Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so site dodatoci, perfektna (kako nova) 10 GODINI...


1.900 €
или предлог цена
20 мар 16:47Промовирано

Kirby Avalir 2

Se prodava Kirby Avalir 2 pred pomalce po 4-5 meseci kupen uklucen vk...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
29 јан 13:29Промовирано

Продавам машина за садови boshза12особи

Bosh masina za sadovi za 12 osobi


200 €
или предлог цена
18 окт 13:48beko din 5832 extra za delovI

beko din 5832 extra za delovI Defekt prima i isfrla voda istovremeno


3.000 МКД
или предлог цена
14 окт 12:02Masina za sadovi BOSCH

Prodavam masina za perenje sadovi BOSCH ,masinata e solidno socuvana.


5.000 МКД
или предлог цена
12 окт 20:15Masina za sadovi Candy

Prodavam masina za sadovi 60 cm Model Candy CD 602 S Masinata e v...


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 09:10Masina za perenje, susara i detsko biro

Се продава машина за перење садови, сушара за алишта и биро за детска...


1 €
или предлог цена
30 сеп 13:00Bosh masina za sadovi nova

Prodavam nova Bosh masina za perenje sadovi , nikogash neupotrebena


15.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:26Itno prodavam Masina za perenje sadovi

Masina za perenje sadovi Gorenje,mnogu malku upotrebena,isto kako nov...


200 €
или предлог цена
21 сеп 17:48Masina za sadovi

Masina za sadovi


8.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:35Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
11 сеп 09:27Masina za mienje sadovi

Masinata ima nekakov defekt so polnenje na voda. Mozno e da e problem...


50 €
или предлог цена
11 сеп 00:16Prodavam masina za sadovi BOSCH SRS4302

Prodavam retko koristena masina za sadovi BOSCH SRS4302 proizvedena v...


6.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 00:22Prodavam ispravna masina Electrolux za lica

Продавам сочувана и функционална машина за садови Electrolux, 60cm.


4.000 МКД
или предлог цена
01 авг 13:00BOSCH-MASINA ZA MIENJE SADOVI,MASINI ZA SADOVI

2 masini za mienje na sadovi BOSCH,belata funkcionira ,sivata ima ma...


12.000 МКД
или предлог цена
03 јул 13:41Продавам машина за садови Candy

продавам машина за садови Candy, малку употребена, исправна, може да ...


10.000 €
или предлог цена
26 мај 13:44Masina za minje na sadovi PHILIPS

Prodavam polovna masina za mienje na sadovi marka PHILIPS. Masinata e...


6.000 МКД
или предлог цена
09 мај 20:34PUMPA ZA MASINA ZA PERENJE SADOVI

PRODAVAM PUMPA ZA MASINA ZA PERENJE SADOVI


20 €
или предлог цена
08 фев 15:13Se prodava Mashina za sadovi Beko

Mashinata e za sadovi Beko Kapacitet 14 seta A++ mashinata e vgradl...


4.000 МКД
или предлог цена
02 фев 21:01Продавам Горење машина за садови

Продавам машина за садови Горење за 12 особи


1 €
или предлог цена
21 јан 08:22masina vgradliva Eurolux 60 ka

masina eurolux kompletno funkcionalna se raboti kako sto treba ne e s...


1.000 МКД
или предлог цена
11 јан 20:38TURBO/PUMPA SO GREJACH ZA MASHINA ZA SADOVI FAVORIT MS5000

PRODAVAM TURBO PUMPA SO GREJACH ZA MS5000 NOVA NE KORISTENA.Kataloshk...


3.000 МКД
или предлог цена
15 дек 14:24Машина за миење садови Bosch за 6 особи

Машина за миење садови Bosch за 6 особи. Добро сочувана не е многу уп...


3.000 МКД
или предлог цена
06 дек 10:10Masina za sadovi INDESIT

PRODAVAM MASINA ZA SADOVI INDESIT> CENA: 11000 den.


11.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:10Servisiram masini za sadovi za perenje bojleri sporeti

Vrsam servis za sekakov vid na aparati za domakinstvo brzo i efikasno...


1 €
или предлог цена
19 јун 21:04Prodavam vgradena masina za sadovi Beko

Se prodava vgradena masina za mienje sadovi Beko DIS26021, 45-ka malk...


190 €
или предлог цена
04 јун 09:46se prodava masina

se prodava masina za sadovi indesit vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 13:20Машина 60см

Полувградлива машина 60 см. Користена 4 години. Функционална без ни...


7.500 МКД
или предлог цена
16 мај 00:49Kupuvam korpa za masina za sadovi Gorenje

Kupuvam gorna korpa za masina za sadovi Gorenje GSD 6520W . Kontakt G...


500 МКД
или предлог цена
04 мар 11:52Потполно вградна машина GORENJE GV51214

Се продава потполно вградна машина за перење садови GORENJE GV51214, ...


9.000 МКД
или предлог цена
23 фев 12:59Masina za perenje sadovi General Electric

Se prodava masina za perenje sadovi General Electric. Masinata e 60cm...


4.500 МКД
или предлог цена
08 јан 12:42Masina za perenje na sadovi

Se prodava masina za perenje na sadovi marka BEKO, so smenet motorod ...


150 €
или предлог цена
03 јан 10:25Masina za sadovi GORENJE

Se prodava masina za sadovi Gorenje - so mal defekt , bela za 10...


2.000 МКД
или предлог цена
07 ное 20:40Masina za mienje sadovi BOSCH

Vo ispravna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
12 окт 13:08"BEKO"MASINA ZA SADOVI

Prodavam nova neodpakuvana masina za sadovi beko uste pod garancija k...


9.000 МКД
или предлог цена
04 мар 09:32100 % ispravna

Sirine 60 cm ,dobro odrzavana


8.500 МКД
или предлог цена
11 фев 08:26Masina za sadovi

Masina za sadovi privileg donesena od stranstvo raboti


40 €
или предлог цена
24 окт 06:08Се продава машина за миење садови

Телефон за контакт: 076-614-777


6.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 22:07Prodavam masina za mienje na sadovi

Se prodava masina za mienje na sadovi, koristena no zacuvana Telefon...


6.500 МКД
или предлог цена
28 авг 14:44Се продава машина за садови

Се продава нова машина за миење садови, марка electrolux. Контакт: 0...


9.500 €
или предлог цена
04 авг 21:12Се продава машина за садови

Се продава машина за миење садови, во одлична, одржана и исправна сос...


6.000 МКД
или предлог цена
04 авг 21:03Masina za sadovi bosch

Germanska masina sroena poveke vreme ne uklucena ja imam vklucena pro...


50 €
или предлог цена
13 јун 15:48Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам