Подкатегорија:
                   
1051 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL - 465

ID : 465 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари Marka: LINDE ...


27 јан 14:31Промовирано

VILUSKAR LINDE 2.5 TONA DIZEL - 463

ID: 463 Viluskar Marka: LINDE Model: H25 DIZEL God na Proizv: 201...


27 јан 12:45Промовирано

Viluskar 3.5 T Plin

Se prodava viluskar BCD 3.5Tona na plin vo odlicna sostojba, servisir...


7.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.900 €
17 јан 13:22Промовирано

Vaga so transportna lenta

Vaga so transportna lenta


18 јан 15:32Separacija za pesok

Prodavam Separacija za pesok komplet so transportni lenti


18 јан 15:31Jcb 4x4

Jcb 4x4 2000godina


32.000 €
или предлог цена
18 јан 15:20Volvo ec210lc

Volvo ec210 lc 2008 god


18 јан 13:50Gumi za dumper-skipp 300/80-15

Gumite se extra dobra sostoyba doneseni od CH za poveke info 07756827...


18 јан 08:22bager komat'su-290

Продавам багер komat'su-290 во одлична состојба со 9.000 работни саат...


35.000 €
или предлог цена
17 јан 23:04Se prodava celo ili na delovi JCB

Masinata se prodava cela ili na delovi, vo ispravna sostojba so mal d...


17 јан 20:22valjak vibro ploca diesel 600 kg mnogu jaka hatz motor

se prodavat vibro ploca diesel so hatz motor sega nosrna od seiss tre...


По Договор
или предлог цена
17 јан 18:29Bager

Bagerot e so dve korpi informacii na tel:076-745-161 Miki.Ima prostor...


17 јан 17:37KRAN MARCHETTI 80 t 42 m

Prodavam AUTO KRAN ITALJANSKI MARCHETTI 80 t 42 m Godina : 199...


17 јан 14:06Нови гуми 20.5-25 .

Tubeless 20.5-25 23.5-25 26.5-25


17 јан 13:41Korpa za JCB 90cm

Korpa za JCB 90CM


600 €
или предлог цена
17 јан 12:37JCB 3CX NA DELOVI

DELOVI ZA JCB 3CX KONTAKT 075 449 617 075 449 617


1 €
или предлог цена
17 јан 12:37Утоварувач СИДЕРА 140

Се продава Утоварувач СИДЕРА 140 со корпа од 1,5 м3 и моќност на ФОРД...


1 €
или предлог цена
17 јан 12:15Korpi za bager

Korpi za bager novi


17 јан 08:21Pikameri

Golem izbor na pikameri novi i polovni razlicni golemini od 100kg do ...


17 јан 08:20LIEBHERR L 509

Se prodava Utovarac LIEBHERR L 509 1995god.6 tona. tezina 6500h Deutz...


17 јан 08:20Solarka za vlecenje

Solarka za sneg


17 јан 08:19PIKAMERI ZA BAGER

Golem izbor na pikameri novi i polovni za bager od 1 ton do 35 tona t...


17 јан 08:19Pikamer

Igli za pikamer razni golemini


17 јан 08:18Kompresor dizel

Se prodavat poveke modeli na kompresori razlicni golemini, na lager i...


17 јан 08:18Pikameri

Se prodavat poveke vidovi na pikameri za bageri od 2 do 30 tona


17 јан 08:18Gumeni gusenici

Gumeni gusenici za mini bagercinja


17 јан 08:18Turbosol

Turbosol masina dizel za malterisuvanje i kosulici 2013god.700h.moze ...


17 јан 08:18Fai 900

Fai 900 12 t


17 јан 00:32SILI ZA GOLEM PIKAMER MARKA ATLAS COPCO

silite se dva komada i se orginal atlas copco pisuvat fi 100 i 1 metr...


По Договор
или предлог цена
16 јан 22:02horizontalno busenje pod asfalt od fi45mm do fi 160mm

nasata firma raspolaga so specjalni vozdusni raketi koi busat horizon...


По Договор
или предлог цена
16 јан 22:01GRUNDOMAT RAKETI ZA horizontalno busenje atlas copco

se prodavat sega dojdeni 7 vozdusni raketi od markata TERRA I GRUNDOM...


По Договор
или предлог цена
16 јан 22:00noz za cistenie sneg kompjet so ploca

se prodava noz za sneg cistenie kompletenn full hidraulik fabricki mn...


По Договор
или предлог цена
16 јан 22:00AGREGAT GENERATORI ZA STRUJA 2 komada

se prodavat dve agregati sega uvezeni od swiss edniot e so 4 klipa be...


По Договор
или предлог цена
16 јан 22:00grajfer

se prodava grajfer 075 689 342


16 јан 21:21SE PRODAVA PREDNA KORPA ORIGINALL ZA JCB 3CX

Korpata e kako.nova mnogu malce.koristena Za.povise inf 070 666 177


1 €
или предлог цена
16 јан 21:12ASFALTERKA VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA

SE PRODAVA ASFALTERKA-ФИНИШЕРКА KOJA MOZE I DA BETONIRA I DA TAMP...


5.900 €
или предлог цена
16 јан 19:33SE PRODAVA JCB 3CX 1991

Za povise info ; 070-219-537 Moze Zamena So Kola Do 5 Iljadi Evra.


По Договор
или предлог цена
16 јан 10:59BOBCAT E35 -2012

Napraven komplet servis Donesen od hollandija So 3200 casa So 3.5 ...


По Договор
или предлог цена
16 јан 10:59RADLADER ATLAS AR 95

RADLADER ATLAS 2002 - GODINA 74kW 100 - KONJI 11000 RABOTN...


18.200 €
или предлог цена
16 јан 09:33LIEBHERR 512

LIEBHER L - 512. 1995 - GODINA 96. - KONJI KORPA 1,20.- KUB...


12.200 €
или предлог цена
16 јан 09:33NEW HOLLAND LS 150

NEW HOLLAND LS 150 + KORPA ZA KOPANJE 750E 075408147 07848147


11.600 €
или предлог цена
16 јан 09:07KOMATSSU WA480

UTOVARIVAC KOMATSU WA 480 2006 GODINA 078408147 075408147


51.500 €
или предлог цена
16 јан 09:06platforma,digalka,korpa,kran za lugje

Se iznajmuva makaza lift jlg 40rtd d Cena za naem 60 evra dnevno. I...


13.000 €
или предлог цена
15 јан 20:51Страна 5 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам