Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1686 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:58Промовирано

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:58Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Нови Моторни пили БАИКАЛ Должина на мач 45cm , 32 заби ланец 2.2 kw...


4.200 МКД
или предлог цена
02 фев 13:32Промовирано

Fiat traktor 4x4

Se prodava traktor Fiat bucher 4x4 39.72 KW Ima prevod so soobrakj...


3.800 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 15:55Се продава трактор имт 539 во одлична состојба

Се продава трактор имт 539 во одлична состојба год на производство 19...


5.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 15:08Traktor Toma Vinkovic 21 Kw

Toma Vinkovic so dvobrazden plug i drljaca moze zamena za avtomobil i...


1.155 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 14:03IMT 539 , 2010 god

539 , servisiran novi gumi vo top soatojba bez niedna mana Cena 62...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 13:25Тракторска Гума

Се продава тракторска гума во село Мажучиште за повејќе информации зв...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17Traktor John deere 86ks

Prodavam Traktor John deere 86ks. Blokot na traktorot e puknat. Treb...


1.300 €
или предлог цена
Вчера 11:54TRAKTORSKI REZERVNI DELOVI

TRAKTORSKI REZERVNI DELOVI


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 11:30Fiat 650

Fiat 650vo ispravna sostojba mozna zamena za John Deere ili Fiat do 9...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:13New Holland 90ks

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:03POLOVNI TRAKTORI

Vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Вчера 11:03POLOVNI TRAKTORI

Traktorite se vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Вчера 11:03IMT - 558

Se prodava IMT - 558, kompletno remontiran, Vo dobra sostojba.


3.200 €
или предлог цена
Вчера 10:18Se prodava traktor 533

se prodava Traktor 533 so Plugovi. Prekulica od Kultivator - 509, m...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 09:34Traktor Deutz deutz

Traktor deutz 6206 mnogu socuvan servisirian so hidraulik volan Novi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 09:32Traktor Deutz

deutz 6206 so hidrolik registriran novi gumi servisiran bez mana tel....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 09:32Прскалка

Прскалката нема рам, словенска Информации на 075-523-724


300 €
или предлог цена
Вчера 09:16Motokultivator IMT 504

Vo odlicna sostojba so celosna oprema


550 €
или предлог цена
Вчера 09:15PRODAVAM TRAKTOR IMT 539 I IMT 533

Prodavam traktor IMT 539, 1995 god, (neotvaran i ne e za otvaranje), ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:40PRODAVAM PRIKOLICA ZA TRAKTOR

PRODAVAM APARAT (SISTEM) ZA VOZDUSNO KOCENJE NA PRIKOLICA. PRODAVAM P...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:40PRODAVAM TRAKTOR IMT 533

Prodavam traktor IMT 533 1975 god. vo ispravna sostojba (so dokumenti...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:40Ford 3000

Traktoro e remontira so novi gumi registriran vo odlicna sostojba.Ne ...


2 €
или предлог цена
Вчера 08:00Traktor Imt 539

Se prodava traktor Imt 539 Domakinski cuvan i odrzavan kako nov Reg...


55 МКД
или предлог цена
Вчера 02:23PRODAVAM PCENKA

Prodavam pcenka so 14% vlaga vo pogolemi kolicini. Na poraki ne odgov...


19 МКД
или предлог цена
02 фев 23:45Sealki zitni

Nordsten i sulki


По Договор
или предлог цена
02 фев 22:59Traktor Kioti DK5010 4x4 50ks

Traktor Kioti DK5010 4x4 * 50 ks *Registriran *Godina 2018 *Nek...


15.000 €
или предлог цена
02 фев 22:47Imt 533 so kompresor

Top sostojba so novi gumi Remontiran Dokumenti ima So 2 llameli


2.000 €
или предлог цена
02 фев 22:37TRAKTOR IMT 539 DELUXE

Imt 539 1994godina so kompresor gumi dobri Dobro socuvan 3250e hitno...


3.250 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

02 фев 21:51Steyr 8055

Traktorot e vo ekstra sostojba 3 klipa 50 hp . Za povekje informacii...


По Договор
или предлог цена
02 фев 20:44Se prodavaat kalnici IMT 533 539

Kalnici( branici) za imt 533 539 i drugi traktori


150 €
или предлог цена
02 фев 20:28Motokultivator IMT 506

Se prodava motokultivator IMT 506 vo odlicna sostojba so dve frezi i ...


1 €
или предлог цена
02 фев 19:21Traktor imt 549

Imt 549


3.700 €
или предлог цена
02 фев 18:48TRAKTOR IMT 533 78g SO KOMPRESOR

Dva trakotori imt 533 78god i dvata so kompresor Motor dobar gumi do...


1.900 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

02 фев 18:03TRAKTOR IMT 533 80GOD

Traktor imt 533 80godina so kompresor so blokaza Motor mnogu dobar s...


2.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

02 фев 18:03TRAKTOR IMT 539 1994godina

Traktor imt 539 1994godina so kompresor Gumi dobri motor mnogu dobar...


3.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

02 фев 18:02IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
02 фев 14:57DEUTEZ 6.11 DEUTEZ 6806

Vo mnogu dobra sostojba


16.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

02 фев 14:29KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

02 фев 13:59Cingel na benzin.

Cingel na benzin. Dumper. Mob za kontakt. 070/450-690.


1.300 €
или предлог цена
02 фев 13:41IMT 533 / 539

Prodavam dodatok kuka za normalna shepa, mozhe da se dodavaat mnogu d...


100 €
или предлог цена
02 фев 13:07Traktor tafe 42

Za povekje info Zvonete na 075/598-001


3 €
или предлог цена
02 фев 12:00Страна 3 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам