Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so site dodatoci, perfektna (kako nova) 10 GODINI...


1.900 €
или предлог цена
20 мар 16:47Промовирано

Kirby Avalir 2

Se prodava Kirby Avalir 2 pred pomalce po 4-5 meseci kupen uklucen vk...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
29 јан 13:29Промовирано

Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje

Prodavam masini za mienje sadovi doneseni od germanija .


По Договор
или предлог цена
Денес 14:44Masina so defekt pumpa

Prodavam masina za sadovi ili kupuvam cirkulaciona pumpa za nea. Povr...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:26Masina za sadovi Midea pod garangina

Se prodava masina za sadovi Midea 45 cm kako nova, minimalno koristen...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43Машина за садови IGNIS

Продавам машина за садови IGNIS, цена по договор. Може и замена за р...


1 €
или предлог цена
25 мар 20:48MASINA ZA SADOVI

Se prodava masina za mienje sadovi vo ispravna sostojba.Masinata e za...


6.500 МКД
или предлог цена
25 мар 17:11NEO

Машината се продава поради реновирање. Исправна само рачката напред е...


3.500 МКД
или предлог цена
25 мар 15:25Prodavam polufunkcionalna masina za sadovi Beko (Vgradliva)

Model Beko DIS 26020 Standardni dimenzii / sirina 45cm Masinata e f...


3.000 МКД
или предлог цена
24 мар 11:36Bosh masina za sadovi

Prodavam VGRADLIVA BOSH masina za sadovi za 12 osobi. Koristena. Rabo...


100 €
или предлог цена
23 мар 21:45Masina za sadovi

Se prodava dobro socuvana masina za sadovi


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
23 мар 16:40AEG MASINA ZA SADOVI

078299970


10.000 МКД
или предлог цена
23 мар 14:20BOS MASINA KAKO NOVA

Prodavam masina za sadovi masinata je kako nova i ne je digitalna mas...


6.000 МКД
или предлог цена
22 мар 21:49Се продава машина за миење садови

Се продаваат две машини. - Едната е модел Quadro DW-E6013ST и е на...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 22:16Машина за садови горење

Се продава вградна машина за садови горење ААА + енергетска класа, за...


4.000 МКД
или предлог цена
14 мар 14:25Машина за миење садови за вградување

Се продава машина за миење на садови за вградување Беко во исправна с...


6.000 МКД
или предлог цена
12 мар 20:57Baram korpa za beko masina za sadovi

Baram dolna korpa 1763400317 i gorna korpa, za beko masina za sadovi ...


По Договор
или предлог цена
10 мар 12:02Mashina za sadovi ELECTROLUX

Odlichna mashina Marka EUROLUX Made in Sweden Raboti odlicno bez pr...


9.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:23Машина за миење садови

Продавам исправна машина за садови. Цена по договор. Број за контакт ...


1 €
или предлог цена
09 мар 18:05Нова машина перење на садови FUEGO DWFGGFS 450522 I

Машината е купена со погрешна димензија и како што е доставена, не е ...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
06 мар 19:52prodavam masina za sadovi

prodavam masina za sadovi malku koristena. potrebna e mala popravka....


1 €
или предлог цена
27 фев 12:57Mashina za perenje sadovi

Машината работи беспрекoрно и е во одлична состојба,единствен недоста...


27 фев 12:54ELEKTROLUX 45ka

Masinata nesto se poremeti se prodava kako neispravna


2.000 МКД
или предлог цена
21 фев 11:31Masina INDESIT IDL40 za delovi

Vo ispravna sostojba site delovi


11 €
или предлог цена
16 фев 14:14Masina za sadovi "Gorenje"

Продавам машина за перење садови „Gorenje“, сочувана, одржувана. Един...


1 €
или предлог цена
09 фев 13:00Itno LEOV kujnsko boljerce

Se prodava kujnsko boljerce 10 l Poveke inf 075327554


04 фев 19:52Masina za mienje sadovi BEKO

Masina za mienje sadovi BEKO za 10 seta, kupena nova 2018 neupotreben...


250 €
или предлог цена
04 фев 16:43Servisiranje na masici za perenje sadovi...servis

servis za mienje na sadovi...servis i na masini za perenje na alista,...


3 €
или предлог цена
25 јан 20:45MASINA ZA MIENJE SADOVI BEKO

Prodavam masina za mienje sadovi BEKO mnogu malku koristena za 12 oso...


10.000 МКД
или предлог цена
22 јан 15:15Циркулациона пумпа Cirkulaciona pumpa

Cirkulaciona pumpa za masina za sadovi. Nova


3.900 МКД
или предлог цена
21 јан 21:29Baram da kupam za masina Beko

Baram da kupam za masina Beko ima sliki za koj model korpi dve


1 €
или предлог цена
18 јан 22:37GORENJE ГОРЕЊЕ МИЕЊЕ САДОВИVGRADNA MASINA ZA PERENJE SADOVI

GORENJE vgradna masina za perenje sadovi socuvano kompletno vo isprav...


1 €
или предлог цена
18 јан 16:12Машина за миење садови

Продавам: машина за миење садови Сименс 9000мкд


9.000 МКД
или предлог цена
08 јан 18:57Gorenje masina za sadovi

Gorenje ugradna masina vo iispravna soatojba Dimenzii 60cm×60cm Goren...


4.500 МКД
или предлог цена
26 дек 12:51Masina za sadovi Gorenje delovi

Greac motor I cirkulaciona pumpa Izvaneni od masinata ispravni


3.000 МКД
или предлог цена
26 дек 11:33Whirlpool ADP 4526

Половна но функционална полувградлива машина Whirlpool за садови. Маш...


3.000 МКД
или предлог цена
13 дек 07:19masina za sadovi Beko

prodavam beko masina za sadovi 45 cm problem so elektronika


50 €
или предлог цена
03 дек 11:20Poluvrgadliva masina za sadovi Bosch 60 ka

Prodavam kvalitetna poluvgradliva masina za sadovi Bosch vo odlicna s...


7.000 МКД
или предлог цена
22 ное 21:57Машина за садови

Продавам машина за садови


9.000 МКД
или предлог цена
08 ное 12:39MASINA ZA SADOVI...

Se prodava polovna masina za mienje sadovi..PMS200..CENA 2000D...info...


2.000 МКД
или предлог цена
07 ное 11:22Programator za Midea i Candy

Prodavam programator EC 4955.01 A Odgovara za masini za sadovi Midea...


3.000 МКД
или предлог цена
31 окт 18:14Машина за миење садови FAVORIT MS 5000

Се продава машина за миење садови FAVORIT MS 5000 нова неотпакувана ...


11.000 МКД
или предлог цена
27 окт 15:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам