Цела Македонија
                   
1569 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

30 Desktop kompjuteri Core i5 komplet so 20 LCD. Super ceni

Се продава поголема количина на Desktop компјутери. На лагер дост...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:06Промовирано

Premium Refurbished компјутери со 2г гаранција

Продажба на refurbished бренд монитори, лаптопи, сервери и компјутери...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 15:41Промовирано

MAC MINI, 2,6GHZ/8GB?250GB/SSD

Се продава Mac mini (Late 2014)‎ (Small Desktop Computer), погоден за...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

13 мар 23:28Промовирано

Се продаваат половни десктоп компјутери !

Се продаваат половни десктоп компјутери погодни за секаков вид на кац...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

02 јун 15:38Mac Mini Quad Core i3 - 3.6GHz - Nov

Prodavam NOV - Mac Mini Quad Core i3 - 3.6GHz so 8GB DDR 4 Memorija n...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

02 јун 14:55Ryzen 1440p Gaming PC

Одличен компјутер за mid-high гејминг на 1440р резолуција, low-mi...


62.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
64.000 МКД
02 јун 14:39GAMING PC Компјутер за Гејминг и се останато

✅️Матична плоча - GIGABYTE GA-H87-HD3 ✅️Процесор - Intel® Core™ i7-4...


21.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

02 јун 13:08Kompjuter Lenovo ThinkCentre M725s

Prodavam glanc nov kompjuter Lenovo model ThinkCentre M725s voopsto n...


150 €
или предлог цена
02 јун 11:45Компјутер

Се продава компјутер гратис тестатура и џојстици. Купен е на 31/07/20...


15.000 МКД
или предлог цена
02 јун 09:46Destop orginal MSI.

destop orginal msi ne servisiran ili cepkan do sega raboti besprekorn...


600 МКД
или предлог цена
- 54 % Попуст
1.300 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

02 јун 09:22Desktop PC

Desktop PC Gigabyte Maticna so 2 Gb DDR2 ram Intel Core2Duo E7500 CPU...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 23:57Gaming / Workstation PC: Ryzen 9 5900X, B550 , 32G, 750W

Се продава горе наведената конфигурација, со следниве спесификации: ...


47.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

01 јун 19:23Desktop + Monitor Vo Odlicna Sostojba

Се продава компјутер + монитор+тастатура+маус со следната конфигураци...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:47Десктоп Компјутер

Nvidia GeForce 210 AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor 150GB SSD 4GB...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

01 јун 15:45Gamer PC i3 9100F/GB-RX570 4GB/ 12GB HyperX/120GB SSD M.2

Se prodava odlicna gaming konfiguracija, raboti perfektno tivok so na...


15.000 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
24.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

01 јун 14:45ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancijа 1 godina ...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

01 јун 13:47Desktop Kompjuter so i7-9700K 32GB RAM

Desktop Kompjuter so: - Processor i7-9700K 8 core 3.6 ghz -4.9 ghz ...


649 €
или предлог цена
01 јун 13:33ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer 1.5 GHz

ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer 1.5 GHz Intel Celeron 1007U Dual-...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
01 јун 09:34Desktop Kompjuter LGA 1156

Kompjuterot e vo odlicna sostojba,raboti super,smenato termalna pasta...


120 €
или предлог цена
01 јун 08:48LGA 1155 Kombo,I5 2300,Corsair CX 430,Corsair Kit 2x4GB

Prodavam LGA 1155 kombo komponenti. -MB Asus P8 H67-M LE ...


8.000 МКД
или предлог цена
01 јун 08:47Desktop PC Kompjuter DDR3

Продавам одлично сочуван десктоп компјутер погоден за секаква намена ...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јун 08:47Desktop Kompjuter LGA 775

Kompjuterot e vo odlicna sostojba,smeneto termalna pasta,moze da se p...


5.000 МКД
или предлог цена
01 јун 08:46Desktop Kompjuter HP 110

Kompjuterot e vo odlicna sostojba so originalno HP napojuvanje,moze p...


5.000 МКД
или предлог цена
01 јун 08:46Desktop Kompjuter LGA 1155

Kompjuterot e vo odlicna sostojba,smeneta termalna pasta,moze proba n...


6.500 МКД
или предлог цена
01 јун 08:46Desktop kompjuter

Продавам одлично сочуван десктоп компјутер погоден за секаква намена ...


5.500 МКД
или предлог цена
01 јун 08:45Hp

Cpu : Intel Core i5 3470 - 3.60 Ghz. Ram : 8GB DDR3 . MB : Gigabyte ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

01 јун 07:31Imac Apple i Watch Apple Ultra za Samo 2.000€ Fix

Imac Apple i Watch Apple Ultra za Samo 2.000€ Fix Imac 2021 Proces...


2.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

01 јун 02:01iMac 24" Apple M1 256GB

Malku koristen - skoro kako nov 84900den vo istyle https://istyle....


68.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

01 јун 01:55Prodavam iMac 2010 27 Inch

Prodavam iMac 2010 27 Inch ZACUVAN KAKO NOV za 400 evra. Instaliran ...


400 €
или предлог цена
31 мај 23:35AMD Gaming PC - R5 5600x, RX 6650 XT, RTX 3060

rodavam komjuter so konfiguracija: CASE: AeroCool Ore Saturn FRGB ...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:551080p INTEL Gaming PC - RTX 3060, i5 13400f

Prodavam komjuter so konfiguracija: CASE: Montech AIR X Midi Tower...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:55Gaming PC - R7 5700X, i5 13400F, RTX 4060 Ti

Prodavam komjuter so konfiguracija: CASE: Kolink Citadel Mesh RGB ...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:55Intel Gaming PC - i5 13500, RTX 3070

Prodavam komjuter so konfiguracija: CASE: Fractal Design Meshify 2...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:54Gaming PC (Kompjuter) - Ryzen 7 3700x/RTX 3060/ 16GB RAM

Se prodava gaming kompjuter so slednive spesifikacii: CPU: Ryzen 7 3...


59.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 21:26Desktop kompjuteri

GPU: GTX 650, CPU: i3-4130 , 8GB RAM . Monitor BENQ 22 inci full hd....


1 €
или предлог цена
31 мај 20:56Se prodavaat dve konfiguracii na desktop kompjuteri

(1va konfiguracija) procesor: i7-3770 3.40Ghz 4 cores 8 threads ram...


1 €
или предлог цена
31 мај 20:31Desktop Personalen Kompjuter kukiste i monitor LG

Desktop Personalen Kompjuter kukiste i monitor LG so instaliran windo...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 20:04AMD Gaming PC - R5 5600X, RX 7600 8GB

Prodavam komjuter so konfiguracija: CASE: AeroCool Ore Saturn FRGB...


1 €
или предлог цена
31 мај 19:42Intel i7-10700 2.9Ghz 16 g Ram,512 Nvme 2, Medion Erazer

Specifics: -CPU: Intel i7-10700 2.9Ghz -GPU: NEMA -RAM: 16 GB DDR4...


25.000 МКД
или предлог цена
31 мај 19:27Vo odlicna sostojba!

os:windows 10 pro 64-bit cpu:intel pentium E5300 gpu:NVIDIA GeForce...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 19:02Najeftini novi office intel konfiguracii i3 i5 конфигурации

Нови конфигурации со 2/3 години гаранција. НЕ ОТКУПУВАМЕ користнеи д...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 18:11Prodavam tri razlicni kompjuter ispravni-CITAJ

Prodavam tri kompjuteri.Edniot e DEL so monitor DEL,drugiot e AMC so ...


1 €
или предлог цена
31 мај 17:43Se prodava kompjuter za internet i kancelariska rabota

Se prodava ispraven i formatiran kompjuter so windows 7 ultimate 64bi...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 17:11Страна 5 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам