Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM MIROBOT XIAOMI 2 LITE

https://www.xiaomistore.mk/index.php?route=product/product&product_id...


11.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:19Промовирано

Отпушување на Кујни машински

Отпушување на секаков одвод машински Wc тоалети Кујни Кади Сифони Ол...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:50НОВ ОГЛАС
Промовирано

DeLonghi EC5.1 - kafemat nov neotpakuvan

De Longhi EC 5.1 Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа Капу...


4.300 МКД
или предлог цена
Денес 13:41Prodavam koristen kafemat KRUPS

Prodavam koristen kafemat KRUPS so sopstvena melnica.


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:38Kafemat dolce gusto oblo extra ITNO!!!

Kafemat dolce gusto oblo, odlicno zacuvam, nekoristen mnogu, raboti b...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:23  НОВ ОГЛАС

Masina za kafe Delimano

Massina za kafe Delimano. Mnogu malku koristena. Sepurce za vrelo mle...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 11:57Nespresso Citiz kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Nespresso Citiz


2.299 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30Kafemati Vending Zanussi

Prodavam Kafemat Kafemati Vending Zanussi -Zanussi Venezia BEZ PLATE...


200 €
или предлог цена
Вчера 18:16Dolce Gusto Picollo XS

Se prodava malku upotrebuvan aparat za Dolce Gusto, samo Bitola i po ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Kafemat Gaggia Classic Pro

Gaggia Classic pro malce koristena, ima i kutija cena 250€ ima pros...


250 €
или предлог цена
Вчера 07:30Машина за кафе Masina za kafe DeLonghi

Продавам машина за кафе DeLonghi MAGNIFICA, донесена од Швајцарија. В...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
04 јун 22:29cafemati Caffitaly

se prodavaat dva kafemati caffitaly vo odlicna sostojba so penomati e...


2.500 МКД
или предлог цена
04 јун 22:14Nespresso Dolce gusto Kafemat

Prodavam prekrasen i maksimalno socuvan Kafemat Dolce gusto. Kontakt ...


2.499 МКД
или предлог цена
04 јун 13:54Delonghi EC680R Espresso mashina kafemat

Продавам користена, целоно исправна машина за еспресо Delonghi Dedica...


7.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.000 МКД
04 јун 10:07Nespreso kafemat

Kafematot e ispraven


1.700 МКД
или предлог цена
03 јун 16:57Dolce Gusto Piccolo XS

Aparatot e mnogu malku koristen,kako nov


2.800 МКД
или предлог цена
03 јун 16:50DELONGHI kafemat

Prodavam delonghi italijanski original kafemat za domasna upotreba ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
03 јун 16:36OKKA MINIO ZA TURSKO KAFE

Novo...


2 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 МКД
03 јун 14:42Dolce gusto

Se prodava nov INFINISSIMA CRN


3.500 €
или предлог цена
02 јун 18:48Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


2.500 МКД
или предлог цена
02 јун 12:20prodavam kafemat delonghi so sopstvena melnica

aparat za kafe prodavam kafemat delonghi intesa so sopstvena melnica ...


220 €
или предлог цена
02 јун 07:55APARAT ZA KAFE DOLCE GUSTO INFINISSIMA

aparat za kafe dolce gusto max socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
01 јун 19:46PRENOSEN mini "aparat" za filter kafe za poveke upotrebi

Филтер кафе во секое време и на секое место со преносливиот мини филт...


350 МКД
или предлог цена
01 јун 10:38Kafemat za espreso kafe aparat De Longhi 685 M dedica

Prodavam italijanski kafemat za espreso kupen na 14.03.2023 god koris...


11.500 МКД
или предлог цена
01 јун 07:48illy iperespresso 3.2

Многу малку користен.


3.900 МКД
или предлог цена
01 јун 00:17Nespreso Krups kafemat

Kafematot e ispraven vo odlicna sostojba . Krupsot so racka 3200 a ma...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.200 МКД
31 мај 16:50KAFEMAT ZA FILTER KAFE

PRODAVAM KAFEMAT ZA FILTER KAFE VO ISPRAVNA SOSTOJBA,NE E MNOGU KORIS...


По Договор
или предлог цена
31 мај 15:55Kafemat Philips Saeco

Se prodava ne mnogu koristen kafemat


3.500 МКД
или предлог цена
31 мај 11:12Gaggia Baby(stariot model) i melnica Gaggia mdf

Se prodava komplet kafematot i melnicata. Minimalno upotrebeni vo min...


260 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
290 €
30 мај 09:47vending frizider

Se prodava kafemat brio 250 instant kafe samo so metalen monetarnik c...


550 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
53.000 €
30 мај 08:38ILLY KAFE APARAT-- (NOV NEOTPAKUVAN)

Se prodava kafe aparat ILLY, nov neotvoren


5.000 МКД
или предлог цена
30 мај 08:29NESKAFE DOLCE GUSTO

aparat za kafe Dolce Gusto max socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
29 мај 11:10Mlin za Kafe racen

Se prodava mnogu star mlin za kafe vo dobra sostojba ,funkcionalna


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
27 мај 14:46Brasilia profesionalen kafemat

Prodavam brasilia profesionalen kafemat mal so defekt


1 €
или предлог цена
26 мај 10:59Espresso Kafemat Hausberg NOV

Prodavam Espresso Kafemat Hausberg Nov So Garancija 2 godini


2.500 МКД
или предлог цена
25 мај 14:31Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


4.900 МКД
или предлог цена
24 мај 22:18KAFEMATI

SE PRODAVAT POLOVNI KAFEMATI -De Longhi so melnica parea i topla vod...


150 €
или предлог цена
24 мај 20:05Кафемат Dolce gusto Krups

Се продава добро сочуван кафемат Dolce Gusto: -моќност 1500W -позви...


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
24 мај 14:39Saeco Magic Comfort +,/kafemat/aparat za kafe

Se prodava Saeco Magic Comfort + Celosno ispraven,koristen za domas...


150 €
или предлог цена
23 мај 17:37Kafemat Delimano

Kafemat delimano Ispraven So racka na meleno kafe Za podetalni inf...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мај 13:11Kafemat Saeco Aroma !!!

Kafemat Saeco Aroma So racka na meleno kafe Ispraven Za podetalni ...


3.000 МКД
или предлог цена
23 мај 13:10DeLonghi Nespresso Lattissima Touch

Лесно подготвување на еспресо, долгo, кремастo лате, капучино, лате м...


11.000 МКД
или предлог цена
23 мај 08:05Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам