavame momplet oprema za veselbi 078 419 623 & 078 358 297


7.777 €
или предлог цена
08 фев 02:59Trpezarieka masa i stolici

Se prodava masa i stolici dobro zachuvani


8.500 МКД
или предлог цена
07 фев 13:41Се продаваат. Во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!!!

Се продава покуќнина.


1 €
или предлог цена
06 фев 11:55STOLICI STOLCINJA EKSTRA

Prodavam ekstra zacuvani stolici kako novi!!!!! INFO SAMO NA 077 817 ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 фев 11:47Se prodavaat MASI

TELEFON ZA KONTAKT: 070-511-102 / 070-506-024


1 €
или предлог цена
06 фев 10:18Masa I stolici

Masa od polno drvo I tried stolici


7.000 МКД
или предлог цена
05 фев 20:15Страна 5 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам