Подкатегорија:
                   
1097 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Autotransporter Euro 5

Se prodava kamion za prevoz na vozila euro 5


1 МКД
или предлог цена
22 мар 15:32Промовирано

DAF Autotransporter Euro 5

DAF CF 75 360 - 2007 godina Kassbohrer / Variotrans Euro 5


1 €
или предлог цена
22 мар 16:14Промовирано

MAN L2000 KIPER

PRODAVAM MAN L2000 8.180 2005 GODINA ORGİNAL KIPER SO SPER NA DEFEREN...


Денес 13:00Промовирано

Mini Bager JCB

-Mini Bager JCB 1.4 ton -2010 god -Sega Uvezen Od Holandija -2020 Sa...


12.999 €
или предлог цена
20 мар 08:08Uslugi so mini bager iskopi

Sekakov vid na uslugi so mini bager... 078-670-019


19 мар 21:53Gumi predni komplet so bandasi 20ki za jcb 3cx

405/70/20 komplet so se bandasi solidni gumi


По Договор
или предлог цена
19 мар 16:16Hitachi za×is 180

Hitachi zaxis 180 godina 2016 6700 sati širina 2.8m brza kopča ...


54.000 €
или предлог цена
19 мар 08:18Se prodavaat delovi za jcb!!

Inf na tel 078598867 zoran


По Договор
или предлог цена
18 мар 23:45Bomag Valjak

Se peodava Bomag valjak. Donesen od CH


1.750 €
или предлог цена
18 мар 20:02Skip SAAO NOV 2021

Skip SAAO cisto Nov proizveden 2021 so 10rabotni casa raboteno so mno...


По Договор
или предлог цена
18 мар 11:46Kubota 2 cilindra

Kubota dizel so 2 cilindra. Kompleten pali na lice mesto. Kontakt...


По Договор
или предлог цена
18 мар 09:55Nov bager SANY SY215C

Hidraulicen bager SANY SY215C • garancija 5 godini ili 10.000 rabo...


1 €
или предлог цена
18 мар 07:26Nov mini bager SANY SY26U

Nov mini bager SANY SY26U • garancija 5 godini ili 10.000 rabotni ...


1 €
или предлог цена
18 мар 07:26Nov mini bager SANY SY35U

Nov mini bager SANY SY35U • garancija 5 godini ili 10.000 rabotni ...


1 €
или предлог цена
18 мар 07:25LIEBHERR 900

Bagerot e vo dobra sostojba ima 12.000 rabotni saati i se mu funkcion...


17 мар 18:51Atlas Copco dva broja XS90 i XS65

Atlas copco xs90 e samo kompresor vo top sostojba Atlas Copco xs65 e ...


17 мар 18:50BAGER VOLVO EC 210

- BAGER VOLVO EC 210 - GODINA 2000 - IMA KLIMA - SEGA E UVEZEN ...


По Договор
или предлог цена
17 мар 17:00Bager HYUNDAI

Bager Hyundai Robex 170, 2008god Vo odlicna sostojba


17 мар 14:39Nov Hidraulicen bager YUCHAI U18

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: U18 Motor: Yanmar Euro5 14,5 ...


По Договор
или предлог цена
17 мар 13:55Asfaltna baza

Prodazba na NOVI i POLOVNI asfaltni bazi so kapacitet od 80t/h do 350...


1 €
или предлог цена
17 мар 13:53VIBRATORI - Vibro Igli za BETON , Converteri za vibro Igli

Може да ви понудиме секој тип на вибро игла( Вибратори) за Бетон. Ви...


1 €
или предлог цена
17 мар 13:52Nov Hidraulicen bager YUCHAI U20

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: U20 Motor: Yanmar Euro5 14,5 ...


По Договор
или предлог цена
17 мар 13:52BETONSKA POMPA, POMPA ZA BETON

Se prodava 44 m pompa za beton TEKA vo ispravna sostojba. 2001 god


17 мар 11:55Brza spojka za JCB 3CX i 4CX

Hidraulicna brza spojka za: • JCB 3CX • JCB 4CX Cenata vo oglas...


1.050 €
или предлог цена
17 мар 11:25Nov Hidraulicen bager YUCHAI YC18-9

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: YC18-9 Motor: Yanmar (15.1 kW...


21.600 €
или предлог цена
17 мар 11:24Nov Hidraulicen bager YUCHAI YC25-8

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: YC25-8 Motor: Kubota (24 kW /...


29.600 €
или предлог цена
17 мар 11:24Nov Hidraulicen bager SUNWARD SWE25F

Nov Hidraulicen bager Sunward Model: SWE25F Motor: Yanmar (14.6 k...


1 €
или предлог цена
17 мар 11:24Nov Hidraulicen bager SUNWARD SWE25UF

Nov Hidraulicen bager Sunward Model: SWE25UF Motor: Yanmar (14.6 ...


1 €
или предлог цена
17 мар 11:24JCB 3CX

Se prodava skip JCB 3cx 2019god, so 600 rabotni casa, so brza spojka,...


1 €
или предлог цена
17 мар 11:18Nov Hidraulicen bager Sany SY75C

Nov Hidraulicen bager SANY Model: SY75C Motor: ISUZU 43kW/2200rpm...


52.700 €
или предлог цена
17 мар 11:08Bager hitaçi 96 god 14 ton

Se prodava


15.000 €
или предлог цена
17 мар 10:02Bager komatsu pc95 9 tona

95 god


5 €
или предлог цена
17 мар 09:59Utovarivac STAVOSROJ KNA-250

UTOVARIVAC STAVOSTROJ 25 toni , korpa 5m3, so novi zabi, MOTOR MAN 36...


12.000 €
или предлог цена
17 мар 09:20BULDOZER TG 220 B

PRODAVAM BULDOZER TG 220 B SO VGRADEN MOTOR MAN 280ks, NA MASINATA SE...


12.000 €
или предлог цена
17 мар 09:20Tg 75

Vo ispravna sostojba


4.500 €
или предлог цена
16 мар 21:34BAGER TAKEUCHI 4.5 TON UVOZ OD SVJCARIA

SE PRODAVAT BAGER 4.5 TON TAKEUCHI MADE IN JAPAN..GODINA 1992 BAGERO...


13.500 €
или предлог цена
16 мар 21:33Valjak 850 kg so vibraciii niski ceni

Na povik rabotime nabivanje na plac, punetici pat, dr. Povrssini so v...


35 €
или предлог цена
16 мар 15:48Atlas 1504 M

Se prodava bager na trkala *Marka: ATLAS *Model: 1504 M *Godina: 2...


16 мар 14:32LIEBHERR 906 C

*Marka: Liebherr *Model: 906 C Litronic *Godina: 2009 *Motor: Lie...


16 мар 14:32Bagger kubuta kx101-3 alpha

Se prodava bagger kubota vo mnogu odlicna sostojba bagerot e 2007 god...


16 мар 11:42Cekiq za bager

Cekiq za bagger vo odlicna sostojba moze za bagger 15-20 tona


По Договор
или предлог цена
16 мар 11:41grajfer

se prodava Korpa za grajfer 075 689 342


800 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
8.000 €
16 мар 09:57Svrdel

Se prodava svrdel nov


16 мар 08:57Страна 4 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам