Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1686 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:58Промовирано

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:58Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Нови Моторни пили БАИКАЛ Должина на мач 45cm , 32 заби ланец 2.2 kw...


4.200 МКД
или предлог цена
02 фев 13:32Промовирано

SOLIS 26 HP SO MITSUBISHI MOTOR

PRODAVAM TRAKTOR SOLIS 26 KS.SO HERMETICKA KABINA ,GREENJE- LADENJE V...


6.900 €
или предлог цена
31 јан 16:37Imt 533

Prodavam imt 533 vo odlicna sostojba so kompresor so sobrakajna so no...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

31 јан 15:59Kupuvam toma vinkovic 730

Da ponudi nekoj tomavinkovic vo bilo kakva sostojba 070278634


1 €
или предлог цена
31 јан 15:28Prodavam FREZA ITALIJANSKA 14 konja DIZEL

Frezata e ispravna,dizel


650 €
или предлог цена
31 јан 14:24IMT 506 benzinec komlet so Frezi i trkala

Se prodava Imt 506 2 komada benzin so frezi i trkalaa Cena na lice ...


800 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

31 јан 11:55Kabina za traktor IMT 539

Prodavam kabina za traktor IMT 539


220 €
или предлог цена
31 јан 07:26Deutz

deutz 62konja kako nov ni farb ni nisto vo odlicno sostojba registrir...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

31 јан 07:26JOHN DEERE 1120

Vo dobra sostojba Odlicno socuvan Celosno ispravan


3.888 €
или предлог цена
30 јан 21:48Deutz Torpedo 4506

Se prodava traktor Torpedo deutz proizveden 1989god. Info na 07020837...


1 €
или предлог цена
30 јан 21:19Traktor 539

539 super sostojba


1 €
или предлог цена
30 јан 19:51Prodavam traktor STEYR 80 70

Traktorot ima problem so radilicata prodavam za delovi za podetalni i...


3.000 €
или предлог цена
30 јан 19:45Traktor Solis 50

Se prodava traktor vo odlicna sostojba kako nov so samo 45 rabotni ca...


9.000 €
или предлог цена
30 јан 19:10Plugovi i grlacici

Komplet


500 €
или предлог цена
30 јан 18:46Se prodava Ford 3000

Traktorot e vo vozna sostojba, masinata mu e mnogu pogodena, , poveke...


2.900 €
или предлог цена
30 јан 17:38Se prodava traktor imt 539

1200rabotni saati 89 godina Ima dokumentin


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

30 јан 15:08Tрактор IMT 533

Трактор IMT 533 , во одлична возна состојба, со две ламели и компресо...


По Договор
или предлог цена
30 јан 14:49IMT 577

Se prodava IMT 577 Se prodava samo traktorot plugot ne Poveke info ...


4.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

30 јан 12:26Bandas coloven 17.5 za prikolica

Bandas coloven 17.5 za prikolica Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
30 јан 09:53Motokultivator IMT506 S

Se prodava motokultivator IMT506S vo odlicna sostojba. Za nego imam ...


999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
29 јан 22:03ZETOR MAJOR 80

Novv


2 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

29 јан 21:49crevo za toma vinkovic

crevo za hidraulika za pod sediste so matica F 22 F 27 ispora...


1 €
или предлог цена
29 јан 19:22TRAKTOR IMT 539 REGISTRIRAN GABINA

Traktorot e vo odlicna sostojba pali na kluc ispravna instalacija rot...


4.400 €
или предлог цена
29 јан 17:52Massey ferguson 135

Se prodava massey ferguson 135. 42ks ima sobrakajna registriranjet. t...


4.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

29 јан 16:52Imt 579

Vo ispravna sostojba motor ubav generalno remontiran 3 brini menj...


1 €
или предлог цена
29 јан 16:30Masey Ferguson 42

Masey Ferguson 42 1980g vo odl sostojba


3 €
или предлог цена
29 јан 16:00TOMA VINKOVIC.

Toma Vinkovic. Mob za kontakt. 070/602-159


По Договор
или предлог цена
29 јан 14:46Fiat 640

Inf: 075 490 027


6 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

29 јан 13:53Se prodava Massey Ferguson

Se prodava Massey Ferguson 130 - 30 konja Traktorot ima dokumenti za...


2.450 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Трактори

29 јан 13:15Prodavam Rakovica 60

Traktorot e vo ispravna sostojba moze i zamena za povekje informacii ...


По Договор
или предлог цена
29 јан 13:10Massey Ferguson 350

Тракторот е 2010 година, има 4 нови гуми, серво волан. Зачуван, во од...


7.000 €
или предлог цена
29 јан 12:51Toma vinkovic so plugovi brana I trkala+3

Prodavam traktorce pali vozi top motorce plugovi brana (drnjaca) I pl...


1.150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

29 јан 12:15Kalnici za imt 533, 539

To solidna sostojba


50 €
или предлог цена
29 јан 11:51Traktorce Toma Vinkovic

Se prodava traktorce Toma Vinkovic vo ispravna sostojba so plugovi i ...


1.150 €
или предлог цена
29 јан 10:32DEUTZ-FAHR D 50 07

Traktorot e vo ekstra dobra sostojba uvezen od ch


10 €
или предлог цена
29 јан 10:06IMT 558

Traktoro e vo odlicna sostojba 1980g. So faktura. Nema sobrakajna. 4 ...


34 €
или предлог цена
29 јан 09:13Fordson Dehta.

Traktoro e 42ks.motorot ne duva. Ekstra. 4 Novi gumi so dve lameli. ....


20 €
или предлог цена
29 јан 09:13Kabina IMT-542

kabina star tip od IMT 542 vo dobra sostojba. Za podetalni informaci...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Јегуновце / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

29 јан 06:48Se prodava LOVOL 504N

Napojuvan so 4-cilindričen dizel motorna tehnologija na Perkins od 50...


9.150 €
или предлог цена
28 јан 22:02FORD4000 60ks. SO PLUG EKSTRA

TRAKTOROT SE PRODAVA SO GARANCIJA I PROBA PO VASA ZELBA IMA I PLUG PO...


5.000 €
или предлог цена
28 јан 22:00Se prodava OVES

Prodavam oves,cena 25 denara,okolu 1500kg,tel br 078827382.


25 МКД
или предлог цена
28 јан 21:22Страна 5 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам