Подкатегорија:
                   
1097 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava viluskar 3Tona Dizel marka STILL

Se prodava viluskar 3Tona Dizel marka STILL vo ispravna sostojba


Денес 15:47НОВ ОГЛАС
Промовирано

2 X DAF LF 45 12.180

2X DAF LF 45 180 2009 GODINA 6.2 M TOVAREN PROSTOR 80.000 KM !...


Денес 13:00Промовирано

Digalka MAN

Se prodava digalka za rabota na visina,korpata diga do 15 m i 250 kg ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
15 мар 17:59Промовирано

horizontalno busenje pod asfalt od fi45mm do fi 160mm

nasata firma raspolaga so specjalni vozdusni raketi koi busat horizon...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:55MIKSER

Mikserot e so odlicna ostojba. Marka "Ddieci" Italjanski proizveden 2...


Денес 14:19Bager Libher A900

Proizvodstvo 1988 god. moze i zamena za kola


10.000 €
или предлог цена
Денес 13:29Mercedes 2232 kiper troosovinec

Proizvodstvo 1980 god. Registriran do 06.2022 moze i zamena za kola


10.500 €
или предлог цена
Денес 13:29BETONSKA BAZA 60M3/H

Nova betonska baza, 60m3 na cas; Mikser Italijanski 2000L CM; Avto...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava mini bager takeuchi 145

takeuchi 145 5tona 2korpi 2000god. Servisiran vo odlicna sostojba


Денес 13:00YANMAR B55W

YANMAR B55W 5.500 KG 4X4 2006 GODINA 7.500 RABOTNI CASA 4 CIL...


Денес 13:00LİEBHERR 576 2+2

LİEBHERR 576 2+2 2007 GODINA VAGA 4.5 m3 KORPA SKORO NOVI GUMI...


Денес 13:00ABSETZ KONTINJERI 5m3

PRODAVAM ABSETZ KONTİNJERİ 5m3 5 KOMADA UVEZENI OD GERMANIJA INFO 0...


Денес 13:00Teleskopska Digalka Merlo Roto 45.21

✅SE PRODAVA✅ ▶️TELESKOPSKA DIGALKA ▶️MERLO ROTO 45.21 MCSS ▶️GODIN...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00MIKSER PUMPA CIFA 28M IVECO TRAKKER

Se prodava Iveco TRAKKER 440 2006god 300000km CIFA 28M PLUS BURE 9M...


Денес 09:54Aluminumski rampu

Rampi za utovar .dolzina 2.m .3m. 3.5m 4.m od 2tona do 12tona nosivos...


Денес 09:54Cekan 120 kg

Se prodava cekan 120Kg za bagerce do 2.5T so novi spicov 2 komada


Денес 09:54Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 07:25Vrsime sekakvi vidovi na rabota so gradezni masini JCB 3 CX

Vrsime sekakvi vidovi na rabota so gradezni masini (skip) JCB 3 CX R...


Денес 05:09Bager komatsu pc95 9 tona

95 god


12.000 €
или предлог цена
Денес 00:16Bager hitaçi 96 god 14 ton

Bager


15.000 €
или предлог цена
Денес 00:16TG 140 Bulduzer

Povekje informacii na broj


Вчера 23:45Greder

Se prodava greder mozi zamena


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Вчера 23:38Vrshime uslugi i iskop so mini bager

Vrshime sekakov vid na iskop so mini bager i prevoz na zemja tampon i...


Вчера 22:24  НОВ ОГЛАС

Plug za sneg

Ispravna korpa za sneg.Kako nova


Вчера 22:09Se prodava bager O&K

Se prodava bager o&k 12 tonski, vo ispravna sostojba, spremen za rabo...


Вчера 21:57Bager 6 tona

Se prodava bager 6 tona Dve korpi Odlicen na hidraulika Peekins m...


10.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 €
Вчера 21:51LIEBHERR. PR741-B

LIEBHERR. PR741-B Vo PERFEKTNA SOSTOJBA ZA POVEKE INFORM...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:05Liebherr

Se prodava Liebherr 902 vo dobra sostojba Vodno ladenje motor


Вчера 19:56LIEBHERR A 904 C Litronic

LIEBHERR A 904C LITRONIC Marka: LIEBHERR, Model: A 904 C Litronic...


123 €
или предлог цена
Вчера 19:32JCB 3CX

Se prodava JCB 3CX SITE MASTER Godina na proizvodsvo 2000 Predna d...


24.500 €
или предлог цена
Вчера 19:12Buldozer FIAT ALLIS

Se prodava Buldozer Fiat Alis vo odlicna sostojba tezina 12 tona Mo...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 19:12Korpi graifer

Noz za sneg


Вчера 17:06O&K MH 28 C 1992 071451010

Moze zamena i so kamion vlekac


Вчера 17:06klip 1m13sm

Kont.inf 071220301


Вчера 15:58Mini kobenirka

Ekstra sostojba na 1900h rabotni sega uvezena za poveke na lice mesto...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:12Bager

Se prodava bager new Holland 2010god vo ekstra sostojba bez nikakvi v...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Bager

Se prodava bager Takeuchi 9.5tona 2006god vo ekstra sostojba Za povej...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Продажба на багер

Се продава : Минибагер 1500кг, со 3 корпи CASE, можна е замена за JCB...


Вчера 13:00Jcb 3cx 2003

Jcb registriran dobra sostojba


31.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
32.000 €
Вчера 12:30Paletarki

2 paletarki ednata 3 ton edna 2 tona


1 €
или предлог цена
Вчера 12:30Bomag 100

Vo mnogu dobra sostojba uvezeno svajcarija servisiran


1 €
или предлог цена
Вчера 12:30CAT Grejder G16 500

Se prodava odlicno socuvan Grejder CAT G16 500 rac casa kompletno re...


47.000 €
или предлог цена
Вчера 11:36Mini bager Kobelco 2.7t

Se prodava mini bager Kobelco 2.7t, 2810 rabotni casa, odlicna sostoj...


Вчера 11:29Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам