Цела Македонија
                   
1564 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

30 Desktop kompjuteri Core i5 komplet so 20 LCD. Super ceni

Се продава поголема количина на Desktop компјутери. На лагер дост...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 13:03Промовирано

GAMING PC Компјутер за Гејминг и се останато

✅️Матична плоча - GIGABYTE GA-H87-HD3 ✅️Процесор - Intel® Core™ i7-4...


21.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:08Kompjuter Lenovo ThinkCentre M725s

Prodavam glanc nov kompjuter Lenovo model ThinkCentre M725s voopsto n...


150 €
или предлог цена
Денес 11:45Kompjuter komplet

Se prodavat komplet bez kukiste, Monitor (samsung 19inch) Tastatur...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 11:34Intel Gamer Intel I3 9100F so garan do 02.01.2023

Intel Gamer Intel I3 9100F 3.60GHz Конфигурација INTEL GAMER PRIME ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 11:29Intel Gamer Intel I5 11400F up to 4.6GHz so gar. 2024g

Конфигурација INTEL GAMER PRIME {so garancija od setek do 08.07.2024...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 11:29Компјутер

Се продава компјутер гратис тестатура и џојстици. Купен е на 31/07/20...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:46Destop orginal MSI.

destop orginal msi ne servisiran ili cepkan do sega raboti besprekorn...


600 МКД
или предлог цена
- 54 % Попуст
1.300 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:22I5 7400 procesor

Naracan na greska 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:52Se prodava TOP GAMING PC

Se prodava Gaming PC so slednata konfiguracija: MB: ASUS ROG STRIX B...


29.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:06Desktop PC

Desktop PC Gigabyte Maticna so 2 Gb DDR2 ram Intel Core2Duo E7500 CPU...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:57  НОВ ОГЛАС

Custom Gaming PC

Intel I3-3240 CPU 3.40GHz 8GB RAM 1600MHz GPU Sapphire RX570 Nitro ...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:52GAMING PC (GPU 8GB, i7 Processor)

Конфигурација Матична: ASUS Z97P Процесор: i7 4770K CPU Кулер: D...


20.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
26.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:51Gaming / Workstation PC: Ryzen 9 5900X, B550 , 32G, 750W

Се продава горе наведената конфигурација, со следниве спесификации: ...


47.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:23BREND KUKISTE DELL VOSTRO ,CPU I3 3220,4GB RAM,500GB HDD

Kvalitetno brzo.i bezsumno Cpu i3 3220,4gb ram,500gb hdd,rs232 port,...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15  НОВ ОГЛАС

Desktop + Monitor Vo Odlicna Sostojba

Се продава компјутер + монитор+тастатура+маус со следната конфигураци...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47Mid-range Gaming konfiguracija

Se prodava desktop gaming konfiguracija, ja prodavam mnogu malku kori...


19.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

Десктоп Компјутер

Nvidia GeForce 210 AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor 150GB SSD 4GB...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:45Gaming Pc i7 Rx580 16Ram

Intel Core i7 4790 - 4.00 Ghz. Ram 16GB Corsair Vengeance . Asrock Ga...


300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330 €
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:39Gaming PC, i5 9600kf, 1060

Motherboard: ASUS PRIME Z390-p CPU: intel i5 9600kf 3.70GHz GPU: Ge...


450 €
или предлог цена
Вчера 14:59Gamer PC i3 9100F/GB-RX570 4GB/ 12GB HyperX/120GB SSD M.2

Se prodava odlicna gaming konfiguracija, raboti perfektno tivok so na...


15.000 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
24.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:45se prodava kompjuter komplet

Desktop kompjuter so lcd monitor lg 19'' so wireles maus i tastatura,...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:42Gaming PC / i5 11gen / RTX 2060 12GB / NOV SO GARANCIJA

Prodavam kompjuter kako nov sklopen pred 1godina. Se funkcionira perf...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:32Nov i3-12100, 16GB DDR4, 512+256SSD NVME

Prodavam nov desktop kompjuter so slednite performansi: Procesor i3-...


18.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:59ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancijа 1 godina ...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:47Desktop Kompjuter so i7-9700K 32GB RAM

Desktop Kompjuter so: - Processor i7-9700K 8 core 3.6 ghz -4.9 ghz ...


649 €
или предлог цена
Вчера 13:33GAMING PC Компјутер за Гејминг и се останато

✅️Матична плоча - GIGABYTE GA-H87-HD3 ✅️Процесор - Intel® Core™ i7-4...


21.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:28  НОВ ОГЛАС

Gaming PC - AMD 1200 AF - RX 470 4GB - 16GB RAM - 250GB NVMe

NOVO Gaming Desktop PC !!! Delovite se pod Garancija od 1 do 5 god...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26RYZEN 7 5800X

Ryzen 7 5800x Ram ddr 4. 16gb 3200mhz Maticna gygabit b550 aurus ...


47.000 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Десктоп компјутери

Вчера 13:00BREND KOMPJUTER HP,CPU I5 4570,8GB RAM,SSD DISK

SUPER BRZ KOMPJUTER BREND HP PRODESK 400 G2 CPU CORE I5 4570 8GB D...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21itx i5 9400f , Z370i , 256gb m.2 , Rx570 4gb , AIO cpu coole

Се продава ITX конфигурација со следните компоненти MB Asrock Z370...


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54Se Prodavaat 2 Gaming Konfiguracii

КОНТАКТ САМО НА СЛЕДНИОВ БРОЈ: 071296338 071296338 071296338 БЕЗ ...


32.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 МКД
Вчера 10:36Gaming Budget Pro CPU i5 2400, 16GB RAM, 250 SSD, RX 570 4GB

Se prodava Gaming Konfiguracija ▶️Gaming PC ➡️Procesor I5 2400 ➡️Ram...


9.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:36ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer 1.5 GHz

ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer 1.5 GHz Intel Celeron 1007U Dual-...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 09:34Гејминг Компјутер

Продавам гејминг компјутер со следните спесификации: -CPU: Intel C...


18.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.990 МКД
Вчера 09:32Kujciste Acer AMD Athlon X4 630, 4 GB ram, 1 TB HD, GT 320

Prodavam kujciste Acer AMD Athlon II X4 630 4 Core, 4 GB ram, 1 TB HD...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 09:07Desktop Kompjuter LGA 1156

Kompjuterot e vo odlicna sostojba,raboti super,smenato termalna pasta...


120 €
или предлог цена
Вчера 08:48LGA 1155 Kombo,I5 2300,Corsair CX 430,Corsair Kit 2x4GB

Prodavam LGA 1155 kombo komponenti. -MB Asus P8 H67-M LE ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:47Desktop PC Kompjuter DDR3

Продавам одлично сочуван десктоп компјутер погоден за секаква намена ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:47Desktop Kompjuter LGA 775

Kompjuterot e vo odlicna sostojba,smeneto termalna pasta,moze da se p...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:46Desktop Kompjuter HP 110

Kompjuterot e vo odlicna sostojba so originalno HP napojuvanje,moze p...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:46Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам