Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1712 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:50Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

SE PRODAVA TRAKTOR JOHN DEERE 2030

Se PRODAVA traktor JOHN DEERE 2030 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

Денес 19:57INTERNATIONAL 553

SE PRODAVA INTERNATIONAL 553 VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTIRAN NE FARBAN


3.900 €
или предлог цена
Денес 19:38Fiat 640 garaziran

Nema hidraulicen volan, nema predna, makedonaki tablici ima akumulato...


1 €
или предлог цена
Денес 19:06Traktor imt 539 registriran 89 god

Traktor imt 539 registrran vo dobra sostojba


3.400 €
или предлог цена
Денес 18:49  НОВ ОГЛАС

Traktor Toma Vinkovic 21 Kw

Toma Vinkovic so dvobrazden plug i drljaca moze zamena za avtomobil i...


1.250 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

Денес 18:28Kabina za traktor

Kabina za traktor Komplet so site stakla Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
Денес 18:14Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.500 €
или предлог цена
Денес 17:41Traktor fiat 850

Se prodava traktor fiat 850 tip top odlicna sostojba so dokumenti..


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 17:08Се продава трактор имт 539 во одлична состојба

Се продава трактор имт 539 во одлична состојба год на производство 19...


5.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 15:26Prodavam traktor t 40 so 1800 casa

Prodavam traktor duplak vo ispravna sostojba traktorot ima 1800 rabot...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 15:18Prikolka

Prikolkata odgovara za avtomobil i traktor.


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:36Se prodava traktor imt 539

1200rabotni saati 89 godina Ima dokumentin


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 13:29İMT 533 Delux

Se Prodava Traktor Zaedno So Prikolka - Traktor e so Fabricki FİAT M...


1 €
или предлог цена
Денес 13:22Traktor IMT 595

Se prodava traktor IMT 585 duplak predna i zadna vucja vo odlicna sos...


4.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Ursus Ferguson Drljac Brana Plug Kosacka

Site Traktori se Pali Vozi Ursus 355 so kolica - 2500€ Ursus 355 de...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Трактор Фендт 412 Диезел

Се продава трактор фенд варио од 2004 год. 92 кв 125 кс задни гуми бр...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava traktor 549 baliracka I kosacka za komplet ekstr

Dobro socivani


5.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 12:21TRAKTOR FIAT DUPLAK

Traktorot e registriran donesen od svajcarija pre mn god no ne e rabo...


1 €
или предлог цена
Денес 11:21IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
Денес 11:02Imt 539

Se prodava imt 539 2002 god 070641211


4.700 €
или предлог цена
Денес 10:02Се продава трактор JOHN DEERE

Се продава трактор John Deere во возна состојба. Контакт број з...


3.000 €
или предлог цена
Денес 09:52DEUTZ FAHR AGROMAX 60

Deutz fahr 60. 4x4 078 826 896


14.300 €
или предлог цена
Денес 09:47KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 09:35SE PRODAVA TRAKTOR T40

Se prodava traktor t40 voodlicna sostojba Servisiran maslo filteri i...


19 €
или предлог цена
Денес 09:19Fendt farmer 4s

Se prodava fendt 4s vo odlicna sostojba, 55 ks, bez vlozuvanja, konta...


3.000 €
или предлог цена
Денес 09:09Toma vinkovic PE 18 ks Dizel

TRAKTORCETO,TEGOVITE NA NEGO STO SE,FREZATA(potpolno ispravna), iPLUG...


900 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.500 €
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 08:22STORE 402 REMONTIRAN

Traktorot e 3200eu pali vozi koga saka moze da se proba + Prikulka 50...


3.200 €
или предлог цена
Денес 08:15MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Денес 08:07JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.


1 €
или предлог цена
Денес 07:09IMT 560

Se prodava imt 560 remontiran i staven motor od tam 80ks vo super sos...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 22:13DongFeng 504G3 duplak

Se prodava dong feng 50ks duplak . 2016god . 1600 sati traktoro e pot...


8.290 €
или предлог цена
Вчера 22:13Toma Vinkovic

Se prodava toma vinkovic god 1985 proizveden BJELOVAR solidni gumi no...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 21:16TRAKTOR IMT 539

Imt 539 vo odlicna sostojba ispraven kompletno moze i dase vidi i pro...


2.800 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 20:52  НОВ ОГЛАС

Traktor Ford 3000

Se prodava Ford 3000 so kabina registriran


2.000 €
или предлог цена
Вчера 20:03plug, pumpa, tanirac

Se prodavaat: * Ralce (kultivator) za traktor - 550 eur * Plug ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:49Kultivator

Se prodava kultivator so plug, prikolica, freza i 2 gumeni trkala (te...


650 €
или предлог цена
Вчера 19:49Traktor Imt 539

Prodavam traktor int 539 so kabina vo mnogu dobra sostojba.


1 €
или предлог цена
Вчера 19:37CAV PUMPA ZA TRAKTOR SERVISIRANA

PRODAVAM PUMPA ZA IMT


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:20ALANSER ZA IMT 577

PRODAVAM SERVISIRAN ALANSER ZA 577


150 €
или предлог цена
Вчера 19:20IMT 542 1996 (Bez Dokumenti)✓

-Hidraulicen Volan Fabricen✓ -Kompressor✓ -3 Brzini✓ -Novi Gumi✓ -Ful...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 19:16Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам