Цела Македонија
                   
1570 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

30 Desktop kompjuteri Core i5 komplet so 20 LCD. Super ceni

Се продава поголема количина на Desktop компјутери. На лагер дост...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 13:03Промовирано

iMac 24" Apple M1 256GB

Malku koristen - skoro kako nov 84900den vo istyle https://istyle....


68.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

01 јун 01:55Prodavam iMac 2010 27 Inch

Prodavam iMac 2010 27 Inch ZACUVAN KAKO NOV za 400 evra. Instaliran ...


400 €
или предлог цена
31 мај 23:35Prodavam gaming PC!

CPU:Intel i5 6400 Maticna ploca:GA-H170-D3H Ram memorija: 2x8 16GB ...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 23:00AMD Gaming PC - R5 5600x, RX 6650 XT, RTX 3060

rodavam komjuter so konfiguracija: CASE: AeroCool Ore Saturn FRGB ...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:551080p INTEL Gaming PC - RTX 3060, i5 13400f

Prodavam komjuter so konfiguracija: CASE: Montech AIR X Midi Tower...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:55Gaming PC - R7 5700X, i5 13400F, RTX 4060 Ti

Prodavam komjuter so konfiguracija: CASE: Kolink Citadel Mesh RGB ...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:55Intel Gaming PC - i5 13500, RTX 3070

Prodavam komjuter so konfiguracija: CASE: Fractal Design Meshify 2...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:54Gaming PC (Kompjuter) - Ryzen 7 3700x/RTX 3060/ 16GB RAM

Se prodava gaming kompjuter so slednive spesifikacii: CPU: Ryzen 7 3...


59.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 21:26Desktop kompjuteri

GPU: GTX 650, CPU: i3-4130 , 8GB RAM . Monitor BENQ 22 inci full hd....


1 €
или предлог цена
31 мај 20:56Kompjuteri gamer i5 i7

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на корист...


9.890 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 20:48Se prodavaat dve konfiguracii na desktop kompjuteri

(1va konfiguracija) procesor: i7-3770 3.40Ghz 4 cores 8 threads ram...


1 €
или предлог цена
31 мај 20:31Desktop Personalen Kompjuter kukiste i monitor LG

Desktop Personalen Kompjuter kukiste i monitor LG so instaliran windo...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 20:04AMD Gaming PC - R5 5600X, RX 7600 8GB

Prodavam komjuter so konfiguracija: CASE: AeroCool Ore Saturn FRGB...


1 €
или предлог цена
31 мај 19:42INTEL XEON X5470

Kopleten komjuter so serverski cetirijadren INTEL XEON X5470 procesor...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 19:39Intel i7-10700 2.9Ghz 16 g Ram,512 Nvme 2, Medion Erazer

Specifics: -CPU: Intel i7-10700 2.9Ghz -GPU: NEMA -RAM: 16 GB DDR4...


25.000 МКД
или предлог цена
31 мај 19:27Vo odlicna sostojba!

os:windows 10 pro 64-bit cpu:intel pentium E5300 gpu:NVIDIA GeForce...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 19:02Najeftini novi office intel konfiguracii i3 i5 конфигурации

Нови конфигурации со 2/3 години гаранција. НЕ ОТКУПУВАМЕ користнеи д...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 18:11Prodavam tri razlicni kompjuter ispravni-CITAJ

Prodavam tri kompjuteri.Edniot e DEL so monitor DEL,drugiot e AMC so ...


1 €
или предлог цена
31 мај 17:43Se prodava kompjuter za internet i kancelariska rabota

Se prodava ispraven i formatiran kompjuter so windows 7 ultimate 64bi...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 17:11Kancelariski kompjuter pentium dual core

Se prodava kompjuter so slednive specifikacii Intel Pentium e2200 2.2...


1.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.000 МКД
31 мај 17:10Продавам гејминг кумпиутер

itno !!! i5 7400 gtx 1060 sdd 120g hdd 1 TB ram 16g monitor ao...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 16:25Gaming PC

RAM 32 GB (2x16G0B DDR4 3200Mhz Geil CL16 Orion Black RGB CPU Intel ...


830 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
850 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 16:12Se prodava desktop kompjuter

Se prodava ispraven komplet desktop kompjuter so instaliran windows 7...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 15:56Prodavam gaming pc + monitor

Se prodava koristen top socuvan pc koristen isklucivo za gaming nikog...


750 €
или предлог цена
31 мај 15:27ZOTAC Nano PC desktop kompletno kancelarisko resenie

Продавам нови, супермали (13х13х6cm) barebone PC со гаранција 1 годин...


7.490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 14:4130 Desktop kompjuteri Core i5 komplet so 20 LCD. Super ceni

Се продава поголема количина на Desktop компјутери. На лагер дост...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 13:0330 Desktop kompjuteri komplet so 19 LCD monitori. Super cena

Се продава поголема количина на Desktop компјутери Dell, HP комплет с...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 13:03Lenovo -Think Centre Edge +Monitor 17-wireles

Prodavam mnogu malku upotreben kompjuter so slednive dodatoci i karak...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 11:56Servis na Laptop i Desktop kompjuteri

Vrsam popravka na laptop i desktop kompjuteri. Nadgradba na hardver...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 11:21Desktop Personalen Kompjuter kukiste

Kontakt Telefon: 075-302-111 Desktop Personalen Kompjuter kukiste so...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 11:12Najeftini novi GAMING konfiguracii i3 i5 i7 i9 intel

1. Конф. - BEST BUDGET iGamer - 17,900ден CPU: i5 10400F, Intel VGA...


17.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 09:19Monitor so kompjuter so windows 7 i maus

2 GB ram, 320gb hard disk, wifi so usb, procesor i3. Kupen od niko ko...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 06:59CPU Core 2 Quad Q6600 i Ram 4GB

Kompjuterot e Haier so Procesor Quad core Q6600, HDD 500GB, RAM 4GB,...


4.000 МКД
или предлог цена
31 мај 06:57Gaming computer

K


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 06:19kompjuter - Kuksite Intel Core2Duo serija

Kukisteto e celosno ispravno i e odlicno za office rabota kako i za p...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

30 мај 23:46GAMING DESKTOP KOMPJUTER

Se prodava desktop kompjuter Procesor i5 Grafika GTX 760 RAM 12 GB S...


250 €
или предлог цена
30 мај 21:45GAMING PC

Kukista: be quiet! Silent Base 800 Window (Midi Tower) Ploca: MSI B35...


425 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
460 €
30 мај 21:34i5 7500 + h110m R + 120gb Ssd

se prodava i5 7500 + h110m R SSD e prodadeno!!! bez ram


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

30 мај 20:57Продавам office/web PC

Продавам десктоп за сурфање и канцелариска работа, дуал кор Intel Cel...


5.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.700 МКД
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

30 мај 20:04Golem izbor na kompjuteri Core i5 za firmi, internet kafinja

Golem izbor na Desktop kompjuteri so jaki performansi od brendirani ...


39 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

30 мај 19:03Страна 4 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам